Eğitim:
2013 AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır? Açıköğretim vize açıklanma tarihi 14-15 Aralık

Aralık ayına damgasını vuran sınavlardan biri de TEOG mazeret sınavlarıyla aynı güne denk getirilen AÖF 2013 sınavları oldu. 2 gün boyunca süren Açıköğretim sınav sonuçları ne zaman açıklanır? Vizelerin açıklanma tarihi öğrencileri tarafından bir hayli merak edilirken, soru ve cevap anahtarı da beklenen konular arasında.

SONUÇLAR HENÜZ AÇIKLANMADI

AÇIKLANINCA BU ADRESTEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

Açıköğretim sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak eden sevgili okuyucularımız. Bugün AÖF 2013 sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak ediliyor. Özellikle Açıköğretim 2013 sınav soruları ve cevapları henüz açıklanmamışken, sınav sonuçlarının 2 hafta ila 4 hafta arasında açıklanması bekleniyor. AÖF 2013 vizeler ve snavlar sonuç açıklanma tarihi Spothaber.com'da.

 

AÖF 2013 sınavlarının sonuçlarının ne zaman açıklanacağı her sınav sonrasında çok merak edilen ve sürekli aratılan bir konu olmuştur. Öyle ki, hemen ertesi gün sınav souçlarının ilan edileceğini düşünenler bile vardır. AÖF 2013 sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Bu iş her sınavda takribi 2 hafta ila 4 hafta arasında değişiyor. Hemen açıklanmayan AÖF sınav sonuçları, öğrencileri bir hayli merakta bırakıyor. AÖF sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz Spothaber.com'da sizlerle olacak.

AÖF Vize dönemi sınav sonuçları hangi gün açıklanacağı tam olarak bilinmiyor. AÖF sınav sonuçları açıklandığında vediğimiz linkler aktif hale gelecektir. Geçen yıl aöf vize dönemi sınav sonuçları kısa bir zamanda açıklamıştı. AÖF’ye giren öğrencilerin merak ettiği aöf sınav sonuçlarını açıklama tarihi tam olarak bilinmiyor bilgiler geltikçe habergazete.com sitesinden öğrenebilirsiniz.

SORULAR VE CEVAPLAR BURADAN...

AÖF sınav sonuçları. AÖF Vize sınav sonuçları. AÖF 14-15 Aralık vize sınav sonuçları ne zaman açıklanacak. AÖF vize sınav sonuçları hangi gün açıklanacak. AÖF sınav sorgulama paneli.Tüm ayrıntıları Spothaber.com sitesinden öğrenebiliriz.


Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, "Öğrenci Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda "9..." ile başlayan "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa "konuk" yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyelerimiz, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

Internet Explorer'da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

e-Öğrenme portalına Türkçe karakterli alan adları (http://eöğrenme.aöf.edu.tr, http://eöğrenme.açıköğretim.edu.tr vb.) ile giriş yapabilirsiniz. Bunun için Internet Explorer 7.0 ya da Mozilla Firefox 2.0 kullanmanız gerekmektedir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

GAzi üniversitesi taban puanı 2014 Üniversitelerin...
Üniversitelerin taban puanları 2014 Gazi Üniversitesi- ODTÜ- Akdeniz Üniversitesi taban puanları. Gazi Üniversitesi...

Haberi Oku