Ekonomi:
Altın fiyatları 27 Kasım 2013 Bugün çeyrek altın ne kadar ne oldu? Altında son durum fiyatları son durum şoku

Altın fiyatları 27 Kasım 2013 kaç para oldu? Altın fiyatları bugün büyük bir düşüş yaşadı. Çeyrek altın dibi gördü. Altın düştükçe düşüyor. Altın fiyatları, Cumhuriyet altın fiyatları, tam altın fiyatları, yarım altın fiyatları kaç para. Altın fiyatlarında son durum haberleri spothaber.com'da.
 

TIKLA BÜYÜT - ALTIN FİYATLARI TABLOSU

altın fiyatları

Altın fiyatları 27  Kasım 2013 kaç para oldu? Altın bugün fıkıt fıkır. Altın fiyatları düştükçe düştü.Altın piyasaları bugün açıldı. Piyasalar bugün  güne düşüşle başladı. Altın fiyatları tam altın fiyatları çeyrek altın fiyatları kaç para oldu? Altın fiyatlarında son durum spothaber.com'da. Altın fiyatları an be an takibi burada.

Altın fiyatlarında büyük bir yaprak dökümü yaşanıyor. Gün be gün değer kaybeden altın fiyatları, son vaziyetine bakıldığında üzüntü yaratıyor. Son ayların en düşük rakamını gören çeyrek altın fiyatı, yatırımcıları yine hayal kırıklığına uğrattı. Altın fiyatları son durum haberi Spothaber.com'da. 27 Kasım 2013.

 

Altın Fiyatları bugün kaç para? Bugün günlerden 27 Kasım 2013. Altın fiyatları bugün yine  düşüşte. Çeyrek altın fiyatları 142 liraya kadar düştü. Altın fiyatları bugün 26 Kasım 2013 kaç  para oldu? İşte altın fiyatlarının bugün an be an takibi.

 

Yarın altın piyasaları kapalı ancak altın fiyatları bugün düştükçe düştü. Altın fiyatları son durumda kaç para oldu? Altın fiyatları bugün son durum ne oldu? Düğün sezonu da bitti ancak yatırım yapmak isteyenler altın fiyatlarının düşmesini fırsat bilip altına yöneldi.

Eğer altın fiyatları belirlemiş olduğumuz  seviyeler altında kalmayı sürdürürse aşağı yönlü hareketlerinin bu  haftanın dip noktası olan 1236’ya taşıyacağı gibi bu desteğin  kırılarak kanalın alt noktası olan 1222 seviyesine kadar gerileme  ihtimali güçlenecektir.

Pivot 1262 Destek 1235-1222-1208 Direnç 1252-1262-1270

ATIG Menkul Değerler ( http://www.atig.com.tr ) Tarafından  Hazırlanan Altın Bülteni: 

ABD’de haftalık işsizlik maaşı başvuruları 323 bin, devam eden  işsizlik başvuruları 2.88 Milyon oldu. Üretici Fiyatları ise aylık  bazda %0.2 azalırken, yıllık bazda %0.3 arttı.

Philadelphia Fed İmalat  Listesi 15.0’lık beklentinin altında 6.5 olarak açıklanırken, ABD verileri sonrası 10 yıllık ABD tahvil faizleri %2.81 ile 2 ayın  zirvesini gördü. FOMC üyesi Lacker, Fed’in ileriye dönük rehberliğini, parasal genişleme programından tamamen ayırmanın imkansız olduğunu  savundu.

Senato Bankacılık Komitesi, ABD Başkanı Barack Obama  tarafından Fed Başkanlığı için aday gösterilen Janet Yellen'e 14’e  karşı 8 oyla onay verdi. ABD kaynaklı önemli bir veri bulunmazken  altın destek oluşturmaya hafta içerisinde devam etti. 1232$  desteğinden 1255$ direnci hedeflenebilir.

ALB Menkul Değerler ( http://www.albmenkul.com.tr ) Tarafından  Hazırlanan Altın Fiyatları Raporu: 

ALTIN (Teknik Seviyeler Ön Planda)

Altın önceki gün FOMC toplantı tutanakları ve Çin HSBC imalat PMI  verisinin beklentiden düşük gelmesi ile değer kaybetmiş ancak 1242 USD  desteği aşağısında tutunamamıştır.

Dün de ABD haftalık işsizlik  başvurularının beklenenden düşük ve çekirdek ÜFE verilerinin  beklenenden yüksek gelmesi ile 1242 USD aşağısını tekrar test etse de,  bu seviyenin aşağısında tutunamadığını görüyoruz.

Bugün ABD tarafında veri akışı zayıf olmak ile beraber teknik  seviyeler ön plana çıkacaktır.

Teknik açıdan 1242 USD desteğinin aşağı yönlü kırılması durumunda  1222 USD seviyesi, yukarıda ise 1250 USD direncini yukarı yönlü  kırması durumunda 1260 USD ve 1270 USD dirençleri hedeflenebilir.


Altın fiyatları 27 Kasım 2013 altın fiyatları ne kadar. Altın fiyatları kaç para oldu? Altın  fiyatları bugün  yine düşüşte. Dün bir lira artan altın fiyatları bugün yine  bir liralık bir düşüş yaşadı. Altın fiyatları 27 Kasım 2013 Salı günü yani bugün kaç para oldu? Altın fiyatları an be an takibi spothaber'de Altın fiyatları çıkar mı, yükselir mi?

 

Bugün günlerden 26 Kasım 2013 Altın fiyatları piyasaları bugün akşam kapanacak. Altın fiyatları son durumda ne oldu? Altın fiyatları an be an takibi spothaber.com'da olacak.Tam altın yarım altın çeyreçk altın . Altın fiyatlarını ekonomistler yorumluyor. Dünyadaki gelişmeler altın fiyatlarını doğrydan etkilerken, Filipinler tayfun felaketinin yaralarını sarmaya hazırlanıyor.

Altın fiyatları 27 Kasım 2013. Altın fiyatlarında son durum ne? Altın fiyatları kaç para oldu? Bugün günlerden 26 Kasım 2013. Altın fiyatlarında son durum ne olacak? Altın fiyatlarının an be an takibi spothaber.com'da. Tıkla altın fiyatlarını öğren ve takip et. Altın fiyatları bugün yükselişte. Altın almadan önce, altın fiyatlarını buradan inceleyin. 

Bugün günlerden 27 Kasım 2013 Salı Bugün altın fiyatları kaç para oldu? Altın fiyatlarında son durum ne oldu? Altın fiyatları an be an takibi spothaber.com'da. Altının kalbi burada atıyor. Altın alacaklar altın satacaklar işte altının alış ve satış fiyatları. Kaç paraya altın alının kaç paraya satılır? 


Bugün günlerden 27 Kasım 2013. Bugün altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatlarında son durum ne? Altın fiyatları altın piyasaları bugün kapalı. Altın fiyatları son durum spothaber.com'da. Altın fiyatları, tam altın, yarım altın çeyrek altın, Cumhuriyet altını ve altın fiyatlarında son durum takibi an be an spothaber.com'da. Altın fiyatlarını buradan takip edin.

Altın fiyatları 27 Kasım 2013 Salı günü spothaber.com'da. Bugün perşembe, güzel bir kahvaltının ardından kuyumcuya gidip altın almak isteyenler, yada var olan altınlarının kaç para öğrenmek isteyenler buradan altın fiyatlarını gün boyu an be an takip edebilirsiniz. Altın fiyatları takibi bu sitede.


Altın fiyatları bugün ne kadar, kaç lira. Bugün günlerden 27 Kasım 2013. Altın fiyatlarında son durum ne? Altın fiyatları kaç para oldu? Altın fiyatları, tam altın, yarım altın çeyrek altın fiyatları. Altın fiyatları altın piyasaları kapanmadan önce bugün kaç para. İşte 27 Kasım 2013 altın fiyatları.

y

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Ünsal Ban: Bankacılık Sektörü Gayet İyi...
Prof.Dr.Ünsal BAN, kriz lobisinin son günlerde bankacılık sektörüyle ilgili iddialarını değerlendirerek,...

Haberi Oku