Eğitim:
AÖF sınav tarihleri - vizeler - finaller tarihi ne zaman? Açıköğretim Fak. sınav takvimi 2013/2014

Açıköğretim Fakültesi öğrencileri gerek yeni öğrenmek, gerekse içlerini rahatlatmak için soruyorlar: AÖF 2013 sınav tarihleri ne zaman? İlk vizeler 14-15 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olup, özellikle de vize ve final tarihleri de büyük önem arz ediyor. Eskiden yılda 3 vize 1 final yapılıyordu, şimdi ise her dönem 1 vize 1 final yapılıyor.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin en çok merak ettikleri konu sınav tarihleri ne zaman? AÖF 2013 vizeler ve finallerin tarihi Spothaber.com'da. Aralık ayında yapılacak olan sınavların tam tarihini merak eden AÖF'liler, özellikle Açıköğretim sınav takvimi merak ediliyor ve bu konu hakkında tüm detaylar Spothaber.com'da.

 

AÖF SINAV TARİHLERİ VİZELER ÖĞRENMEK İÇİN TIKLA

2013 AÖF sınav tarihleri ve vizeler ne zaman? Açıköğretim Fakültesi sınav takvimi hakkında tüm detaylar Spothaber.com'da. Türkiye'nin ilk ve tek uzaktan eğitim Fakültesi olan Açıköğretim Fakültesi öğrencileri, Aralık ayında yapılacak olan ilk vizelerin ne zaman olacağını merak ediyor. İşte AÖF 2013 sınav tarihleri, vizeler, finaller ve daha fazlası Spothaber.com'da.

Açıköğretim Fakültesi öğrencileri tarafından çokça merak edilen sınav takvimi haberimizde. Öncelikle ilk sınavlarına yoğunlaşan ve vizelerinin ne zaman olacağını sorgulayan AÖF 2013 öğrencileri, finallerini de merak ediyor, ancak onun tarihini henüz bilmiyoruz. AÖF sınav tarihleri - vizeler - finaller tarihi ne zaman? Açıköğretim Fakültesi sınav takvimi 2013.


Açıköğretim öğrencilerinin sınav takvimi hakkında tüm detaylar Spothaber.com'da. Öncelikle AÖF 2013 sınav tarihlerinin Aralık ayında olduğunu söyleyebiliriz. Artık ilk vizeler için 1 aydan az bir zaman kaldı. AÖF sınav tarihleri, vizeler ve finaller tarihi ne zaman? İşte sizler için vizelerin tarihini veriyoruz: 14-15 Aralık 2013 cumartesi ve pazar günleri 2013 AÖF ilk sınav yapılacak.

Anadolu Üniversitesi'nin uzaktan eğitim veren fakültesi Açıköğretim'de mi okuyorsunuz? O halde sınav tarihlerinizi ve vizelerinizi de merak ediyorsunuz. Özellikle AÖF 2013 Aralık ayında gerçekleşecek olan bu sınav tarihlerinin net bir şekilde ne zaman gerçekleştirileceğini öğrenmek isterseniz, AÖF 2013 ilk vizeler 14 ve 15 Aralık 2013, cumartesi ve pazar günleri gerçekleştirilecek.

AÖF 2013 öğrencilerinin merak ettikleri sınav tarihleri ve vizelerin ne zaman olacağını Spothaber.com yanıtlıyor.

Şimdilerde fellik fellik AÖF sınav tarihlerini aratan Açıköğretim öğrencileri, vize tarihlerinin ne zaman olduğunu merak ediyor. AÖF sınav tarihleri ve vizeler ne zaman? Aralık 2013'te olacak biliyorlar, ancaktam olarak hangi günlere denk geldiğini merak ediyorlar. AÖF Güz dönemi sınav takvimine göre, vizelerin tarihi 14-15 Aralık 2013.

Açıköğretim Fakültesi öğrencileri merak içinde sınav tarihlerini arıyorlar. Özellikle uzaktan eğitim aldıkları için önceden çalışmak zorunda kalan AÖF Güz dönemindeki öğrenciler vize ve sınav tarihlerini merak ediyor. Aralık ayının 14 ve 15'inde gerçekleştirilecek olan AÖF sınav tarihlerini sizlere açıklıyoruz. AÖF 2013 sınav takvimi Spothaber.com'da.

Anadolu Üniversitesi'nin örgün değil de Açıköğretim Fakültesi'nde okuyan öğrenciler sınavlarına şimdiden çalışmaya başladı. Neredeyse 1 ay gibi bir zaman kalan AÖF 2013 sınav tarihleri, henüz yeni yeni merak edilmeye başladı. AÖF vizeler ve sınav takvimi ne zaman? Açıköğretim sınav tarihleri Spothaber.com'da. 14-15 Aralık.

Açıköğretim öğrencileri için öğrenimlerinin en önemli noktasını teşkil eden vizeler ve sınavlar, özellikle önem arz ediyor. Dersleri olmayan AÖF öğrencileri sınavlarına daha çok çalışmak durumunda kalıyor. İşte bunun AÖF 2013 için Güz dönemi sınav takviminin de öğrenilmesi gerekiyor. Vizeler ve sınavlar ne zaman?


2013 AÖF sınav tarihleri ve 1. vizelerin ne zaman olacağı haberi Spothaber.com'da. Bu sene Açıköğretim sınav takvimi nasıl olacak. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde okuyan öğrencilerin sınav takvimi Spothaber.com'da. 2013 AÖF sınav tarihleri vizeler.

Öğrenimlerini örgün bir şekilde değil de uzaktan gerçekleştiren AÖF öğrencileri, bugünlerde özellikle sınav tarihleri de yaklaşırken öğrenciler sınava ne kadar zamanları kaldığını net bir şekilde bilmek istiyor. Açıköğretim sınav takvmi ve AÖF sınav tarihleri vizeler ne zaman? Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilen Açıköğretim ilk vizeler 14-15 Aralık 2013.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin gözü kulağı AÖF 2013 haberlerinde. Özellikle sınavlara 1 ay 10 gün gibi bir süre kalması ile, onca derse evlerinde tek başına nasıl çalışacaklarını kara kara düşünen AÖF 2013 öğrencileri, sınavların ne zaman olacağını merak ediyor. Açıköğretim ilk vizeler 14-15 Aralık 2013.

Açıköğretim Fakültesi öğrencileri örgün öğrenciler gibi direkt bir eğitim almadığı için, önceden çalışıp önce konuyu kavramak, ardından da sınavlara çalışıyorlar. AÖF 2013 vizeler ve sınav tarihleri bir hayli merak edilirken, AÖF 2013 sınav tarihleri ne zaman şeklinde aratmalar yapılıyor. Açıköğretim sınav takvimi Spothaber.com'da. Bugün AÖF öğrencileri için sınav tarihlerini söylüyoruz: 14-15 Aralık 2013.

Bugünlerde Açıköğretim öğrencilerinin gözü kulağı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde. Özellikle AÖF 2013 ilk vize tarihleri Spothaber.com'da. Özellikle Açıköğretim vize tarihleri ne zaman? AÖF 2013 ilk vizeler ve sınav tarihleri 14-15 Aralık 2013 tarihinde.

Anadolu Üniversitesi sınav takvimini veren diğer sitelerinden farklı olarak biz, AÖF 2013 ilk vizelerin ne zaman gerçekleştirileceğini söylüyoruz. Açıköğretim ilk vizelerin tarihi ve sınav vakitleri Spothaber.com'da. 2013 AÖF vizeler 14-15 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirilecek. İyi çalışmalar.

Açıköğretim Fakültesinde uzaktan okuyan öğrencilerin gündeminde yer alan en önemli gündem maddelerinden biri de 2013 AÖF vizeler ve sınav tarihlerinin ne zaman olacağı. 2013/2014 eğitim öğretim yılı AÖF sınav takvimi Spothaber.com'da.

2013 - 2014 eğitim öğretim yılında Açıköğretim Fakültesi öğrencileri için en önemli mevzulardan biri AÖF vizeler ve sınav tarihlerinin ne zaman olduğu? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri için sınav takmimi ve 2013 AÖF vize ve sınav tarihleri Spothaber.com'da. 2013 - 2014 Açıköğretim sınav takvimi! AÖF sınav tarihleri vizeler ne zaman?

Anadolu Üniversitesi'nin örgün olmayan açık kısmı Açıköğretim Fakültesi öğrencileri, sınavların yavaş yavaş yaklaşması ile birlikte sınav tarihleri ve vizelerin ne zaman gerçekleştirileceğini de merak ediyorlar. 2013 AÖF sınav tarihleri ve vizeler ne zaman? İşte 2013 yılının AÖF sınav takvimi siz Açıköğretim öğrencileri için Spothaber.com'da. AÖF vize ve final tarihleri.

Bu sene Açıköğretim öğrencilerinin yine büyük bir merakla bekledikleri sınav takvimi Spothaber.com'da sizlerle. AÖF 2013 sınav tarihleri ve vizeler ne zaman başlıyor? Özellikle Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerini ilgilendiren bu haber Spothaber.com'da

Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin en çok merak ettiği konulardan biri olan sınav tarihleri, diğer bütün sitelerde Anadolu Üniversitesi'nin akademik takvimi verilmiş bir halde. Ancak es geçilen konu, bu akademik takvimde AÖF 2013 sınav tarihlerinin yer almaması. AÖF 2013 sınav tarihleri sadece ve sadece Spothaber.com'da. Sınav tarihi gün be gün yaklaşırken, AÖF 2013 öğrencileri sınav tarihlerini merak ediyor. AÖF 2013 ilk vize sınav tarihleri 14-15 Aralık 2013.

Yeni dönemde yeni bir Açıköğretim süreci başlamışken, sınavlar da yavaş yavaş yaklaşıyor. 2013 AÖF sınav tarihleri ne zaman? Hiç bir yerde bulamayacağınız sınav tarihi burada. 2013 - 2014 Açıköğretim sınav takvimi Spothaber.com'da sizlerle.

Açıköğretim öğrencilerinin odaklandığı tek nokta sınavlar. Dersleri olmadığından dolayı, sınav öncelerinde ders çalışıp bir şeyler öğrenebiliyorlar. Bu yüzden de AÖF sınav tarihleri bir hayli önemli bir yere sahip. 2013 - 2014 Açıköğretim sınav takvimi yerine Anadolu Üniversitesi'nin akademik takvimini veren diğer siteler, doğru bir AÖF 2013 sınav tarihi veremiyorlar. Açıköğretim öğrencilerinin ilk sınav tarihleri 14-15 Aralık 2013 cumartesi ve pazar günleri. Açıköğretim sınav tarihleri ne zaman? 2013-2014 AÖF sınav takvimi Spothaber.com'da.

Anadolu Üniversitesi'nin uzaktan eğitim veren fakültesi Açıköğretim'de bu sene sınav tarihleri ne zaman? Açıköğretim sınav takvimi ve akademik takvimi bulabileceğiniz haberimizde, hiç bir sitede olmayan AÖF 2013 - 2014 ilk sınav tarihini vereceğiz. 2013 AÖF sınav tarihleri Spothaber.com'da.

Her yıl Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin her dönemde 1 vize 1 finale girdiği sınavlar, 2013 - 2014 eğitim öğretim yılında AÖF sınav tarihlerinin belli olup olmadığını merak eden öğrenciler, özellikle her yerde bu tarihleri aratıyorlar. Ancak, hiç bir yer AÖF 2013 sınav tarihlerini vermediği gibi, sadece Anadolu Üniversitesi'nin akademik takvimini veriyor ve geçiyor. Ancak Spothaber.com'da Açıköğretim'in ilk sınavının ne zaman olacağının net tarihi var. 2013 AÖF sınav takvimi ve sınav tarihleri ne zaman? 

Açıköğretim öğrencilerinin merakla bekledikleri bu habere göre, AÖF 2013 sınav tarihi 14-15 Aralık 2013 cumartesi ve pazar günleri gerçekleştirilecek. Bir yandan sınavlarına çalışan Açıköğretim öğrencileri diğer yandan da bütünleme sınavlarının kaldırılmasına isyan ediyor. Bir süre önce gündeme gelen ve bütünleme sınavlarının geri getirilmesi için ülkenin her yerinden pek çok dilekçe verilen bu olayda hala bir sonuç alınamadı. Kalan dersin geçilmesinde bir şans olan bütünleme sınavları, AÖF öğrencilerine göre acilen geri getirilmeli. Bu dertten pek çok öğrenci muzdarip.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin en büyük gündem konusu 2013/2014 eğitim öğretim yılındaki sınav tarihleri. 2013 AÖF sınav tarihlerini merak eden vatandaşlar, özellikle her yerde bu tarihi arıyor, ancak bir tek Spothaber.com'da var. 2013/2014 eğitim öğretim yılında Açıköğretim öğrencileri için sınav takvimi belli oldu. Buna göre, Aöf 2013 öğrencileri ilk sınavlarını 14-15 Aralık 2013 cumartesi ve pazar günleri gerçekleştirecek. Bu durumda, çalışmaya şimdiden başlanması ileride büyük bir rahatlık sağlayacaktır.

2013 AÖF sınav tarihleri ve Açıköğretim akademik takvimi hakkında tüm detaylar Spothaber.com'da. Özellikle Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde okuyan öğrencileri ilgilendiren bu habere göre, AÖF 2013 sonav tarihleri ne zaman?

Açıköğretim'de okuyan ve eğitimlerini örgün bir şekilde değil, uzaktan bir şekilde sürdüren milyonu aşkın öğrencinin merak ettikleri bir konu olan Açıköğretim sınav tarihi belli oldu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin yaptığı açıklamaya göre, Açıköğretim sınav tarihi 14-15 Aralık 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek. 3 vize ve 1 final şeklinde gerçekleştirilen Açıköğretim sınavlarının ilk sınavı niteliği taşıyan AÖF 2013 sınavı tarihi ne zaman? Cumartesi ve pazar günleri gerçekleştirilen sınavların tarihi ne zaman? İşte en güncel AÖF 2013 sınav tarihleri Spothaber.com'da.

AÖF 2013/2014 Eğitim Öğretim yılı ilk sınav 14-15 Aralık 2013.

Açıköğretim 2013 sınav tarihleri ne zaman? 1. ara sınavlarının yavaş yavaş yaklaştığını bilen açıköğretim öğrencileri sınav tarihlerini merak ediyor. AÖF 2013/2014 sınav takviminin yer aldığı haberimizde Anadolu Üniversitesi Açıköğretim öğrencileri aydınlanıyor. AÖF 2013

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin sınava hazırlanma süreleri yavaş yavaş kısalırken, AÖF 2013 sınav tarihlerinin ne zaman olduğu da merak ediliyor. Bir yandan dersleri olmayan ve bu yüzden kendileri çalışmak zorunda kalan AÖF öğrencilerinin işi gerçekten de zor. Açıköğretim 2013 sınav tarihleri ne zaman? Anadolu Üniversitesi'nin resmi sitesinde yer alan akademik takvim ve sınav takvimi aşağıda derlenmiştir.

Aslında bu takvimde Açıköğretim öğrencilerinin sınavlarına dair bir ibare yok ve internette tüm sitelerde aynı sınav takvimi yer alıyor. Henüz sınav tarihleri belli olmamış olabilir. Özellikle Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sayfasında da bu tarih henüz verilmemiş. Sadece kayıt yenileme tarihleri yer alıyor. Bu yüzden yakın bir zamanda AÖF 2013 sınav tarihlerinin açıklanacağı düşünülüyor

Açıköğretim öğrencilerinin sınav takvimi hakkında tüm detaylar Spothaber.com'da. Öncelikle AÖF 2013 sınav tarihlerinin Aralık ayında olduğunu söyleyebiliriz. Artık ilk vizeler için 1 aydan az bir zaman kaldı. AÖF sınav tarihleri, vizeler ve finaller tarihi ne zaman? İşte sizler için vizelerin tarihini veriyoruz: 14-15 Aralık 2013 cumartesi ve pazar günleri 2013 AÖF ilk sınav yapılacak.

Anadolu Üniversitesi'nin uzaktan eğitim veren fakültesi Açıköğretim'de mi okuyorsunuz? O halde sınav tarihlerinizi ve vizelerinizi de merak ediyorsunuz. Özellikle AÖF 2013 Aralık ayında gerçekleşecek olan bu sınav tarihlerinin net bir şekilde ne zaman gerçekleştirileceğini öğrenmek isterseniz, AÖF 2013 ilk vizeler 14 ve 15 Aralık 2013, cumartesi ve pazar günleri gerçekleştirilecek.

AÖF 2013 öğrencilerinin merak ettikleri sınav tarihleri ve vizelerin ne zaman olacağını Spothaber.com yanıtlıyor.

Şimdilerde fellik fellik AÖF sınav tarihlerini aratan Açıköğretim öğrencileri, vize tarihlerinin ne zaman olduğunu merak ediyor. AÖF sınav tarihleri ve vizeler ne zaman? Aralık 2013'te olacak biliyorlar, ancaktam olarak hangi günlere denk geldiğini merak ediyorlar. AÖF Güz dönemi sınav takvimine göre, vizelerin tarihi 14-15 Aralık 2013.

Açıköğretim Fakültesi öğrencileri merak içinde sınav tarihlerini arıyorlar. Özellikle uzaktan eğitim aldıkları için önceden çalışmak zorunda kalan AÖF Güz dönemindeki öğrenciler vize ve sınav tarihlerini merak ediyor. Aralık ayının 14 ve 15'inde gerçekleştirilecek olan AÖF sınav tarihlerini sizlere açıklıyoruz. AÖF 2013 sınav takvimi Spothaber.com'da.

Anadolu Üniversitesi'nin örgün değil de Açıköğretim Fakültesi'nde okuyan öğrenciler sınavlarına şimdiden çalışmaya başladı. Neredeyse 1 ay gibi bir zaman kalan AÖF 2013 sınav tarihleri, henüz yeni yeni merak edilmeye başladı. AÖF vizeler ve sınav takvimi ne zaman? Açıköğretim sınav tarihleri Spothaber.com'da. 14-15 Aralık.

Açıköğretim öğrencileri için öğrenimlerinin en önemli noktasını teşkil eden vizeler ve sınavlar, özellikle önem arz ediyor. Dersleri olmayan AÖF öğrencileri sınavlarına daha çok çalışmak durumunda kalıyor. İşte bunun AÖF 2013 için Güz dönemi sınav takviminin de öğrenilmesi gerekiyor. Vizeler ve sınavlar ne zaman?


2013 AÖF sınav tarihleri ve 1. vizelerin ne zaman olacağı haberi Spothaber.com'da. Bu sene Açıköğretim sınav takvimi nasıl olacak. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde okuyan öğrencilerin sınav takvimi Spothaber.com'da. 2013 AÖF sınav tarihleri vizeler.

Öğrenimlerini örgün bir şekilde değil de uzaktan gerçekleştiren AÖF öğrencileri, bugünlerde özellikle sınav tarihleri de yaklaşırken öğrenciler sınava ne kadar zamanları kaldığını net bir şekilde bilmek istiyor. Açıköğretim sınav takvmi ve AÖF sınav tarihleri vizeler ne zaman? Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilen Açıköğretim ilk vizeler 14-15 Aralık 2013.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin gözü kulağı AÖF 2013 haberlerinde. Özellikle sınavlara 1 ay 10 gün gibi bir süre kalması ile, onca derse evlerinde tek başına nasıl çalışacaklarını kara kara düşünen AÖF 2013 öğrencileri, sınavların ne zaman olacağını merak ediyor. Açıköğretim ilk vizeler 14-15 Aralık 2013.

Açıköğretim Fakültesi öğrencileri örgün öğrenciler gibi direkt bir eğitim almadığı için, önceden çalışıp önce konuyu kavramak, ardından da sınavlara çalışıyorlar. AÖF 2013 vizeler ve sınav tarihleri bir hayli merak edilirken, AÖF 2013 sınav tarihleri ne zaman şeklinde aratmalar yapılıyor. Açıköğretim sınav takvimi Spothaber.com'da. Bugün AÖF öğrencileri için sınav tarihlerini söylüyoruz: 14-15 Aralık 2013.

Bugünlerde Açıköğretim öğrencilerinin gözü kulağı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde. Özellikle AÖF 2013 ilk vize tarihleri Spothaber.com'da. Özellikle Açıköğretim vize tarihleri ne zaman? AÖF 2013 ilk vizeler ve sınav tarihleri 14-15 Aralık 2013 tarihinde.

Anadolu Üniversitesi sınav takvimini veren diğer sitelerinden farklı olarak biz, AÖF 2013 ilk vizelerin ne zaman gerçekleştirileceğini söylüyoruz. Açıköğretim ilk vizelerin tarihi ve sınav vakitleri Spothaber.com'da. 2013 AÖF vizeler 14-15 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirilecek. İyi çalışmalar.

Açıköğretim Fakültesinde uzaktan okuyan öğrencilerin gündeminde yer alan en önemli gündem maddelerinden biri de 2013 AÖF vizeler ve sınav tarihlerinin ne zaman olacağı. 2013/2014 eğitim öğretim yılı AÖF sınav takvimi Spothaber.com'da.

2013 - 2014 eğitim öğretim yılında Açıköğretim Fakültesi öğrencileri için en önemli mevzulardan biri AÖF vizeler ve sınav tarihlerinin ne zaman olduğu? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri için sınav takmimi ve 2013 AÖF vize ve sınav tarihleri Spothaber.com'da. 2013 - 2014 Açıköğretim sınav takvimi! AÖF sınav tarihleri vizeler ne zaman?

Anadolu Üniversitesi'nin örgün olmayan açık kısmı Açıköğretim Fakültesi öğrencileri, sınavların yavaş yavaş yaklaşması ile birlikte sınav tarihleri ve vizelerin ne zaman gerçekleştirileceğini de merak ediyorlar. 2013 AÖF sınav tarihleri ve vizeler ne zaman? İşte 2013 yılının AÖF sınav takvimi siz Açıköğretim öğrencileri için Spothaber.com'da. AÖF vize ve final tarihleri.

Bu sene Açıköğretim öğrencilerinin yine büyük bir merakla bekledikleri sınav takvimi Spothaber.com'da sizlerle. AÖF 2013 sınav tarihleri ve vizeler ne zaman başlıyor? Özellikle Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerini ilgilendiren bu haber Spothaber.com'da

Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin en çok merak ettiği konulardan biri olan sınav tarihleri, diğer bütün sitelerde Anadolu Üniversitesi'nin akademik takvimi verilmiş bir halde. Ancak es geçilen konu, bu akademik takvimde AÖF 2013 sınav tarihlerinin yer almaması. AÖF 2013 sınav tarihleri sadece ve sadece Spothaber.com'da. Sınav tarihi gün be gün yaklaşırken, AÖF 2013 öğrencileri sınav tarihlerini merak ediyor. AÖF 2013 ilk vize sınav tarihleri 14-15 Aralık 2013.

Yeni dönemde yeni bir Açıköğretim süreci başlamışken, sınavlar da yavaş yavaş yaklaşıyor. 2013 AÖF sınav tarihleri ne zaman? Hiç bir yerde bulamayacağınız sınav tarihi burada. 2013 - 2014 Açıköğretim sınav takvimi Spothaber.com'da sizlerle.

Açıköğretim öğrencilerinin odaklandığı tek nokta sınavlar. Dersleri olmadığından dolayı, sınav öncelerinde ders çalışıp bir şeyler öğrenebiliyorlar. Bu yüzden de AÖF sınav tarihleri bir hayli önemli bir yere sahip. 2013 - 2014 Açıköğretim sınav takvimi yerine Anadolu Üniversitesi'nin akademik takvimini veren diğer siteler, doğru bir AÖF 2013 sınav tarihi veremiyorlar. Açıköğretim öğrencilerinin ilk sınav tarihleri 14-15 Aralık 2013 cumartesi ve pazar günleri. Açıköğretim sınav tarihleri ne zaman? 2013-2014 AÖF sınav takvimi Spothaber.com'da.

Anadolu Üniversitesi'nin uzaktan eğitim veren fakültesi Açıköğretim'de bu sene sınav tarihleri ne zaman? Açıköğretim sınav takvimi ve akademik takvimi bulabileceğiniz haberimizde, hiç bir sitede olmayan AÖF 2013 - 2014 ilk sınav tarihini vereceğiz. 2013 AÖF sınav tarihleri Spothaber.com'da.

Her yıl Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin her dönemde 1 vize 1 finale girdiği sınavlar, 2013 - 2014 eğitim öğretim yılında AÖF sınav tarihlerinin belli olup olmadığını merak eden öğrenciler, özellikle her yerde bu tarihleri aratıyorlar. Ancak, hiç bir yer AÖF 2013 sınav tarihlerini vermediği gibi, sadece Anadolu Üniversitesi'nin akademik takvimini veriyor ve geçiyor. Ancak Spothaber.com'da Açıköğretim'in ilk sınavının ne zaman olacağının net tarihi var. 2013 AÖF sınav takvimi ve sınav tarihleri ne zaman? 

Açıköğretim öğrencilerinin merakla bekledikleri bu habere göre, AÖF 2013 sınav tarihi 14-15 Aralık 2013 cumartesi ve pazar günleri gerçekleştirilecek. Bir yandan sınavlarına çalışan Açıköğretim öğrencileri diğer yandan da bütünleme sınavlarının kaldırılmasına isyan ediyor. Bir süre önce gündeme gelen ve bütünleme sınavlarının geri getirilmesi için ülkenin her yerinden pek çok dilekçe verilen bu olayda hala bir sonuç alınamadı. Kalan dersin geçilmesinde bir şans olan bütünleme sınavları, AÖF öğrencilerine göre acilen geri getirilmeli. Bu dertten pek çok öğrenci muzdarip.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin en büyük gündem konusu 2013/2014 eğitim öğretim yılındaki sınav tarihleri. 2013 AÖF sınav tarihlerini merak eden vatandaşlar, özellikle her yerde bu tarihi arıyor, ancak bir tek Spothaber.com'da var. 2013/2014 eğitim öğretim yılında Açıköğretim öğrencileri için sınav takvimi belli oldu. Buna göre, Aöf 2013 öğrencileri ilk sınavlarını 14-15 Aralık 2013 cumartesi ve pazar günleri gerçekleştirecek. Bu durumda, çalışmaya şimdiden başlanması ileride büyük bir rahatlık sağlayacaktır.

2013 AÖF sınav tarihleri ve Açıköğretim akademik takvimi hakkında tüm detaylar Spothaber.com'da. Özellikle Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde okuyan öğrencileri ilgilendiren bu habere göre, AÖF 2013 sonav tarihleri ne zaman?

Açıköğretim'de okuyan ve eğitimlerini örgün bir şekilde değil, uzaktan bir şekilde sürdüren milyonu aşkın öğrencinin merak ettikleri bir konu olan Açıköğretim sınav tarihi belli oldu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin yaptığı açıklamaya göre, Açıköğretim sınav tarihi 14-15 Aralık 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek. 3 vize ve 1 final şeklinde gerçekleştirilen Açıköğretim sınavlarının ilk sınavı niteliği taşıyan AÖF 2013 sınavı tarihi ne zaman? Cumartesi ve pazar günleri gerçekleştirilen sınavların tarihi ne zaman? İşte en güncel AÖF 2013 sınav tarihleri Spothaber.com'da.

AÖF 2013/2014 Eğitim Öğretim yılı ilk sınav 14-15 Aralık 2013.

Açıköğretim 2013 sınav tarihleri ne zaman? 1. ara sınavlarının yavaş yavaş yaklaştığını bilen açıköğretim öğrencileri sınav tarihlerini merak ediyor. AÖF 2013/2014 sınav takviminin yer aldığı haberimizde Anadolu Üniversitesi Açıköğretim öğrencileri aydınlanıyor. AÖF 2013

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin sınava hazırlanma süreleri yavaş yavaş kısalırken, AÖF 2013 sınav tarihlerinin ne zaman olduğu da merak ediliyor. Bir yandan dersleri olmayan ve bu yüzden kendileri çalışmak zorunda kalan AÖF öğrencilerinin işi gerçekten de zor. Açıköğretim 2013 sınav tarihleri ne zaman? Anadolu Üniversitesi'nin resmi sitesinde yer alan akademik takvim ve sınav takvimi aşağıda derlenmiştir.

Aslında bu takvimde Açıköğretim öğrencilerinin sınavlarına dair bir ibare yok ve internette tüm sitelerde aynı sınav takvimi yer alıyor. Henüz sınav tarihleri belli olmamış olabilir. Özellikle Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sayfasında da bu tarih henüz verilmemiş. Sadece kayıt yenileme tarihleri yer alıyor. Bu yüzden yakın bir zamanda AÖF 2013 sınav tarihlerinin açıklanacağı düşünülüyor

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

GAzi üniversitesi taban puanı 2014 Üniversitelerin...
Üniversitelerin taban puanları 2014 Gazi Üniversitesi- ODTÜ- Akdeniz Üniversitesi taban puanları. Gazi Üniversitesi...

Haberi Oku