Eğitim:
Pedagojik Formasyon tercih kılavuzu tıkla indir! Tercih dönemi başladı! YÖK 2013

Bugün Pedagojik formasyon tercih kılavuzuna ulaşmak için Spothaber.com'da kalın. Özellikle eğitim alanında önemli bir süreç olan pedagojik formasyon, çocuk eğitimi psikolojine karşılık geliyor. Bölüm mezunlarının öğretmen olabilmeleri için gerekli olan formasyon eğitimi 1 buçuk ila 2 yıl arasında değişiyor. Bu sene yapılan açıklama ile 2 bin TL'yi geçmeyeceği söylenen formasyonda ilk kez ALES puanı da etkili olacak. Pedagojik formasyon tercih dönemi ise dün itibariyle başladı. Formasyon tercih kılavuzuna Spothaber.com farkıyla ulaşabilirsiniz. Tercih süreleri 28 Kasım - 6 Aralık 2013 tarihleri boyunca sürecek.


PEDAGOJİK FORMASYON TERCİH KILAVUZU TIKLA İNDİR

 

Pedagojik Formasyon kılavuzu Pedagojik Formasyon başvuru kılavuzu Pedagojik Formasyon tercihleri ne zaman yök Pedagojik Formasyon  2014 Pedagojik Formasyon 

2013 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programlarına yerleştirme işlemleri ÖSYM tarafından yapılacaktır. Programlara yerleştirme için adaylardan tercih alınacaktır. Adaylar tercihlerini, 28 Kasım-6 Aralık 2013 tarihleri arasında, kılavuzlarda yer alan kurallara göre, ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden TC Kimlik Numaraları ve şifrelerini kullanarak kendileri yapacaklardır. ÖSYM'ye posta yoluyla gönderilen veya elden verilen tercih listeleri geçerli olmayacaktır. Tercih süresi uzatılmayacaktır. 
Bu amaçla hazırlanan kılavuzlara aşağıdaki bağlantılardan erişilebilecektir. Yerleştirme için tercih yapacak adayların kılavuzları dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

GAzi üniversitesi taban puanı 2014 Üniversitelerin...
Üniversitelerin taban puanları 2014 Gazi Üniversitesi- ODTÜ- Akdeniz Üniversitesi taban puanları. Gazi Üniversitesi...

Haberi Oku