Eğitim:
AÖF kayıt yenileme tarihleri ne zamana kadar 2013

Açıköğretim öğrencilerinin en faal oldukları dönem belki de bu dönem. Zira kayıt yenileme işleriyle uğraşmaktalar ve başka dönemlerde pek de meşgul olmuyorlar. AÖF güz döneminde kayıt yenileme dönemi içerisine giren AÖF öğrencileri, kayıtlarını nasıl yenileyeceklerini merak ediyor. Bugün 14 Eylül 2013 cumartesi günü, kayıt yenileme tarihlerinin son günü olma durumu teşkil ediyor. Bugünlerde işlerini halledemeyen öğrencilere ise 16-17 Eylül tarihlerinde mazeret günü verilecek.

Peki, AÖF 2013 kayıt yenileme işlemi nasıl gerçekleştirilecek? Bugün son gül olduğunu herhalde söylemiştik. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanız ve bir an önce aşağıda yer alan linke tıklamanız gerekiyor. Linke tıklamanızın ardından açılacak olan AÖF kayıt yenileme sayfasında sizlere adım adım neler yapacağınız gösteriliyor.

AÖF kayıt yenileme tarihleri ne zaman? Bugün son gün, o yüzden dikkatli olunmalı ve acele edilmeli...

AÖF kayıt yenileme tarihlerinde yarın son gün. AÖF öğrencileri günlerdir kayıt yenileme işlemlerini gerçekleştiriyor. Kaydını son güne bırakan öğrenciler için eğitimciler uyardı. AÖF kayıt yenileme tarihleri son güne girdi. AÖF kayıt yenileme tarihlerini son güne bırakan öğrenciler için kayıt nasıl yenilenir? Kayıt yenilemek için yapılavcak işlemer nelerdir? Sorularının cevapları spothaber. com'da sizlerle.

Milyonlarca öğrencinin öğrenim gördüğü AÖF kayıt tarihleri belli oldu. Açıköğretim Fakültesi'nde eğitim gören öğrencilerin kayıt tarihleri 2 ile 14 Eylül tarihleri arasında.

Açıköğretim öğrencileri bu haberi bekliyordu. Nihayet Açıköğratim öğrencilerinin merakla bekledikleri kayıt işlemleri tarihi açıklandı. AÖF kayıt tarihleri ve sınav tarihleri belli oldu. AÖF kayıt tarihle 2 ile 14 Eylül tarihlari arasında yapılacak. AÖF sınavları tarihi ve kayıt işlemleri. AÖF kayıtları nasıl yapılacak sorusunun cevabı burada. İşte AÖF kayıtlarına dair merak edilen her şey.

Açıköğretim Fakültesi Öğrencilerinin beklediği tarih açıklandı. AÖF yeni kayıt işlemleri 2-14 Eylül tarihleri arasında yapılacak. AÖF öğrencileri yeni dönem kayıtlarını Anadolu Üniversitesi’nin sitesi https://ogrenci.anadolu.edu.tr’den yapılacak. AÖF kayıt işlemlerini buradan https://ogrenci.anadolu.edu.tr/ yapabilirsiniz. AÖF kayıt yenile işlemleri Ağustos’da başlıyor. İşte AÖF Kayıt Yenileme hakkında ayrıntılar ve detaylar. AÖF’de yeni dönem heyecanı başladı.

AÖF 2013-2014 eğitim öğretim yılı için sınav tarihleri, kayıt tarihleri belli oldu. Anadolu Üniversitesi’nden yapılan açıklamada, ‘Jandarma Meslek Eğitimi Önlisans programına kayıt hakkı olanların’, ‘Anadolu Üniversitesi Yurtdışı Öğrenci Giriş Sınavı ile kayıt hakkı kazananların’ ve ‘Af kapsamında başvurup başvurusu kabul edilen adayların’ internet başvuru ve kayıt işlemlerinin ‘İnternet başvuru’ ve ‘AÖF bürolarına kayıt’ olmak üzere iki aşamada gerçekleşeceği belirtildi.

Kayıtların 2-14 Eylül tarihleri arasında gerçekleşeceği ifade edilen açıklamada, “Adayların kayıtlarını tamamlamaları için internet başvurusunun ardından ‘İnternet Başvuru Belgesi’ ile birlikte Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri 2013-2014 öğretim yılı ÖSYS yeni kayıt, Jandarma Meslek Eğitimi kılavuzunda açıklanan diğer kayıt belgelerini de hazırlayarak Vakıfbank’a ödeme yaptıktan sonra illerdeki AÖF bürolarına bizzat başvurarak kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Kayıtlar 2-14 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bu tarihler arasında kayıt yaptıramayanlar ise mazeret beyan ederek 16-17 Eylül tarihlerinde kayıt yaptırabilecekler.

 

TIKLAYIN AÖF YENİ KAYDINIZI YAPTIRIN


Adaylar ‘İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzu’, ‘Öğrenci Kılavuzu’ ile dönemlik kredili sistem hakkında bilgilerin yer aldığı ‘Dönemlik-Kredili Sistem Ölçme ve Değerlendirme Kılavuzu’na http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden ya da http://kayit.anadolu.edu.tr internet başvuru sitesinden ulaşabilirler.

Öğrencilik işlemleri ile ilgili sorular için ise 444 10 26 numaralı telefondan Açıköğretim Etkileşim Merkezi’ni arayabilir ya da http://www.anadolu.edu.tr adresindeki ‘Açıköğretim’ linkinden büro hizmetleri ve AÖF bürolarının adreslerine ulaşabilirler” denildi.

AÖF KAYIT YENİLEME TARİHLERİ AÖF

kayıt tarihleri Anadolu Üniveristesi’nin resmi sitesinden duyuruldu. AÖF öğrencileri yeni kayıt işlemlerini ve derslerini buradan takip edebilirler. AÖF kayıt işlemleri ne zaman bitecek. Açıköğretim Fakültesi öğrencileri kayıt işlemlerini sn güne bırakmadan yapmaları duyuruldu.

AÖF’te 2013-2014 güz dönemi sınavları ve bütünleme sınav tarihleri de belli oldu. Lisansüstü programlara giriş için başvurular 5-16 Ağustos tarihleri arasında yapıldı.Güzel Sanatlar Enstitüsü Yetenek Sınavları tarihleri 23 Ağustos 2013′te gerçekleştirildi. 26 Ağustos’ta ise Lisansüstü Programlara Kabuller ilan edildi. AÖF’te derslerin başlama tarihi 2013-2014 öğretim yılında 23 Eylül olarak belirlendi.

AÖF’te sınav tarihleriAra sınavlar 4 Kasım ile 16 Kasım tarihleri arasında yapılacak. 04 -09 Kasım 2013: 1. Ara Sınavlar (İki ara sınav yapan birimler için)11-16 Kasım 2013:  Ara Sınavlar (Tek ara sınav yapan birimler için)11-23 Kasım 2013:  Ara Sınavlar (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Hukuk Fakültesi / Eczacılık Fakültesi /Porsuk Meslek Yüksekokulu / Eskişehir Meslek Yüksekokulu / Ulaştırma Meslek Yüksekokulu / Devlet Konservatuvarı için)Derslerin bitiş tarihi 8 Ocak 2014 olarak açıklandı. AÖF’te derslerin bitmesinin ardından dönem sonu sınavları 09-22 Ocak 2014 tarihlerinde yapılacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

GAzi üniversitesi taban puanı 2014 Üniversitelerin...
Üniversitelerin taban puanları 2014 Gazi Üniversitesi- ODTÜ- Akdeniz Üniversitesi taban puanları. Gazi Üniversitesi...

Haberi Oku