Bugün

19 °C

Yarın

27 °C
21.11.2012 00:00:00

Emir’in Yolu 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı... Emir Güneş'e sırılsıklam aşık

Emir’in yolu 5. Bölüm fragmanı yayınlandı. Emir'in Yolu 5. bölümde yepyeni heyecanlar yaşanacak. Emir’in Yolu 5. Bölümde neler olacak? Emir'in yolu 5. bölüm fragmanında Güneş ile Emir’in aşkını abisinin arkadaşı öğreniyor ve Güneş’i tehdit ediyor. Emir’in Yolu 5. bölümde Güneş Emir aşkı devam edecek. Emir’in yolu yeni bölüm 23 Kasım Cuma günü yayınlanacak. Emir’in yolu 5. Bölüm özeti ve fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.
Emir’in Yolu 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı... Emir Güneş'e sırılsıklam aşık

Emir’in yolu 5. Bölümde heyecan dorukta. Emir'in yolu 5. bölüme güneş Emir aşkı damgasını vuruyor.Show TV'nin sevilen dizisi Emir'in Yolu'nun 5. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Emir'in Yolu'nun yayınlanan yeni fragmanında işler iyice karışıyor. Emir'in, Güneşe olan hisleri değişmeye başlıyor. Peki, Emir şimdi ne yapacak?

Emir’in Yolu 5. Bölüm fragmanında Güneş’ten hoşlanan abisinin arkadaşı Engin, Güneş’le Emir’in yakınlaşmasına şahit olmuştur. Emir'in yolu 5. bölüm fragmanda Güneş’in abisinin arkadaşı Engin'in Güneş’i tehdit ettiği görülüyor. Engin Güneş'e ; "abinin Emir'le olanlardan haberdar olmasını ister misin" diye soruyor. Emir ise hala Güneş’in kafasını karıştırmaktadır. Güneş, Emir’in aşkına direnmektedir. Çünkü daha önce kalbi kırılmış güveni sarsılmıştır. Emir güneş'e sırılsıklam aşıktır. Güneş de emir'e....

EMİR'İN YOLU 5. BÖLÜM FRAGMANIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Emir’in yolu 4. Bölümde neler oldu?
Hande döndü Koray dağıldı. Hande'yi karşısında gören Koray aşkına kaldığı yerden devam etmekte bin türlü sancı ile. Hande'nin dönüşüne anlam veremeyen Koray üstüne üstlük bir de Hande'nin nişanlandığını öğrenir ama bu gerçeğe bir türlü inanmak istemez. Hande ise artık Türkiye'ye döndü ve iş kuracaktır. Dünya küçüktür misali Güneş ile karşılaşırlar. Hande Güneş'e iş teklifinde bulunur Güneş de kabul eder. 
 
Ve gel gelelim o büyük geceye.. Emir intikamını almış kulübünü açacaktır. Bu öyle bir açılıştır ki.. Gecede yok yok yani. Can'ın dan Hande'sine Güneş'inden Lara'sına kadar.. Güneş geceye Hande ile birlikte gider ama nerden haberi olsun Emir'in iş yeri olduğunun. Emir ise karşısında Güneş'i görünce çok bozulur. Aşıktır aslında körkütük Güneş'e.. Şimdi sıra Güneş'de.. Emir’le Güneş bir açılışta karşılaşır. Çünkü Güneş kulübün işletmeciliğini yapmaya başlar. Güneş Emir’e kin dolu gözlerle bakar. Şimdi Güneş için intikam zamanıdır. Güneş Emir’i tanımamazlıktan gelir. Emir hala Güneş’i kıskandırma çabasındır. Güneş ise kıskançlık krizine girer.  Güneş’e abisinden yasak gelir. Abisi  Güneş’in bir daha o kulübe gitmesini yasaklar.  Emir ve Güneş sürekli birbirini düşünür. Hande Emir’le Güneş arasındaki ilişkiyi anlar. 
 
Koray ile Emir, Hande hakkında uzun uzun sohbet ederler. Koray Hande’ye hala aşıktır. Emir'in Hande'nin işyerine gider. Güneş de orada çalışmaktadır. Emir'le karşılaşırlar. o esnada Güneş'ten hoşlanan birisi Güneş'e çiçek gönderiri. Şimdi de Emir kıskançlık krizine girmiştir. Emir telefonunu unutur, almaya gittiğinde Güneş'le karşılaşır ve aralarında tehlikeli bir yakınlaşma başlar...
Emir için zor günler başlıyor.
 
EMİR'İN Yolu Yeni Sezon
 
Yavuz'un kulübünün açılışında büyük bir trajedi yaşanır; Yavuz'un yaptıklarına dayanamayan Ünal hayatına son verir. Oyun oynama sırası, Yavuz'un babasına yaptıklarını öğrenen Emir'e gelmiştir. Kendi yaşadıklarını Yavuz'a da yaşatmaya yemin eden Emir'in hedefinde ise Yavuz'un kardeşi Güneş Sancaktar vardır. Ailesinin kirli dünyasından korunmak için çocuk yaşta yurtdışına gönderilen Güneş'in yurda dönmesiyle büyük oyun başlar. Yurtdışında adeta camdan bir fanus içinde yaşamış olan Güneş'in tek istediği ise yaşıtları gibi sıradan ve normal bir hayat yaşamaktır. Güneş, abisinin dayattığı altın kafesten gerçek dünyaya çıkmanın savaşını verirken bir anda Emir'le tanışır. Emir, adım adım Güneş'i etkisi altına alırken, tıkır tıkır işleyen intikam oyunuyla birlikte artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır...
 
Emir’in Yolu bitiyor mu? Emir’in yolu yayından kaldırılıyor mu?
Emir’in yolu dizisinin 5. Bölüm fragmanı geç yayınlanınca akıllara ‘Emir’in yolu bitiyor mu? Emir’in yolu yayından kaldırılıyor mu? ‘ soruları geldi. Adını Feriha Koydum’la yola çıkan Emir’in yolu olarak yayınlanmaya devam eden dizide son zamanlarda yaprak dökümü yaşanmıştı. Emir’in Yolu dizisi bitecek mi merak konusu..
 
 Emir’in yolu dizisinin 5. Bölüm fragmanı geç yayınlanınca  Emir’in Yolu takipçileri şok" href="http://www.spothaber.com/arama/sok">şok yaşadı. Emir’in Yolu hayranları acaba dizi yayından mı kaldırılıyor? diye düşünmeye başladı. Son zamanlarda yaprak dökümü yaşayan dizide bir sürpriz yaşanabilir dizi ekranlara veda edebilir. Dizinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy da Emir’in Yolu’nun yayından kaldırılmasını için dizinin yapımcısıyla görüşmüştü.
 
Çağatay Ulusoy dizisinin yayından kaldırılmasını istiyor
 
Çağatay Ulusoy kendi dizisinin bitmesi için yapımcı ile görüştü.Bu da oldu.Başrol oyuncusu dizisinin yayından kaldırılması için harekete geçti.
 
Hazal Kaya’nın diziden ayrılması üzerine kan kaybeden ve adı bile değişen Adını Feriha Koydum dizisinde istenilen başarıya bir türlü ulaşılamıyor.İstenilen ratingi alamayan dizinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy’da bu durumdan rahatsız olmuş olacakki,dizinin yapımcısı ile dizinin erken final yapması için görüşmelere başlamış.İddalara göre Çağatay Ulusoy yeni bir yapım şirketi ile anlaştı ve bir süre ekranlardan uzak durarak yeni dizisi için çalışmalara başlamak niyetinde.
ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum