Eğitim:
Anafen Sınav sonuçları ~ Anafen sınav soru ve cevapları ~ 2014 Fem STS Sınavı sonuçları sorgulama 3-4-5-6 Ocak 2014

Anafen Sts indirim oranları derece olarak ?
Anafen 3-4-5-6 Ocak 2014 tarihlerinde yaptığı Seviye Tespit Sınavı STS sınav sonuçları

Sevgi ile öğretilenlerin kalıcı olduğuna inanan Anafen Yayınları, sürekli büyüyen, gelişen, kendini yenileyen, yaşayan kitaplar sunuyor. 

Tek arzusu destek olduğu yüz binlerce öğrenciyi başarıya ulaştırmak olan Anafen Yayınları tüm enerjisini ve birikimini sadece SBS hazırlık alanında kullanmakta ve bu alanda "lokomotif yayın" rolünü başarıyla sürdürmektedir.

Anafen Yayınları her biri branşında uzman yayın kadrosuyla;

•    Müfredat ve sınav sisteminde yapılan tüm değişiklikleri ve yenilikleri takip eden ve değişikliklere paralel olarak kendini en hızlı bir şekilde yenileyip geliştiren, 

•    Öğrencilerin gelişim özelliklerini, yaş gruplarını, beklentilerini dikkate alarak doküman hazırlayan,

•    Sürekli ihtiyaç analizi yaparak en doğru zamanda, öğrencinin en çok ihtiyaç duyacağı, en güvenilir yayını öğrencilerinin hizmetine sunan, 

•    Alanında marka olmasına karşın hep daha iyisine ulaşabilmek için gayret eden ve heyecanını asla kaybetmeyen, bir anlayışla hareket etmekte ve yayınlar hazırlamaktadır.

Anafen Yayınları 15 yılı aşkın süredir olduğu gibi SBS hazırlık alanında faaliyet gösteren kurumlara ve sınava hazırlanan öğrencilere destek olacak, hedefe ulaşma yolunda onlara ışık tutacaktır.

Anafen kalitesini Anafen yayınları ile çalışan öğretmen ve öğrenciler bilir.

Anafen Dershanesinin yaptığı 2014 STS sınav soruları ve sınav sonuçları sizlere bu başlıktan bildirilecektir.

 

Anafen STS Sınavı açıklandı, Spothaber.com’da tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Anafen STS Cevap Anahtarı Açıklandı, 3-4-5-6 Ocak 2014 Anafen STS Sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak? Anafen STS Sınav Sonuçları açıklanma tarihi ne zaman?Anafen STS Puan Hesaplama Prgoramı sizlerin kullanımına sunulmuş olup extra istenilen bilgileri bizden talep ederseniz sizin için yayınlayacağız.

ANAFEN SONUÇLARI İÇİN TIKLA

 

Anafen STS Sınavı Cevap Anahtarı Açıklandı, 3-4-5-6 Ocak 2014 Anafen STS Sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak? Anafen STS Sınav Sonuçları açıklanma tarihi ne zaman?Anafen STS Puan Hesaplama Prgoramı sizlerin kullanımına sunulmuş olup extra istenilen bilgileri bizden talep ederseniz sizin için yayınlayacağız.

Arkadaşlar bir takım bilgileri derleyip toplayıp faydalanmanız adına sizlere sunmuş bulunmaktayız. Sınavı yapan kurum açıkladığı anda bütün bilgileri sayfa ve eklerinde bulabileceksiniz. Sizde bizlere katılarak sitemizi ziyaret edn arkadaşlara sorular sorabilir sınala ilgili her türlü gelişmeyi buradan takip edebilir. ve youm bölümünden bizlere katılarak çorbada sizin tuzunuzun bulunmasını sağlayabilirsiniz. Şimdiden hepinize başarılar diler. Beklediğiniz sonucu almanız için çalışmanızı temenni ederiz.

3-4-5-6 Ocak 2014 tarihinde Anafen STS Dershaneleri tarafından tüm Türkiye genelindeki öğrencilerimize Türkiye geneli Anafen-STS Sınavı yapılmıştır. Yapılan sınavla ilgili her türlü bilgi belge soru ve cevaplar, cevap anahtarları, sınav sonuçları sitemizden yayınlanacaktır. spothaber.com sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek uzman kadromuzca hazırlanacak sınav haberini bu sayfadan takip edebilirsiniz. 

Sınav soru ve cevapları, sınav cevap anahtarı ve sınav sonuçları Anafen STS sınav takvimine göre hazırlanacağından ilgili kurum açıklandığında anında sitemize ekleneceğini hatırlatırız. Bize destek olmak amacıyla facebook sayfamızı ve twetter sayfamızı da takip ederek gündeme dair önemli sınav haberleri ve sınav takvimlerini takip edebilirsiniz.


 2013-2014 eğitim öğretim dönemi kayıtlarına 1 Ocak tarihi itibariyle başladıklarını belirten Şen, şöyle devam etti: “Bu kayıtlar, ücretsiz ödüllü sınav ile başlamış oldu. Bu sınavı, Türkiye’nin her tarafında dershanecilik eğitim faaliyeti yürüten kurumlar yapıyor. Bu sınav, öncelikli olarak başarılı, zeki ve fakir olan öğrencilere destek amacıyla yapılıyor. FEM-Anafen Dershaneleri olarak bu sınavlarda, çocuğun başarı durumuna göre yüzde 10 ile yüzde 100 arasında indirimler yapıyoruz. Bu sınavı yapmamızın amacı, başarılı öğrencilere başarı bursu verip onların dershanenin imkanlarından faydalanmasını sağlamaktır.” şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

GAzi üniversitesi taban puanı 2014 Üniversitelerin...
Üniversitelerin taban puanları 2014 Gazi Üniversitesi- ODTÜ- Akdeniz Üniversitesi taban puanları. Gazi Üniversitesi...

Haberi Oku