Dünya:
Köpekle ilişkiye girip internetten paylaştılar

ABD'de meydana gelen olay ülke çapında da büyük yankı uyandırdı. Her ikiside 23 yaşında olan çift evde besledikleri iki köpekle ilişkiye girdiler. Videolarını internetten paylaşan çift polisler tarafından tutuklandı. Büyük yankı uyandıran bu olay ülke çapında şok olarak anılıyor.

İkisi de 23 yaşında olan evli çift, evlerinde besledikleri iki köpekle cinsel ilişkiye girip, çektikleri videoları da internet üzerinden paylaşınca yakayı ele verdi. Fort Bragg askeri üssünde görevli Ruben Fox ve eşi Amber Fox hakkında, "müstehcen içerikli görüntü yaymak", "hayvanlarla cinsel ilişkiye girmek", "doğaya karşı suç işlemek" gibi suçlamalarla dava açıldı.

Ruben ve Amber Fox çifti, kişi başına 15 bin dolar kefalet karşılığında hapse konurken, çiftin evlerinde beslediği 2 köpek ile 3 kediye el koyan polis, hayvanları bir hayvan barınağına nakletti. ABD medyasına yansıyan haberlerde, Amber Fox’un, Facebook hesabından arkadaşlarına yolladığı bir mesajda, "Ne olur bizim için dua edin. Neler olduğunu sizlere söyleyemem, onun içi sormayın, bizim için dualarınızı eksik etmeyin" dediği belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Camiye saldırı: 32 ölü
Yemen'in başkenti Sana'da bulunan el-Müeyyed camisine düzenlenen bombalı saldırıda ölü sayısı 32'ye...

Haberi Oku