Eğitim:
KPSS 2013 Öğretmen atamaları tercih edilecek okul listeleri tıkla öğren! ikgm

 

KPSS öğretmen atamalrı tercihleri bugün başladı. Öğretmen adayları bugünden itibaren 6 Eylül'e kadar tercih işlemlerini yapacaklar. Öğretmenler adayları hangi okulları tercih edecek. Öğretme atamaları tercih edilecek okul listeleri bugün içerisinde açıklanacak.KPSS Öğretmen atamaları tercih edilecek okul listeleri bu sitede. Tıklayın tercih işleminizi gerçekleştirin. Milli Eğitim Bakanlığı açıkladı. Öğretmen adaylarının tercih günü ve bugün onlar için çok önemli bir gün. Atanmak için en doğru tercihi yapmak isteyen öğretmen adayları açık bulunna okulları çok iyi seçecekler. Toplam 26 tercih yapma hakkına sahip olan öğretmenler, 26. tercihi açtıklarında boş olan her hangi bir okula yerleşmeyi kabul ediyorum diyecek.

KPSS 2013 ÖĞRETMEN ATAMALARI TERCİH EDİLECEK OKUL LİSTELERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2013 Eylül öğretmen atamaları tercih edilecek okul listeleri 2013  Öğretmen atamaları branş bazında il il tercih edilebilecek okul listesi  40  bin öğretmen ataması için tercih edilecek okul listesi  Milli Eğitim Bakanlığı 40 bin öğretmen ataması başvurusu 2 Eylül Pazartesi bugün başlayıp 6 Eylül 2013 Cuma gününe kadar devam edecek.Öğretmen olarak atanacaklarda aranacak şartlar, alanlar itibarıyla belirlenen KPSSP10 ve KPSSP121 taban puanları, başvuru yeri ve şekli, zamanı, atama yapılacak eğitim kurumları, atamalar ve diğer hususlara ilişkin açıklamalar.

 

Bakanlığımız İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünce http://ikgm.meb.gov.tr internet adresinde duyurulacaktır.

Meb açıklamasına göre  branş bazında il il tercih edilebilecek okul listeleri  meb personel sayfasında açıklanacak.40 bin öğretmen ataması için tercih edilebilecek okul listeleri yayınlandığı an aşadada ki linten ulaşabileceksiniz
40 bin öğretmen atamaları için başvuru sayfası meb tarafından meb personel sayfasında açılacak. Mebpersonel.com olarak 40 bin öğretmen atama başvuru sayfası aktif hale geldiğinde aşağıda ki linkten ulaşabileceksiniz.
Meb personel sayfasında öğretmen atamalarına dair yapılan açıklamaAdaylar başvurularını; internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan yaparak, 02 -06 Eylül 2013 tarihleri arasında il milli eğitim müdürlüklerine onaylatacaklardır. Onaylatılmayan başvurular geçersiz olacaktır. Atamalar 09-10 Eylül 2013 tarihlerinde yapılacaktır. Ataması yapılan adaylar 11 Eylül 2013 tarihinden itibaren tebligat beklemeksizin atandıkları il milli eğitim müdürlüğüne gerekli belgelerle birlikte başvurarak göreve başlayabileceklerdir.Kamuoyuna önemle duyurulur.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

GAzi üniversitesi taban puanı 2014 Üniversitelerin...
Üniversitelerin taban puanları 2014 Gazi Üniversitesi- ODTÜ- Akdeniz Üniversitesi taban puanları. Gazi Üniversitesi...

Haberi Oku