3. Sayfa:
Şafak Sezer, hüloooğ!

Şafak Sezer yine fena güldürdü! Hülooooğ

 

Şafak Sezer ile ablasının arasını Gezi Parkı olayları açtı. Ne Gezi Parkı imiş be!.. Şafak Sezer, komik adam. Ablası kendisine Gezi Parkı olaylarına katılmakla kalmayıp yol kapattığı için Başbakan Erdoğan'dan özür dileyen Şafak Sezer ablasından fırça yemişti. Şafak Sezer fırçaya acayip bir karşılık verdi: Hüloooooğ!

Şafak Sezer yine güldürdü Hülooooğ dedi Tiye aldı

Şafak Sezer kendisine tepki veren ablasına Hülooooğ diye cevap verdi. Gezi Parkı olaylarına destek verdiği için katıldığı bir iftar yemeğinde başbakan Erdoğan'dan özür dileyen Ünlü oyuncu Şafak Sezer, kendisine kızan ablasına Twitter'dan Hülooooğ diye cevap verdi. Şafak Sezer ablasına Hülooooğ diyerek cevabını verdi.
ŞAFAK SEZER OLAY ADAM
Türkiye onu, "İner misin Çıkar mısın?" adlı yarışma programında tanımıştı. Birinciliği elde ederken günümüzün Stand Up sanatçısı Atalay Demirci gibi şov yapan Şafak Sezer ondan sonra hızla yükseldi. Filmlerin, tiyatro oyunlarının aranan ismi oldu. Değişik tarzı, komik yaratılışı ve sempatik tavırları ile büyük beğeni toplayan Şafak Sezer için herşey iyi gidiyordu ki, ah, o Gezi Parkı olayları. Sonrası malûm, bir gün kahraman olursun bir gün maalesef mateetssüf, şarlatan. Üzülme Şafak Sezer, bugünler gelir geçer, selgider kum kalır. 

Anahtar Kelimeler
186

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Asker cinnet getirdi!
İzmir Çiğli 2’nci Ana Jet Üs Komutanlığı Hizmet Bölüğü’nde görev yapan bir asker tartıştığı...

Haberi Oku