Eğitim:
Üniversite öğrencilerinin buluşma portalı: Uniportal
 Farklı üniversitelerin, farklı bölümlerinden binlerce kişiyi buluşturan portalda ders notları, ödev kaynakları, özel ders duyuruları, etkinlikler, konferanslar, yurt bilgileri gibi  konular üyelere kolaylık sağlıyor.
Akademik hayatta yer alan kişiler çoğu zaman araştırma yapmak ve sosyalleşmek için gereken zaman ve imkanlara sahip olmuyor. Araştırmalarını genellikle internet başında yapan kişiler için kısa zamanda, doğru ve hızlı bir şekilde ulaşabilecekleri uniportal.com yayın hayatına başladı. 

Türkiye’de sayılı üniversite portalları arasında yer almayı hedefleyen sitede; öğrenciler için tüm ayrıntılar düşünülmüş. Büyük araştırmalar neticesinde öğrencilerin ihtiyaçlarının tespitiyle oluşturulan sitenin altyapısı ise oldukça sağlam... Ders notları, özel ders ilanları, ödev paylaşımı, iş ilanları, etkinlikler, yurtlar gibi akademik bilgilerin yanı sıra sohbet, video, müzik paylaşımı, blog yazma, albüm oluşturma gibi sosyal  paylaşımlarda yapılıyor.

Uniportal’ı açtığınızda kaliteli paylaşımlar, fotoğraflar ve sağlam alt yapı da dikkat çeken unsurlar arasında... Güvenliğin ve seçiliğin ön planda tutulduğu portalı kullanabilmeniz için üye olmanız gerekiyor.  


Anahtar Kelimeler
Uniportal

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Ankara Batıkent'te ilk Montessori Eğitimini...
Ankara Batıkent'te Özel Çağ Okulları gelenekselleşmiş eğitimin aksine Montessori eğitim sistemiyle ilk...

Haberi Oku