Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
18.12.2013 07:57:34

AÖF 14-15 Aralık Güz dönemi vize sınav sonuçları açıklandı mı?

14-15 Aralık 2013’te yapılan AÖF Güz dönemi vize sınav sonuçları merak ediliyor. 14-15 Aralık’ta yapılan AÖF Güz dönemi vize sınavı sonuçları, cevapları, cevap anahtarları, AÖF Güz Dönemi final sınav tarihleri.. hepsine her zaman ilk olarak spothaber.com’dan ulaşabilirsiniz.
AÖF 14-15 Aralık Güz dönemi vize sınav sonuçları açıklandı mı?

14-15 Aralık 2013 geçen hafta cumartesi-pazar günü yapılan AÖF Güz dönemi vize sınavının sonuçları henüz açıklanmadı. Acak açıklanır açıklamaz ilk olarak her zaman spothaber.com'dan öğrenbilirsiniz. Sadece AÖF değil her türlü sınavın sonuçlarına, atam sonuçlarına, KPSS, Koruma Memurluğu, ALES, TEOG.... hepsinin snıav sonuçlarına ya da soruları-cevapları ilk olarak her zaman spothaber.com'da yer almaktadır.

2013-2014 dönemi AÖF sınavlarına başlandı. AÖF Güz dönemi diye bölünen ilk bölümün vize sınavı yapıldı. Öğrenciler sınav sonuçlarını merak ediliyor. Ancak henüz sınav sonuçları açıklanmadı. Önümüzdeki on gün içerisinde açıklanacağı tahmin ediliyor.  Sonuçlar açıklanır açıklanmaz ilk olarak spothaber.com’dan ulaşabilirsiniz.
Getirilen kredili sistemde göre vize sınavı yüzde otuzu final sınavının da yüzde yetmişi alınarak hesaplama yapılıyor. Bu nedenle öğrenciler vize sınavına daha çok yoğunlaşıyor.

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum