Ekonomi:
Altın fiyatları ne kadar altın fiyatları yorumları 20 eylül 2013


Altın fiyatları neden yükseldi, Altın fiyatları neden düştü. Altın yorumları için spothaberi  takip edin. Uzmanlar altın fiyatları hakkında ne yorum yaptı. Büyük şirketler, altın ticareti yapanlar ve altından büyük gelir elde eden sade vatandaşlar bu konuda neler düşünüyor. Altın fiyatlarının kalbi Kapalıçarşı’da son durum ne?  Spothaber sizin için derledi.  20 09 2013 cuma

Altın Fiyatları neden yükseldi

Piyasa spekülatörlerinin büyük “vurgun” yaptığı altın fiyatlarındaki artışlar bazen bilerek suni şekilde yapılıyor, bazen ise piyasanın koşulları gereği oluyor. 20 eylül 09 2013 Cuma altın fiyatları. Örneğin altın fiyatları hakkında asılsız haberler çıkaran spekülatörler fiyatları düşürerek yüksek miktarda altın alıyorlar. Sonrada yükselince satıyorlar. Yıllardır yükselen ve zarar ettirmez denilen altın fiyatları bu sefer bazı yatırımcılarını zarar ettirdi. Altın fiyatlarını her gün spothaber.com adresinden takip edebilirsiniz… Öte yandan FED’in kararları ile yükselişe geçen atın fiyatları darphanedeki grevle iyice artmıştı. Grevin bitmesi altın fiyatlarının ateşini düşürmüştü. 20 eylül 09 2013 altın fiyatları ne kadar?


Altın biriktirenler bu yıl çok zarar ya da kar ettiler. Sermayesi olanlar ve altın ticareti yapanlar servetlerine servet kattı. Vatandaşların da altın ticareti arttı. Uzun süredir altın alanlar satmaya. Bekleyenler ise altın almaya başladı. Çeyrek altın fiyatları ne oldu? Tam Altın fiyatları? Gram altın Gramse altın ve teklik tam altın fiyatları ne kadar oldu.

Kuyumcular bir gün sinek avlarken diğer gün kapılarında kuyruklar oluşmaya başladı. Herkes altın konusunda şaşkın nasıl hamle yapacaklarını düşünüyor. Altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altında son durum. Yaz bitti düğünler sona erdi piyasadaki altın ihtiyacında kısmen bir düşüş gözlendi.

ABD Merkez Bankası FED’in kararları uluslararası altın fiyatlarına etki eden en büyük unsur  FED’in dudakları arasından çıkan açıklamalar ve aldığı kararlar altın fiyatlarını bir anda yükseltip ya da tepe taklak edebiliyor. Altın fiyatları çeyrek altın fiyatları ve tam altın fiyatları ne kadar oldu? Uzun süredir zig zağlar çizen altın fiyatları bazı alanlarda deprem etkisi yarattı. 20 eylül 09 2013 çeyrek altın ne kadar?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

7 bin kişiye iş imkanı doğdu
Kandıra'da Türkiye’nin ilk gıda organize sanayi bölgesi kuruluyor. OSB 7 bin kişiye iş imkanı sağlayacak.

Haberi Oku