Güncel:
2014 Koruma memuru başvuru tarihleri~İçişleri Bakanlığı Koruma memuru alımı son haberi

 

Koruma Memuru Alımları ile ilgili tahminlerimizi, bildiklerimizi vb. konuları sitemizde yayınlıyoruz. Bazı arkadaşlarımız ise yine mi aynı konular deyip sitemize yorum bırakıyorlar bazıları ise Facebook grubumuzda yorum yapıyorlar ancak biz en güncel en son gelişmeleri yazıyoruz. Aslında öyle yorum yapan arkadaşlarımız haberin içeriğini okusalar çok şeyler görecekler ama hiç okumuyorlar. Size bu konumuzda Koruma Memuru Alımı Tarihi hakkında bilgi vereceğiz. Sitemizde daha önce yayınladığımız gibi İçişleri Bakanı Muammer GÜLER’in de açıkladığı gibi normalde Koruma Memuru Alımı bu yılın sonuna kadar olacaktı. Ancak biz çok erken bulduğumuzu KPSS şartı isteniyorsa 2014 KPSS sınavından sonra alımın gerçekleşeceğini yazmıştık. Bazı arkadaşlarımız ise sen bakandan daha mı iyi biliyorsun? diye sitemizde bulunmuşlardı. O arkadaşlarımızı sözlerimize inanmadıkları için kınıyoruz ve doğrunun sadece bir olduğunu söylemek istiyoruz.


Koruma Memuru Alım tarihleri üzerine İçişleri Muammer GÜLER son olarak İstanbul İl Emniyet Müdürlüğünü resmi ziyaretinde konuştu ve Emniyet Genel Müdürlüğünün Koruma Memuru Alımı üzerinde çalıştıklarını belirterek Koruma Memuru Alımlarının 2014 yılının başında başlayacağını belirtti. Bunun üzerine basında 1000 Koruma Memuru Alımının 2014 Ocak ayının ilk haftasında gerçekleşeceğine dair haberler çıkmaya başladı. Sonuç olarak bu yıl sonunda yapılması gereken Koruma Memuru Alımları 2014 yılına sarkmış oldu. Yani bir kez daha haklı çıkmış olduk.

Koruma Memuru Alımları sizinde bildiğiniz gibi Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılacaktır. Koruma Memuru Alımları ile Pomem alımlarının arasında benzerlikler bulunmaktadır. Bu nedenledir ki Koruma Memuru Başvuru Yerleri; adayın ikamet ettiği ilin İl Emniyet Müdürlükleri olacaktır. Bu bizim tahminimizdir. Ancak bu tahminin tutma olasılığı %99,9 oranındadır. Peki bu bilgiyi biz size neden verdik? Kimisi vardır ikameti Bursa İlindedir ama İstanbul İlinde çalışıyordur. Bu durumda olan arkadaşlarımız lütfen ikametlerini bulundukları İle aldırsınlar. Aksi durumda Bursa İline gidip başvurmak zorunda kalacaklar. Koruma Memuru Alımları başladığında ikamet adresinizi nüfustan değiştireceğim diye uğraşıp zaman kaybı yapmayın. Lütfen şimdiden ikamet adresinizi bağlı bulunduğunuz Nüfus Müdürlüğüne giderek değiştiriniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Başbakan Davutoğlu'nun en mutlu anları
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bugün serbest kalan konsolosluk personeli ve çocuklarına gösterdiği yoğun...

Haberi Oku