Bugün

17 °C

Yarın

24 °C
01.12.2013 10:13:46

TEOG Yeni SBS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 28 29 Kasım sbs sınavı

Yeni SBS sınavı geride kaldı öğrenciler merakla şimdi sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyorlar. Peki Teog Yeni SBS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 28 29 kasım tarihlerinde yapılan öğrencilerin 2 oturum halinde girdiği sınav yapıldı ancak sonuçlar ne zaman nasıl açıklanacak bir bilgi verilmedi. TEOG Yeni SBS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 28 29 Kasım sbs sınavı sonuçlarının açıklanacağı tarih merak ediliyor.
TEOG Yeni SBS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 28 29 Kasım sbs sınavı

Yeni müfredattan sonra öğrenciler ik defa 28 29 Kasım'da Teog sınavına girdiler. İki gün art arta yapılan sınav 2 oturum halinde oldu öğrenciler sınavlarını atlattılar 2 günlük maraton sonrası sınavlar ne zaman nasıl açıklanacak bir bilgi vermedi. Teog sınavı artık öğrencinin kaderini belirliyor. Sınavlar yapıldı ve öğernciler spnuçlarını merak ediyor. İkinci dönem için yapılacak sınav ise 28 29 Nisan tarihlerinde olacak. İlk dönem bitti sayılır öğrenciler merakla Teog Yeni SBS sınav sonuçlarını bekliyor. Veliler internet ortamında çıkan çıkacak çıkmış sorulara kadar bilgi sahibi oluyorlar. 

 

Bakalım Teog sınavı ne zaman açıklanacak? Öğrenciler sabırsızlıkla bekliyorlar. Yapılan öğrenci açıklamalarında lise adayı öğrenciler en çok matematikten yakındılar. Her zamanki gibi bir öğrencinin en büyük derdi matematikti ve halen matemetik.. Konular değişti konular zorlaştı müfredatta şok" href="http://www.spothaber.com/arama/sok">şok değişiklikler yapılmaya devam ediliyor. Teog sınav soru ve cevapları sitemizde olacaktır ayrıntılar an be an spothaber.com'da. 

 

Yeni SBS olarak bilinen, ancak yeni adı LGS, yani Liselere Giriş Sınavı olan dün ve bugünkü sınavların soru ve cevap anahtarı yayınlandı mı? Maalesef MEB bu soruları yayınlamayacak, ancak uzmanların sorular hakkındaki görüşlerini Spothaber.com'da ulaşabilirsiniz.

Dün yeni SBS sınavı kapsamında 3 adet dersin sınavları gerçekletirildi. Türkçe, Matematik ve Din Kültürü derslerinden 20'şer soru için 40'ar dakika süre verildi. Bugün de 3 dersten sınav gerçekleştirilecek. Peki, Yeni SBS Matematik, Türkçe, Din Kültürü soru ve cevap anahtarı açıklandı mı? Hayır henüz açıklanmadı. LGS sınavı hakkında tüm detaylar Spothaber.com'da.

Normal yazılıdan daha kolay geldi yorumlamaları yapılan yeni SBS sınavı sona erdi. Yeni sisteme göre, 3 dersten sınava giren öğrenciler, bugün Matematik, Türkçe ve Din Kültürü syazılıları gerçekleştirildi. Yarın ise İnkılap Tarihi, Fen Bilgisi ve Yabancı Dil sınavları gerçekleştirildi. 

8.sınıf Ortak sınavı 28 kasım ve 29 kasım 2013 günlerinde yapıldı. Sınavdan çıkan öğrenciler SBS 'ye göre TEOG sınavının daha kolay olduğunu belirttiler. Sınav aralarının uzun olması ile psikolojik olarak öğrenciler soruları daha rahat cevapladı.
8.sınıf ortak sınav soruları cevapları yayınlandıktan sonra öğrenciler az çok tahmini kaç puan alacaklarını tahmin etmektedirler. Fakat resmi sonuçları açıklanmadanda kimsenin içi rahat etmeyecektir. Haber3 olarak 8.sınıf ortak sınav sonuçları açıklanma tarihini araştırdık. Fakat MEB 'in bildirisine göre 8.sınıf ortak sınav sonuçları Ocak 2014 'de açıklanacak ibaresi bulunmaktadır.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum