Güncel:
25 Mart 2014 Tapeleri neler olacak? Ses kayıtları neyle ilgili ? 25 Mart olayı ( Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Ses Kayıtları ) Muhsin Yazıcıoğlu

25 MART'TA NE OLACAK?  TARİHİ BEKLEYİN : 25 MART 2014

Bildiğiniz Üzere Ak Parti ile Cemaat arasındaki savaş malesef Türkiye'nin zararına. Özellikle Cemaat'in sızdırdığı ses kayıtları gündemdeki yeri bir türlü düşmüyor, düşürmüyorlar. Her gün yeni birşeyler çıkartıyorlar. Dün Odatv'nin ve internet haber'in  internet  sitesinde yapılan bir haberde Başbakan'ımız için yeni bir kaset iddasında bulunuldu ve bu kasetin yayın tarihine ise 25 mart 2014 denildi. Bununlada kalınmadı, bu yayından sonra Erdoğan o koltukta oturamayacak istese dahi oturamayacak bile denildi. 
İşte konuyla ilgili İnternethaber sitesinden Süleyman Özışık’ın o satırları: 

“(…) Ancak herkesin inandığı, artık cemaat mensuplarının bile inkar edemediği bir gerçek var. O gerçek, yasal olmayan kasetlerin bizzat cemaatin eliyle servis edildiği. Çünkü eskiden gizlice yapılan bu iş artık herkesin gözü önünde yapılıyor. Cemaati savunan kesim, "Yakında piyasaya çıkacak kasetleri izleyince sokağa çıkacak yüzünüz kalmayacak" demekte beis görmüyor.
Bu TAPE'lerde ( Ses kayıtlarında ) neler olacak?

Tahmini komplo teorileri sırayla
Recep Tayyip Erdoğan'a Suikast
Muhsin Yazıcıoğlu
Özel hayat videoları
Yolsuzluk ses kayıtları

Geçtiğimiz yazıda tehdit unsuru olarak kullanılan bu kasetlerin içeriklerini ayrıntılarıyla dikkatinize arzetmiştim. Merak eden arşivden o yazılara ulaşabilir.

O yazıyı okuyan herkes günlerdir, "Bir gelişme var mı? Yeni bilgilere ulaştınız mı?" diyerek cevap arıyor.

Evet, yeni gelişmeler var!

O kaset ulaştırılması gereken ele ulaştırıldı. Bu tarihi bir kenara not edin! Kasetin internete servis edileceği tarih, çok büyük ihtimalle 25 Mart olacak! Herkesin günahını vebalini üstlenerek söylüyorum ki, kasetin yayın tarihini, Şefkat Tepe dizisinin senaryosuna onay veren isim belirledi.

CEMAAT'İN 25 MART BOMBASI NEY?
Gülen cemaati tarafından yapılması olağan olan 25 Mart

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Erdoğan'a açılan dava reddedildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, kendilerine "haşhaşi" denildiği ileri sürülerek açılan bin lira manevi tazminat...

Haberi Oku