Ekonomi:
Mustafa Bılıkçı çalışmalarında hız kesmiyor

Ulusal Kırmızı Et Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı, Kırmızı Et Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (ETBİR) Yönetim Kurulu Başkanı ve Sultan Et Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bılıkçı, AK Parti Ankara 1.Bölgeden Milletvekili aday adayı olup çalışmalarına ve partilerle görüşmelerine hız vermişti. 

Mustafa Bılıkçı teşkilat ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Bu ziyaretlerde konuşan Bılıkçı Türkiye'deki sorunların AK Parti iktidarı ile çözüleceğine inandığını söyledi. Milli meselelerin çözülmesi için en etkili kurumun siyaset olduğunu söyleyen Bılıkçı "Türkiye’deki sorunların da AK Parti iktidarı ile çözüleceğine inanıyorum ve bu yüzden AK Parti’den aday adayı olarak siyasete atıldım. Nasip olur da bize böyle bir görev verirlerse layıkıyla yapmak için devletimize, milletimize ve partimize en iyi şekilde hizmet edeceğimi düşünüyorum" dedi.

-AK Parti Milletvekili Adaylarını STK'lara Soruyor

Öte yandan AK Parti'nin Pazartesi günü Sivil Toplum Kuruluşlarına "Ankara'da kimi milletvekili adayı olarak görmek istiyorsunuz" sorusu için seçim yapacağına değinen Mustafa Bılıkçı "Ulusal Kırmızı Et Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı, Kırmızı Et Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (ETBİR) Yönetim Kurulu Başkanıyım aynı zamanda da Milletvekili aday adayıyım. AK Partinin Sivil Toplum Kuruluşlarının düşüncesini alması ve bunu oylama yoluyla gerçekleştirmesi tam bir demokrasi şölenidir" şeklinde konuştu.

Milletvekili aday adayı olduğu için Sivil Toplum Kuruluşu olarak oy kullanmayacağını söyleyen Mustafa Bılıkçı "AK Parti Ankara'da sadece kendi parti dinamiklerinin değil STK'ların da tercihlerini öğrenerek kendine bir yol haritası belirleyecek, milletvekili adaylarını geniş bir taban mutabakatı ile seçecek" dedi.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Ağbal'dan 'yapılandırma ödemesi' uyarısı!
Maliye Bakanı Naci Ağbal'dan kamuya olan borçlarını yapılandıran vatandaşlara kritik bir uyarı geldi.

Haberi Oku