Eğitim:
TEOG puan hesaplama robotu (Yeni SBS sistemi)

2014 TEOG puanınızı hesaplamak için aşağıdaki alanlara puanlarınız ve yıl sonu başarı puanlarınızı yazınız. Türkçe,Matematik,Fen Teknoloji ve Yabancı dil dersleri için 2.yazılı puanınızı (örnek: 78.46) , İnkılap Tarihi ve Din Kültürü dersleri için 1.yazılı puanlarınızı giriniz. TEOG puan hesaplama robotu (Yeni SBS sistemi)


 Teog Puan Hesaplama Robotu (8. Sınıf Merkezi Sınav Sis.)   TEOG Puan Hesaplama Robotu 2013-2014  Merkezi Sınav Sistemi TEOG Puan Hesaplama Robotu  TEOG Merkezi Sınav Sistemi Puan Hesaplama Robotu 2013-2014  Teog puan hesaplama robotu siz değerli okuyucularımız için sizlerle. Teog puan hesaplama 8. sınıf merkezi sınav sistemi puan hesaplama toeg puan hesaplama sistemi 28-29 kasım teog sınavlarının ardından sizlerle. Teog merkezi sınav sistemi puan hesaplamayöntemi ile puanlarınızı hesaplayabilir teog puan hesaplama sistemi sayesinde tahmini puanınızı bulabilirsiniz. Teog puan hesaplama formülü ile toeg puan hesaplama sistemini kıyaslarak puanınızı öğrenebilirsiniz. 

Uzun bir marotonun ardından teog merkezi sınav sistemlerinin 1. oturumunun sonuna gelindi. Teog puan hesaplama robotunu kullanarak TEOG merkezi sınav sistemi puanınızı öğrendikten sonra yorumlar kısımından aktararak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Teog puan hesaplama robotu sayesinde puanınızı hesaplayabilir teog puan hesaplama robotu sayesinde gerçeğe yakın puanınızı öğrenebilirsiniz.

Modelin amacı, öğrenci başarısını anlık bir performansa dayalı olarak değil, geniş bir zaman dilimine yayarak belirlemektir.
Bu amaçla kullanılacak puanları; Merkezi Yazılı Sınavlar, Yılsonu Başarı Puanı ,olmak üzere iki ana unsur ile belirleyen öğrenci odaklı bir sistemdir. TEOG puan hesaplama robotu, TEOG hesaplama, Merkezi yazılı sınav sonuçları, SBS puan hesaplama robotu

TEOG PUAN HESAPLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ..

 


2013-2014 8.sınıf YEP hesaplama İşlemi nasıl yapılır?

2014 TEOG puanınızı hesaplamak için aşağıdaki alanlara puanlarınız ve yıl sonu başarı puanlarınızı yazınız. Türkçe, Matematik, Fen Teknoloji ve Yabancı dil dersleri için 2.yazılı puanınızı (örnek: 68.75 gibi) , İnkılap Tarihi ve Din Kültürü için 1.yazılı puanlarınızı girerek hesaplamanızı kolayca yapabilirsiniz.TEOG puan hesaplama robotu, TEOG hesaplama, Merkezi yazılı sınav sonuçları, SBS puan hesaplama robotu

Merkezi Ortaöğretime Geçiş Sınavı Soru ve Cevaplarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

 

 

E okul veli bilgilendirme giriş sayfası artık bugünden sonra daha da önem arz edecek. MEB'in dijital platformu e okul yeni SBS sınavı ile birlikte daha da büyük bir değer kazandı ve velilerin uğrak noktası haline geliyor.

Velilerin uğrak noktası olan e okul veli bilgilendirme giriş sayfası Spothaber.com'da sizlerle. Özellikle yeni SBS olan LGS sınavlarının yapılacağı bugünlerde, e okul sayfası özellikle büyük merak uyandırıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen e okul veli bilgilendirme giriş sayfasında, özellikle çocuklarınızın son notları hakkında bir hayli bilgileneceksiniz. E okul sayfası tıkla öğren. MEB'in dijital ortamı olan e okul sayfası Spothaber.com'da.

MEB tarafından gerçekleştirilen sana platform e okul veli bilgilendirme giriş sayfası yepyeni imkanlar sunuyor. Özellikle yeni SBS sınavıyla ilgili çok kullanılacak olan e okul sistemi ile çocuğunuzun son durumunu an be an takip edebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen son dijital platform olan e okul uygulaması Spothaber.com'da. E-okul veli bilgilendirme giriş sayfası sayesinde veliler çocukları hakkında daha güzel bilgilendirmeler yaşıyorlar.

E okul veli bilgilendirme giriş sayfası anlamını taşıyan e okul, bu sene gerçekten de büyük kolaylıklar sağlıyor. E-okul sayfasına girmek için Spothaber.com'da. Özellikle yeni SBS sınavları yaklaşırken, e okula olan rağbet de artıyor.

E okul veli bilgilendirme giriş sayfası için sizlere güzel linkler hazırladık. Milli Eğitim Bakanlığı'nın son uygulamalarından biri olan ve özellikle velilere büyük kolaylıklar sağlayan e-okul sayfası Spothaber.com'da. Yeni SBS ile ve ilk yazılılarla e okula olan rağbet artmış durumda.

Özellikle ilköğretimde çocuğu olan velilerin sık sık başvurduğu e okul veli bilgilendirme giriş sayfası Spothaber.com'da. Özellikle çocuklarının okul durumlarını merak eden veliler için e-okul sayfası tıkla. Gün be gün MEB'de yeni yeni değişimler oluyor...

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen en büyük icatlardan biri olan e okul veli bilgilendirme giriş sayfası, özellikle öğrenci velilerinin içini rahatlatma açısından büyük önem sağlıyor. Büyük bir inovasyon olan e oul veli bilgilendirme giriş sayfası Spothaber.com'da.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen e okul veli bilgilendirme giriş sayfası olan e-okul hizmeti sizlere parmaklarınızın ucu kadar yakın. İşte e okul veli sayfası için tıklayın ve çocuğunuzun son durumunu ekranlardan takip edin. eokul tıkla.

YERLEŞTİRME SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

E-OKUL BİLGİLENDİRME SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ!
 


Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hizmet verilen bu uygulama, pek çok veli için aydınlatıcı bir özellikte olacak. E okul veli bilgilendirme giriş sayfası. Öğrencilerin özellikle yeni SBS döneminde tüm sınav bilgilerini an be an öğrenebilceğiniz e okul resmi sitesi için tıklayın.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen e okul veli bilgilendirme giriş sayfası Spothaber.com'da. Bu dönemlerde, özellikle yeni SBS'nin başlamasıyla birlikte tüm notların e-okul veli bilgilendirme giriş sayfasından açıklanacağını söylemek isteriz. İşte MEB'in e okul sitesi tıkla gir.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen en inovatif, yani en yenilikçi hareket olan e okul veli bilgilendirme giriş sayfası linki Spothaber.com'da sizlerle. İlk ve orta öğretimde çocuğu olan veliler için bulunmaz bir nimet olan e okul sayfası MEB tarafından hizmete sunuluyor.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen innovasyon adımı e-okul veli bilgilendirme giriş sayfası, sanal alemden de ebeveynlerin çocukları hakkında doğru ve sağlıklı bilgilenmelerine neden oluyor. E okul sayfası linkine ulaşmak için Spothaber.com'da kalın.

Milli Eğitim Bakanlığı e-okul sistemini yıllardır uygulamaya koymuş bir halde. Ancak bütün sistemini oraya entegre etmesi bir yenilik. Ortaokul öğrencilerinin velilerine büyük bir kolaylık sağlayan e okul veli bilgilendirme giriş sayfası için tıklayın.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın yenilikçi ve güzel bir uygulaması olan e okul veli bilgilendirme giriş sayfası her zaman olduğu gibi yepyeni süreçleri işe koşuyor. Yeni SBS döneminin de başlamasıyla birlikte 6 adet yeni sınavın sonuçları e okul sayfasında yayınlanacak. Öyle ki, Kasım ayının son haftasında gerçekleştirilecek olan bu sınavlar, öğrencilerin lise hayatlarındaki kaderini belirleyecek. E oku veli bilgilendirme giriş sayfası için tıklayın.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanan e okul veli bilgilendirme giriş sayfası, ebeveynlere çok büyük avantajlar sunuyor. Özellikle SBS sonuçları 6 ayrı sınava çıktı ve bu sınavların sonuçları da e-okul sitesinden geçiyor. E okul tıkla öğren Spothaber.com'da.

E okul veli bilgilendirme giriş sayfası çok önemli ve kolay erişilebilir bir uygulama haline geldi. Özellikle çocuklarının son durum analizlerini yapmak isteyen ve neler olduğunu merak eden ebeveynler, Veli bilgilendirme giriş sayfasına tıklamak için bizlere geliyorlar. SBS sisteminin kaldırılıp artık Yabancı Dil, Matematik, Türkçe, İnkılap Tarihi, Din Kültürü, Fen Bilgisi ve Sosyal Bilgiler derslerinden ayrı ayrı 6 sınav yapılacak olan yeni SBS sistemiyle birlikte e okul daha büyük bir değer kazanacak. E okul tıkla öğren Spothaber.com'da.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sunulan bir hizmet olan e okul veli bilgilendirme giriş sayfası Spothaber.com'da sizlerle. Bugünlerde yeni SBS haberleriyle çalkalanan gündemde 6 sınavlık yeni SBS sonuçları e okul veli bilgilendirme giriş sayfasında olacak.

E okul linkine mi gitmek istiyorsunuz? O halde Spothaber.com'da kalın. Veli bilgilendirme giriş sayfası ve SBS sonuçları gibi tüm detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz e okul Veli Bilgilendirme Giriş Sayfası linki haberimizde. çocuğunuzun tüm bilgilerini Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen bu resmi site sayesinde öğrenin. e okul linki.

Eğitimde bir çığır açan e okul veli bilgilendirme giriş sayfası gerçekten de velilere çok büyük bir rahatlık sağlıyor. Özellikle veliler için geliştirilen veli bilgilendirme sms servisi de ebeveynlerin çocuklarını rahat rahat takip etmelerine olanak sunuyor. e okul giriş sayfası linki, SBS sonuçları ve oges Spothaber.com'da.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen bu süpersonik sistem sayesinde çocuklarınızın sınav sonuçları hakkında en sağlıklı bilgilere ulaşabilir ve devamsızlıklarını da öğrenebilirsiniz. Bir diğer geliştirilen sistem olan veli bilgilendirme SMS servisi de işinize yarayan bir sistem olacaktır. Bu haberimizde sizlere e okul veli bilgilendirme giriş sayfası linkini veriyoruz.

VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ

SMS SERVİSİ

Artık veliler öğrencilerinin durumlarını SMSile de rahatça takip edebilecekler.

MEB Mobil Bilgi Servisi ile tüm öğrenci ve öğrenci velileri e-Okul yönetim sisteminde yer alan öğrenci bilgilerine SMS ile de ulaşabilecekler. Servise üye olanlar;

  • Devamsızlık Bilgileri
  • Sınav Sonuç Bilgileri,
  • Sınav Tarihleri,
  • Karne Notları,
  • Diploma Notu,
  • Proje Bilgileri,
  • Kayıt Alınması / Silinmesi Bilgisi,
  • Nakil Bilgisi,
  • Vb.

Öğrenci bilgilerini mobil ortamdan SMS ile OTOMATİK olarak alabilecekler. Bunun için üye olmanız yeterli.

Servise üye olmak için: ÖĞRENCİ TC KİMLİK NUMARASINI yaz 8383’e gönder.

Dilerseniz 7/24 sorgulama yaparak aşağıda yer alan öğrenci bilgilerine SMS ile ulaşabilirsiniz.

 

SORGULAMA KOMUTLARI

e-Okul da DEVAMSIZLIK durumu sorgulanmak istendiğinde kullanılan sorgulama komutu. DEVAM boşlukTCKN
e-Okul da SINAV TARİHLERİ sorgulanmak istendiğinde kullanılan sorgulama komutu. SINAVTARIHboşluk TCKN
e-Okul da SINAV SONUÇ bilgisi sorgulanmak istendiğinde kullanılan sorgulama komutu. SINAVNOTboşluk TCKN
e-Okul da derslerde verilen PROJE ÖDEVİ ve teslim bilgileri sorgulanmak istendiğinde kullanılan sorgulama komutu. PROJE boşlukTCKN
e-Okul da KARNE NOTU sorgulanmak istendiğinde kullanılan sorgulama komutu KARNE boşlukTCKN
e-Okul da DİPLOMA NOTU sorgulanmak istendiğinde kullanılan sorgulama komut DIPLOMAboşluk TCKN

Bugünlerde e okul aktif olarak kullanılmıyor. Ancak aktifliğe yakın bir zamanda özellikle yazılılar başlayınca geçilir. Zira SBS 2. ek yerleştirme sonuçları da açıklandı ve herkes artık yerlerine yerleştiler. Bu durumda e okul veli bilgilendirme giriş sayfası tıklamak için Spothaber.com'da kalın. SBS sonu. oges ve  e-okul resmi sitesinde yer alıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen e okul sistemi sayesinde ebeveynler çocuklarının okulları hakkında sağlıklı bilgilere ulaşabiliyorlar. E-okul veli bilgilendirme giriş sayfasına tıklayarak SBS sonuçları, ek yerleştirmeler, okul notları, devamsızlık gibi pek çok konuyu öğrenebilirsiniz. e okul linki tıkla öğren.

MEB eğitim alında bu aralar çok köklü değişiklikler yapıyor. SBS'yi kaldırıyor, dershaneleri kaldırıyor, Şubat atamasını da kaldırdı. Tüm bunların olumlu ve olumsuz masaya yatırıldığı bugünlerde, e oul sistemi gayet olumlu karşılanıyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık, veliler okula gitmeye gerek kalmadan rahat rahat çocukları hakkında bilgileri öğrenebiliyorlar. E okul veli bilgilendirme giriş sayfası linki Spothaber.com'da.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan e okul uygulaması velilerin çocukları hakkında en sağlıklı bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmesini sağlıyor. SBS sonuçlarından okul notlarına ve hatta devamsızlığa kadar pek çok veriyi içerisinden barındıran e okul veli bilgilendirme giriş sayfası linki tıkla öğren Spothaber.com'da. MEB oges e okul linki.

Emek hırsızlığı en kötü şeydir. Hele de internet haberciliğinde kaynak göstermeden kopyala yapıştır yapmak ve başkasından araklanarak başa çıkılan metinlerle reyting almak... Allah öbür dünyada hesabını sorar.

Bugünlerde özellikle SBS ilk ve ikinci ek yerleştirmelerden dolayı parmaklara pelesenk olan e okul uygulaması, gerçekten de velilere büyük kolaylık sağlıyor. Bir yandan çocukları hakkında en doğru bilgilere ulaşmaya çalışan veliler, veli bilgilendirme giriş sayfasını arıyorlar.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından velilere kolaylık olsun diye yapılan e-okul sayfasında SBS sonuçları oges ile birlikte veriliyor. Öte yandan veliler, çocuklarının ders notlarını, yazılılarını ve kanaat notlarını görmek istiyorlar. SBS ilk yerleştirme ve ikinci yerleştirme sonuçlarına da e okul vasıtasıyla ulaşıyorlar. İşte biz de bunun için sizlere veli bilgilendirme giriş sayfası e okul linki vermek için buradayız.

E okul veli bilgilendirme giriş sayfası gerçekten de çok işinize yarayacak olan bir sistemi parmaklarınızın ucuna getiriyor. SBS sonuçlarını öğrenmek ve çocuklarınızın son durumunu öğrenmek için e okul veli bilgilendirme giriş sayfasını tıklayın.

İlk ve orta öğretimde çocuğu olanların özellikle ilgilendikleri bir konu olan e okul veli bilgilendirme giriş sayfası Spothaber.com'da. Özellikle SBS sonuçlarının açıklandığı bir sistem olan oges ve e-okul veli bilgilendirme giriş sayfası haberimizde. e okul tıkla öğren.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

GAzi üniversitesi taban puanı 2014 Üniversitelerin...
Üniversitelerin taban puanları 2014 Gazi Üniversitesi- ODTÜ- Akdeniz Üniversitesi taban puanları. Gazi Üniversitesi...

Haberi Oku