Güncel:
2013 öğretmen atamaları öğretmen alımı yapacak okul listesi

Öğretmen adayları bugün de tercih işlemlerini yerine getiriyorlar. Öğretmen adaylarının sadece iki günü kaldı. Tercih yapacak öğretmen adayları için tercih klavuzu rehberi ve tercih edebilecekleri okulların listesi açıklandı. Öğretmen adayları tercihleriniz için tercih klavuzunu ve okul listesini tıklayıp indirin. KPSS 2013 öğretmen atamaları 2-6 Eylül tercih 9 Eylül atama.

Altın fiyatları 5 Eylül 2013. Çeyrek altın ne kadar? Altında son durum fiyat Çeyrek altın fiyatı kaç Lira? Bugün 5 Eylül 2013.. Altın fiyatları son durum Türkiye 55-61 Finlandiya

Öğretmen adaylarının atamaları 9 Eylül'de yapılacak. Öğretmen adayları tercihlerin 2 ile 6 Eylül tarihleri arasında yapacak. Öğretmen adayları tercihlerini yapmaya başladı.  KPSS 2013 öğretmen atamaları tarcih klavuzu ve tercih eilecek okulların listesi  spothaber.com'da. KPSS 2013 Öğretmen atamaları tercih klazvuzu tıkla indir en doğru tercihi yap.Aylardır atanmayı bekleyen öğretmen adayları nihayet yüzdü yüzdü kuyruğuna geldi. Öğretmen adayları artık atanmak için gün saymaya başladı.

 

KPSS 2013 öğretmen adayları 9 Eylül'de atanacak. Öğretmen adayları 2- 6 Eylül tarihleri arasında tercihlerini kapacak. nÖğretmen adayları için tercih yapma klavuzu açıklandı. Öğretmen adayları mesleklerin en kutsalını yapmak için atanmayı bekliyor. İşte öğretmen atamalarına dair merak edilen her şey. Milli Eğitim Bakanlığı açıklaması:

ÖĞRETMEN ATAMALARI TERCİH LİSTESİ OKUL LİSTELERİ TIKLA TERCİHİNİ YAP

ÖĞRETMEN ALIMINA İLİŞKİN DUYURU

Bakanlığımıza bağlı eğitim kurumlarına İlk Atama, Açıktan ve Kurumlar Arası YenidenAtama ve MillîSporcuların Ataması kapsamında 87 alanda 40.000 öğretmen ataması yapılacaktır. Atama yapılacak alanlar ve kontenjanlar ek listede belirtilmiştir.Öğretmen olarak atanacaklarda aranacak şartlar, alanlar itibarıyla belirlenen KPSSP10 veKPSSP121 taban puanları, başvuru yeri ve şekli,zamanı, atama yapılacak eğitim kurumları, atamalar ve diğer hususlara ilişkin açıklamalar Bakanlığımız İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğüncehttp://ikgm.meb.gov.tr internet adresinde duyurulacaktır.

Adaylar başvurularını; internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan yaparak, 02 - 06 Eylül 2013tarihleri arasında il milli eğitim müdürlüklerine onaylatacaklardır.Onaylatılmayan başvurular geçersiz olacaktır.Atamalar 09-10 Eylül 2013 tarihlerinde yapılacaktır. Ataması yapılan adaylar 11 Eylül 2013 tarihindenitibaren tebligat beklemeksizin atandıkları il milli eğitimmüdürlüğüne gerekli belgelerle birliktebaşvurarak göreve başlayabileceklerdir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Erdoğan'a açılan dava reddedildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, kendilerine "haşhaşi" denildiği ileri sürülerek açılan bin lira manevi tazminat...

Haberi Oku