Dünya:
Çimento devi Votorantim, bayileriyle Çin'de buluştu
  Çimento yan ürünleri satıcısı firma yöneticilerinin katıldığı gezi oldukça renkli geçti. Yaklaşık 100 kişiden oluşan ekip, üç gün boyunca Pekin'in tarihi ve turistik yerlerini ziyaret etme fırsatı buldu. Yasak Şehir, Çin Setti, ve Tiananmen meydanıyla başlayan gezi Şangay'da Şehir turu, Yuyuan Bahçeleri, Zümrüt Buda tapınağını ziyareti ile sona erdi.
Cem Ayvaz'ın rehberlik ettiği geziye Votorantim yöneticilerinin yanı sıra Ankara'dan Ozan Grup Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Ozan, Bulduk A.Ş. Yön. Kur. Bşk. Osman Bulduk, Şerbetçiler Beton Yön. Kurulu Üyesi Ahmet Şerbetçi, Nalbantoğlu Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Bşk. Hüseyin Nalbantoğlu'nun yanısıra tüm Türkiye'den firma yetkilileri katıldı.

VOTORANTİM ÇİMENTO:
Votorantim Çimento, gelişmiş otomasyon sistemlerini entegre ettiği modern üretim anlayışıyla insana ve çevreye saygılı, sürdürülebilir ve verimli üretim gerçekleştiriyor.
Bir asır önce yüzde yüz Brezilya sermayesiyle kurulan Votorantim Grup, bugün 5 kıtada 20 ülkede hizmet sunuyor. 2012 yılından beri de Türkiye’de faaliyet gösteren Votorantim, çimento, beton ve agrega sektörlerinde üretim gerçekleştiriyor. Enerji uygulamaları, en güncel teknoloji yatırımları ile yüksek kaliteli ve ekonomik üretim elde etmeyi amaçlayan Votorantim Çimento, verdiği kailteli hizmetlerle tüm dünyada adından söz ettiriyor.


Anahtar Kelimeler
Votorantim

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Camiye saldırı: 32 ölü
Yemen'in başkenti Sana'da bulunan el-Müeyyed camisine düzenlenen bombalı saldırıda ölü sayısı 32'ye...

Haberi Oku