Eğitim:
TEOG puan hesaplama robotu - motoru. İlk yazılı soru ve cevap anahtarı 2829 Kasım 2013

Bugünlerde yeni SBS olan TEOG sınavının puan hesaplama robotuna büyük rağbet var. Zira kitapçıklarını alan ve kaç doğru, kaç yanlış yaptıklarını gören öğrenciler, TEOG puan hesaplama motoru sayesinde puanlarını tahmin edebiliyor. Hafta sonunda bol bol baktiniz var; TEOG puan hesaplama robotu Spothaber.com'da.

TEOG sınavı hakkında bilinmeyenleri bildirmek bizim görevimiz. Özellikle kitapçıklarını alan öğrenciler, acaba kaç puan alacağım diye sormadan edemiyor ve TEOG puan hesaplama robotu iş görüyor. Türkçe ve Matematik gibi 6 dersten ilk yazılılara giren 8. sınıf öğrencileri tüm derslerin soru ve cevaplarını indirmek istiyor.

Pek çok öğrenci henüz TEOG'un açılımını bilmiyor. TEOG demek, Temel Eğitimden Ortaöğretime geçiş sınavı anlamına geliyor. Kitapçıklar elinizde olduğuna göre, TEOG puna hesaplama robotu ile bol bol puan hesaplaması yapabilirsiniz. 1. yazılılar belli oluyor, bakalım gelecek dönemde neler olacak? Matematik, Türkçe, İnkılap Tarihi, Din Kültürü, Yabancı Dil ve Fen Teknoloji.

Bugünlerde özellikle 8. sınıf öğrencileri teyakkuz halinde. Yeni SBS olan TEOG puan hesaplama robotu aratan öğrenciler, kitapçıklarını da okullardan edindikleri için sonuçlarını hesaplayabilecekler. Tüm derslerin sorular ve cevap anahtarı da Spothaber.com'da. Matematik, Türkçe, İnkılap Tarihi, Din Kültürü, Yabancı Dil ve Fen Teknoloji.

TEOG PUAN HESAPLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ..

Yeni SBS sınavının adı bilindiği üzere Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavı anlamına gelen TEOG oldu. Öğrenciler dün okullarından kendi cevap anahtarlarını almış olmalılar. Bu durumda yapılması gereken tek şey tüm derslerin cevap anahtarlarına bakıp puan hesaplama yapmak. Matematik, Türkçe, İnkılap Tarihi, Din Kültürü, Yabancı Dil ve Fen Teknoloji dersi soru ve cevap anahtarı ve TEOG puan hesaplama robotu Spothaber.com'da.


Yeni SBS olarak bilinen TEOG sınavının puan hesaplama robotunu merak eden öğrenciler için Spothaber.com'da. Tüm derslerin soru ve cevap anahtarı da haberimizde. Matematik, Türkçe, İnkılap Tarihi, Din Kültürü, Yabancı Dil ve Fen Teknoloji derslerinin soruları ve cevapları haberimizde. TEOG hakkında tüm detaylar Spothaber.com'da.


TEOG bu sene ilk kez uygulandı. SBS yerine yeni sistemde merkezi sinav sistemi uygulandı. 8.sınıflar artık her ders için 20 sorudan oluşan testlerle yazılı oldular. Perşembe ve cuma günü geçekleşen sınavın ardından öğrenciler puan hesaplama yoluna koyuldular. TEOG puan hesaplama robotu sitemizin içinde yerini aldı. TEOG puan hesaplama robotu ile puanınıza en yakın puana ulaşabilirsiniz. TEOG puan hesaplama robotu.
 

TEOG puan hesaplama robotu hizmetinize girmiştir. Merkezi Ortak Sınavlara giren öğrencilerin şimdi gözleri puanlara çevrildi. İlk kez uygulandığı için sınav için kaygılar devam ediyor. TEOG puan hesaplama. Merkezi ortak sınav puan hesaplama. Ortak sınav puanları. TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak.

TEOG Hesaplama robotu ile öğrenciler gerçek puanlarına en yakın puanlara ulaşabilecekler. TEOG hesaplama robotu spothaber.com farkıyla sitemizde. TEOG puanı nasıl hesaplanır? TEOG hesaplama robotu. Yeni SBS puanı nasıl hesaplanır? SBS sonuçları ne zaman açıklanacak? TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak?

2013 Ortaöğretime Geçiş Sistemi TEOG sınavı yapıldı. Sınava gire 8. sınıf öğrencileri Soru ve cevapların açıklanmasıyla puanlarını merak ediyor. TEOG Puanlarınızı hesaplamak için tıklayınız.

Bu sene ilk kez uygulamaya geçen TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak? TEOG sonuçlarının 2014'ün ilk günlerinde açıklanması bekleniyor. TEOG puan hesaplama, TEOG sonuçları, TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak?TEOG yani yeni SBS sistemi. Bu sene ilk kez uygulandı bu sistem. Merkezi Ortak yazılı sistemi. 8. Sınıflar ikişer oturumla sınava giriip bu sınavaların ortalamaları alınacak. Okul başarı puanları ile birlikte de hangi okula girebilecekleri belli olacak. İşte yeni sistemin puan hesaplama robotu.

2014 TEOG puanınızı hesaplamak için aşağıdaki alanlara puanlarınız ve yıl sonu başarı puanlarınızı yazınız. Türkçe,Matematik,Fen Teknoloji ve Yabancı dil dersleri için 2.yazılı puanınızı (örnek: 78.46) , İnkılap Tarihi ve Din Kültürü dersleri için 1.yazılı puanlarınızı giriniz. TEOG puan hesaplama robotu (Yeni SBS sistemi)


 Teog Puan Hesaplama Robotu (8. Sınıf Merkezi Sınav Sis.)   TEOG Puan Hesaplama Robotu 2013-2014  Merkezi Sınav Sistemi TEOG Puan Hesaplama Robotu  TEOG Merkezi Sınav Sistemi Puan Hesaplama Robotu 2013-2014  Teog puan hesaplama robotu siz değerli okuyucularımız için sizlerle. Teog puan hesaplama 8. sınıf merkezi sınav sistemi puan hesaplama toeg puan hesaplama sistemi 28-29 kasım teog sınavlarının ardından sizlerle. Teog merkezi sınav sistemi puan hesaplamayöntemi ile puanlarınızı hesaplayabilir teog puan hesaplama sistemi sayesinde tahmini puanınızı bulabilirsiniz. Teog puan hesaplama formülü ile toeg puan hesaplama sistemini kıyaslarak puanınızı öğrenebilirsiniz. 

Uzun bir marotonun ardından teog merkezi sınav sistemlerinin 1. oturumunun sonuna gelindi. Teog puan hesaplama robotunu kullanarak TEOG merkezi sınav sistemi puanınızı öğrendikten sonra yorumlar kısımından aktararak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Teog puan hesaplama robotu sayesinde puanınızı hesaplayabilir teog puan hesaplama robotu sayesinde gerçeğe yakın puanınızı öğrenebilirsiniz.

Modelin amacı, öğrenci başarısını anlık bir performansa dayalı olarak değil, geniş bir zaman dilimine yayarak belirlemektir.
Bu amaçla kullanılacak puanları; Merkezi Yazılı Sınavlar, Yılsonu Başarı Puanı ,olmak üzere iki ana unsur ile belirleyen öğrenci odaklı bir sistemdir. TEOG puan hesaplama robotu, TEOG hesaplama, Merkezi yazılı sınav sonuçları, SBS puan hesaplama robotu

 


2013-2014 8.sınıf YEP hesaplama İşlemi nasıl yapılır?

2014 TEOG puanınızı hesaplamak için aşağıdaki alanlara puanlarınız ve yıl sonu başarı puanlarınızı yazınız. Türkçe, Matematik, Fen Teknoloji ve Yabancı dil dersleri için 2.yazılı puanınızı (örnek: 68.75 gibi) , İnkılap Tarihi ve Din Kültürü için 1.yazılı puanlarınızı girerek hesaplamanızı kolayca yapabilirsiniz.TEOG puan hesaplama robotu, TEOG hesaplama, Merkezi yazılı sınav sonuçları, SBS puan hesaplama robotu

Merkezi Ortaöğretime Geçiş Sınavı Soru ve Cevaplarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

 

 

E okul veli bilgilendirme giriş sayfası artık bugünden sonra daha da önem arz edecek. MEB'in dijital platformu e okul yeni SBS sınavı ile birlikte daha da büyük bir değer kazandı ve velilerin uğrak noktası haline geliyor.

Velilerin uğrak noktası olan e okul veli bilgilendirme giriş sayfası Spothaber.com'da sizlerle. Özellikle yeni SBS olan LGS sınavlarının yapılacağı bugünlerde, e okul sayfası özellikle büyük merak uyandırıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen e okul veli bilgilendirme giriş sayfasında, özellikle çocuklarınızın son notları hakkında bir hayli bilgileneceksiniz. E okul sayfası tıkla öğren. MEB'in dijital ortamı olan e okul sayfası Spothaber.com'da.

MEB tarafından gerçekleştirilen sana platform e okul veli bilgilendirme giriş sayfası yepyeni imkanlar sunuyor. Özellikle yeni SBS sınavıyla ilgili çok kullanılacak olan e okul sistemi ile çocuğunuzun son durumunu an be an takip edebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen son dijital platform olan e okul uygulaması Spothaber.com'da. E-okul veli bilgilendirme giriş sayfası sayesinde veliler çocukları hakkında daha güzel bilgilendirmeler yaşıyorlar.

E okul veli bilgilendirme giriş sayfası anlamını taşıyan e okul, bu sene gerçekten de büyük kolaylıklar sağlıyor. E-okul sayfasına girmek için Spothaber.com'da. Özellikle yeni SBS sınavları yaklaşırken, e okula olan rağbet de artıyor.

E okul veli bilgilendirme giriş sayfası için sizlere güzel linkler hazırladık. Milli Eğitim Bakanlığı'nın son uygulamalarından biri olan ve özellikle velilere büyük kolaylıklar sağlayan e-okul sayfası Spothaber.com'da. Yeni SBS ile ve ilk yazılılarla e okula olan rağbet artmış durumda.

Özellikle ilköğretimde çocuğu olan velilerin sık sık başvurduğu e okul veli bilgilendirme giriş sayfası Spothaber.com'da. Özellikle çocuklarının okul durumlarını merak eden veliler için e-okul sayfası tıkla. Gün be gün MEB'de yeni yeni değişimler oluyor...

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen en büyük icatlardan biri olan e okul veli bilgilendirme giriş sayfası, özellikle öğrenci velilerinin içini rahatlatma açısından büyük önem sağlıyor. Büyük bir inovasyon olan e oul veli bilgilendirme giriş sayfası Spothaber.com'da.

TEOG sınavı nasıl yapılacak?

Yeni sistemle, her yıl merkezden yapılacak 6 temel dersten 6 sınav getirildi. Yerleştirmede belirleyici olan tek sınavın kaldırılmasına paralel olarak da, yeni sisteme ‘Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş’ (TEOG) adı verildi.

Bu yıl son kez yapılan SBS sınavının yerine Milli Eğitim Bakanlığı’nın uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni sınav modelinde sona gelindi. Bu kapsamda merkezden yapılan tek SBS yerine artık 6 temel dersten her yıl 6 sınav yapılacak. Merkezden yapılan sınavlarda öğrencilere, bu derslerden çoktan seçmeli 20 soru sorulacak.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

GAzi üniversitesi taban puanı 2014 Üniversitelerin...
Üniversitelerin taban puanları 2014 Gazi Üniversitesi- ODTÜ- Akdeniz Üniversitesi taban puanları. Gazi Üniversitesi...

Haberi Oku