O 'Yılmaz' bir Kültür Mimarı!.. 'Mahallenizi değil evinizi değiştiriyoruz!'

 

Bugüne kadar birçok "Sosyal Sorumluluk" projesine imza atan Mayra Yapı Teknolojileri'nin Genel Müdürü Atilla Yılmaz'ın son eseri Harmonypark Kemalpaşa konutları... Rahat ve huzurlu yaşam için gerekli olan bütün unsurlara sahip olan ancak mahalle kültüründen de kopartmayan farklı bir bakış açısının ürünü konutlar... 
Yeni Akit gazetesinde bu yeni anlayışı ortaya koyan kapsamlı bir haber yer aldı.Bölgesinin ilk ve en önemli projesi olan Harmonypark, yüksek kalite ve konforuyla ayrıcalıklı, site içerisinde güvenli ve huzurlu bir yaşam ile görücüye çıktı. Bağcılar Kemalpaşa Mahallesi’nde Mayra Yapı Teknoloji’nin 20 yıllık tecrübesi ile inşa edilen Harmonypark Kemalpaşa, mahallenizden ve komşunuzdan ayrılmadan standartlarınızı yükseltme imkanı sunuyor. Mayra Yapı Teknolojileri Genel Müdürü Atilla Yılmaz adıyla uzun süre dillerden düşmeyecek olan Harmonypark Kemalpaşa’yı Akit’e anlattı.Harmonypark Kemalpaşa’yı satışa sunan Mayra Yapı Teknolojileri Genel Müdürü Atilla Yılmaz:
Mahallenizi ve komşunuzu değil evinizi değiştiriyoruz


Harmonypark, kentsel dönüşümün örnek projesi olacak

Harmonypark Kemalpaşa, gelecek vaat eden Bağcılar’ın Kemalpaşa Mahallesi’nde doğru bir yatırım ve sıcak bir yuvanın adresi olarak konfor ve mimari estetik ile görücüye çıktı. ‘Mahalleni komşunu değiştirme, evini değiştir’ sloganıyla müşterilerinin standardını yükselten ve ihtiyacı olan bütün imkanları sunan Harmonypark Kemalpaşa, Mayra Yapı Teknolojileri güvencesi, tecrübesiyle ev sahibi olmak isteyenleri mutlu ediyor. Mayra Yapı Teknolojileri Genel Müdürü Atilla Yılmaz, yaptıkları projenin sosyal sorumluluk olduğunu belirtirken kentsel dönüşümde örnek olacağını söyledi. Yılmaz, “Harmonypark Kemalpaşa bölgeye değer katan bir proje. Bu projeyi satın alanlar yüzde 50 daha kazanacak” dedi.
Bölgesinin ilk ve en önemli projesi olan Harmonypark, yüksek kalite ve konforuyla ayrıcalıklı, site içerisinde güvenli ve huzurlu bir yaşam ile görücüye çıktı. Bağcılar Kemalpaşa Mahallesi’nde Mayra Yapı Teknoloji’nin 20 yıllık tecrübesi ile inşa edilen Harmonypark Kemalpaşa, mahallenizden ve komşunuzdan ayrılmadan standartlarınızı yükseltme imkanı sunuyor. Mayra Yapı Teknolojileri Genel Müdürü Atilla Yılmaz adıyla uzun süre dillerden düşmeyecek olan Harmonypark Kemalpaşa’yı Akit’e anlattı.
 YILMAZ: “KEMALPAŞA KENTSEL DÖNÜŞÜME ÖRNEK OLACAK”

Mayra Yapı Teknolojileri firmasının 20 yıllık bir firma olduğunu söyleyen Mayra Yapı Teknolojileri Genel Müdürü Atilla Yılmaz, “Doğuşu Bağcılar bölgesinde olmuştur. Uzun yıllar Bağcılar ilçemize hizmet ettik. Yine aynı sorumluluk bilinciyle de bu Harmonypark Kemalpaşa projesini hayata geçirdik. Daha öncede bu bölgede değişik çap ve büyüklükte projelere imza attık. Harmonypark projesinin en büyük özelliği Kemalpaşa Mahallesi’nde kentsel dönüşüme bir başlangıcı ve öncülük etmesi açısından bir önem taşımaktadır. Bu proje bizim firma olarak ticaretin yanı sıra sosyal sorumluluğumuz olan bir proje. Biz bu projeye başlarken isini özellikle Kemalpaşa koyduk. Harmonypark bu projenin üst kimliği, Kemalpaşa’yı da alt kimlik olarak biz sunuyoruz. Kemalpaşa koymamızın sebeplerinden biriside bu bölgeye ait bir yapı olduğunu vurgulamamızdır. Kemalpaşa’nın Bağcılar’da kentsel dönüşüme örnek bir mahalle olmasını istedik” ifadelerini kullandı.


 


HARMONYPARK BAĞCILAR’A DEĞER KATTI

Bu niyetle Harmonypark Kemalpaşa’yı 2012 yılının ikinci yarısında yapmaya başladıklarının altını çizen Yılmaz, “Bu projeyle birlikte Bağcılar Belediyesi de kentsel dönüşüme hız verdi. Şu anda belediyenin de bu bölgede çalışmaları var. Biz Bağcılar’a değer kattığımızı düşünüyoruz. Harmonypark Kemalpaşa’nın büyüklüğü 25 bin metrekare üzerinde kuruldu. Bunun 20 bin metrekaresi yerleşim alanı geri kalan 5 bin metrekaresi ise yeşil alan ve sosyal alanlardır. 176 tane dairemiz ve bir market yerimiz var. Basketbol, voleybol ve mini futbol sahasının yanı sıra yarı açık yüzme havuzu, otopark ve yeşil alanlar mevcut. Harmonypark’ta oturan birisi sitenin etrafında bir tur attığı zaman 400 metre yürümüş olacak, 10 tur atarsa 4 kilometre yürümüş ve evinin yanından ayrılmadan temiz hava içerisinde sabah yürüyüşünü gerçekleştirmiş olacak. Biz istedik ki ulaşımı kolay olsun. Harmonypark’tan çıktığınız zaman TEM otoyolu ve Vatan Caddesi üzerinde olan hatta yol kenarındayız. Bu açıdan ulaşım noktalarımız çok rahat ve kolay” dedi.

 BİZ KİMSEYLE YARIŞMIYORUZ ÇÜNKÜ ÖZGÜNÜZİnsanların şehrin içerisinde müstakil, korunaklı ve huzurla yaşayacakları standardı yüksek bir proje inşa ettiklerini vurgulayan Yılmaz, “Bugüne kadar şirket olarak hep şu felsefeyi benimsedik; Önce müşteri memnuniyeti sonra çalışan memnuniyeti. Hep kendimizi aşmayı hedefledik. Hiçbir projeyle yarışmıyoruz. Çünkü bizim projelerimizin kendine has bir özgünlüğü mevcut. Harmonypark’ta dairelerimiz 2 tip. Biri 106 metrekare 2+1 diğeri ise 125 metrekare 3+1 dairelerdir. Odalarımızın kat yüksekliği 2 metre 90 santimetre olup yeterince oksijen muhafaza edebilmesi için uygun bir yüksekliktir. Toplam 3 bloktan oluşacak olan sitede her blokta 2 hızlı asansör olup, yüksekliği ise 14 kattır. Projeye inanan ve bizi destekleyen mahalle halkı ve müşterilerimiz sayesinde ilk kazmayı vurduğumuz gün dairelerin yüzde 30’unu sattık. Bunun doğru yolda olduğumuza dair bir işaret olduğuna inanıyorum. İnsanlar Bağcılar’da yaşayanlar bu projeleri görerek böyle yerlerde yaşama arzusu içerisinde oluyorlar. Bu bölgede oturanların çoğu evimizi yıkıp bizde böyle yapalım talepleriyle geliyorlar. İyi yönde dönüşümü tetiklemiş oluyoruz biz Harmonypark’la” şeklinde konuştu. 

MAHALLENİ, KOMŞUNU DEĞİŞTİRME EVİNİ DEĞİŞTİR


Hedeflerinin projeyi 2014 yılında tamamlayarak sahiplerine teslim etmek olduğunu söyleyen Yılmaz, “Ama bundan daha iyisini de yapmaya çalışarak öncesinde bitirmeye çalışıyoruz. Biz kazmayı vurduğumuzda yüzde 30’unu satmıştık. Şu anda bu seviye yüzde 40’ları bulmuş durumda. Kredilerin düşük olması da ev sahibi olmak isteyenler için bir avantaj durumunda. Bu kredi avantajlarının önümüzdeki dönemde satışları hızlandıracağını düşünüyoruz. İsteyen müşterilerimize değişik ödeme seçenekleri sunuyoruz. Finans kurumu ve bankalarla sözleşmemiz var. Kredi oranları şu anda 0,70 seviyelerine indi. Biz vade farksız ve sıfır peşinatla satış yapıyoruz. Metrekare fiyatlarımız 2 bin 250 lira ile 2 bin 500 lira arasında değişiyor. Bütün Bağcılar ve Esenler halkını satış ofisine davet ediyorum. Gelip görsünler projemizi. Hakikaten bölgeye değer katan bir proje. Bu projeyi satın alanlar yüzde 50 daha kazanacak. Bunun yanında biz mahalle kültüründen komşusundan ayrılmak istemeyen ama standardını yükseltmek isteyenler içinde bir avantaj sunuyoruz. İnsanları bir yerden bir yere taşıyarak kentsel dönüşüm olmaz. Biz mahalleden ev almak isteyen komşulara diyoruz ki; Mahalleni ve komşunu değiştirme, evini değiştir” açıklamasında bulundu. Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Ankara Güneşevler’de büyük inşaat projesi!
Bu zamana kadar yaptıkları her çalışmayla Ankaralıların takdirini kazanan Kuddusi Yıldız İnşaat, Güneşevler’de...

Haberi Oku