Eğitim:
AÖL Açıköğretim lisesi sınavı soruları ve cevapları aöl çıkan sorular ve cevap anahtarı

Açıköğretim Lisesi AÖL Sınav Soruları ve Cevapları 2013 spothabe'de. Öğrencilerin vazgeçemediği internet sitesi spothaber.com açıköğretim lisesi aöl sınav sonuçları ve sorularını da açıklıyor. Her hafta ayrı bir sınavın yapıldığı ülkemizde bu hafta da 11-12 Mayıs 2013 tarihlerinde Açıköğretim Lisesi AÖL sınavı yapılıyor. Sınava yüz binlerce öğrenci girecek. Lise eğitimini tamamlayamamış veya hiç başlayamamış olanlar açık liseyi bitirerek diploma almaya çalışıyor. 

 

TIKLA SORU VE CEVAPLAR BU SAYFADA


Milli Eğitim Bakanlığı'nın düzenlediği ve tüm Türkiye'de gerçekleştirdi Açıköğretim Sınavı sonuçları sorulaarı ve ecvapları ne zaman saat kaçta açıklanacak. MEB bu konu hakkında bilgi vermedi. Fakat daha önceki yıllarda 6-7 hafta da açıklanan sınav sonuçları artık çok daha erken açıklanmaya başladı. Yüzbinlerce kişi seınavdan kaç aldığını merak ediyor. Açıköğretim Lisesi – 2. Dönem Sonu Sınavı 11-12 Mayıs 2013 tarihlerinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ülke genelinde yapıldı. 

 

 

 

Açık Öğretim Lisesi 2013 sınav giriş yerleri açıklandı. Açık Öğretim Lisesi sınav giriş tarihleri 11- 12 Mayıs.AÖL sınavına girecek olan öğrenciler sınav giriş yerlerini http://www.aol.meb.gov.tr buradan öğrenebilirler. 


 

 

 

Unutmayınız ki bu sınavların telafisi, örgün eğitimde olduğu gibi mümkün değildir. Bu nedenle lütfen bu sınavlara girmenizi engelleyebilecek unsurlara dikkat ediniz. Sınavda mutlaka Sınav Giriş Belgeniz ile geçerli bir kimlik belgenizi (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet, Pasaport) yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sınavdan en az yarım saat önce sınav yerinizde olmalısınız. Aksi takdirde bu nedenlerden dolayı sınava alınamayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sınav esnasında da cevap kâğıdınızın çevrenizdekiler tarafından görülmediğinden emin olunuz. Sınavlarınızın optik okuyucularda değerlendirmeleri yapılırken aynı zamanda kopya analizi de yapılmaktadır.

 

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Açık Öğretim Lisesi sınav giriş yerleri açıklandı. AÖL Sınav Giriş Belgesi Çıkarma, 2013 AÖL sınav Giriş Belgesi Alma, 11-12 Mayıs 2013 Açık Öğretim Lisesi Sınav Yerleri Giriş Belgesi, 2013 AÖL Sınav Giriş Yerleri ve Belgesi olmadan sınava girilemez...
 
 
 
 
 
2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönem sınav yerleri belli oldu. Öğrencilerimiz Öğrenci girişinden AÖL Bilgi Sistemine kullanıcı adı ve şifresi ile girdikten sonra; "Bilgi Kontrol Ekranları" menüsü altında ki "Öğrenci Sınav Giriş Bilgileri" ekranına girerek sınav yerlerini öğrenebilirler. Sınav 11-12 Mayıs 2013 Cumartesi-Pazar günü saat 10:00 ve 14:00 olmak üzere 2 oturum halinde yapılacaktır.
 
 
 
 
Açıköğretim Lisesi – 1. Dönem Sonu Sınavı 19 – 20 Ocak 2013 tarihlerinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ülke genelinde yapıldı. Açıköğretim Lisesi I. Dönem Sınavı sorularını ve cevapları yayınlandığında bu sayfada olacak.
 
 

Unutmayınız ki bu sınavların telafisi, örgün eğitimde olduğu gibi mümkün değildir. Bu nedenle lütfen bu sınavlara girmenizi engelleyebilecek unsurlara dikkat ediniz. 
 
 
1. Oturum
2. Oturum
3.Oturum
4.Oturum

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

GAzi üniversitesi taban puanı 2014 Üniversitelerin...
Üniversitelerin taban puanları 2014 Gazi Üniversitesi- ODTÜ- Akdeniz Üniversitesi taban puanları. Gazi Üniversitesi...

Haberi Oku