Bugün

17 °C

Yarın

24 °C
02.02.2013 00:00:00

Muhteşem Yüzyıl 85. bölüm fragmanı yayınlandı... Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm 06 şubat 2013 çarşamba

85. bölüm fragmanı Muhteşem yüzyıl'da heyecanın artacağını gösterdi. muhteşem yüzyıl 85. bölüm fragmanı yayınlandı. Hürrem'in öldürülme teşebbüsünün ardından sarayda işler karıştı. muhteşem yüzyıl 85. bölümde neler olacak? Mustafa ile Kanuni'nin arası açılıyor. Muhteşem yüzyıl yeni bölüm 06 şubat 2013 çarşamba akşamı star tv'de.
Muhteşem Yüzyıl 85. bölüm fragmanı yayınlandı... Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm 06 şubat 2013 çarşamba

Muhteşem yüzyıl 85. bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak? mustafa ile Kanuni'nin arası açılacak. Muhteşem yüzyıl 85. yeni bölüm 06 şubat  2013 çarşamba akşamı stra tv'de

MUHTEŞEM YÜZYIL 85. BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ

 

Muhteşem Yüzyıl'ın önümüzdeki Çarşamba yayınlanacak 85. bölümünde Hürrem Sultan'a yapılan suikastin kimin düzenlediği ortaya çıkarken, Şehzade Mustafa iktidar oyununun bir parçası oluyor.
 
Hatice Sultan, Hürrem'e hamamda düzenlenen suikasti kendisinin yaptırdığını Sultan Süleyman'a itiraf ediyor. Hatice Sultan'ın itirafının ardından Sultan Süleyman'ın kararı bir çok şeyi değiştirecek.
 
Pargalı'nın ölümünün ardından Sultan Süleyman ile Şehzade Mustafa'nın da arası açılıyor. Kanuni, oğlu Mustafa'nın İtalya seferine katılmasına izin vermiyor. Hatice Sultan ise artık tahtın kendisine geçmesi gerektiğini Mustafa'ya söylüyor. Sonunda Hürrem Sultan da Mustafa'ya karşı kozlarını oyunlarını oynuyor. Şehzade Mustafa'nın Sultan Süleyman'ın seferde olduğu zamanda ordusunu toplayarak iktidarı ele geçirmek için payitahta yürüdüğünü iddiasında bulunuyor. 
 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum