Güncel:
25 Mart Ses kayıtları (Tapeler) 25 Mart Olayları neler? Muhsin Yazıcıoğlu öldürüldü mü? (Defne Samyeli kaset)

25 Mart ses kayıtları ile Türkiye'yi sarsacak olaylar nedir? 25 Mart 2014 tarihinde neler olacak ! İşte cevabı : AK Parti ile paralel yapı (Cemaat) arasındaki çekişme Tapeları üzerinden devam ederken özellikle sosyal medyada şok bir iddia konuşuluyor. İddiaya göre cemaat 25 Mart'ta Başbakan Erdoğan'ı bitirecek bir plan hazırlığı içinde. Yine iddiaya göre ''Muhsin Yazıcıoğlu'nu Erdoğan öldürttü" diyecekler... İşte Türkiye gündemine bomba gibi düşen o iddia ve kirli savaşın ayrıntıları... 

AK Parti ile Cemaat arasında yaşanan savaş, Tape üzerinden devam ediyor.
 Uzun zamandır internete düşen Tape gerekçesiyle sıkıntılı günler yaşamını sürdüren AK Parti'de, 25 Mart telaşı yaşanmakda.
Sosyal medyada dile getirilen söylenenlere göre 25 Mart’ta, demek oluyor ki seçime günler variken yayınlanacak olan Tape Erdoğan için "öldürücü darbe" olacak.
Ne mi bu Tape?
Cemaat taraftarlarının Twitter'da yazdıklarına bakılırsa eski BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümüne ait bir Tapenin yayınlanması beklenmekte.
25 Mart'ta yayınlanacağı söylenen Yazıcıoğlu Tapeninde, Başbakan Tayip Erdoğan'ın  "Muhsin Yazıcıoğlu'na suikast düzenleyecekler, düzenleyeceklerse düzenlesinler. Bana ne, hak etti. Gereken neyse bunu yapsınlar"  dediği iddia ediliyor.
Cemaat şimdiden "Yazıcıoğlu'nun ölümünde Erdoğan'ın bizzat parmağı var" söylentisini yaymaya start verdi.
Nitekim hükümete yakın Yeni Şafak gazetesi de gün içerisinde "Kumpası Böyle Kuracaklar" başlığıyla şu ifadeleri kullandı: "Paralel yapının, 'Erdoğan, Hayrettin Karaman'dan fetva aldı. Yazıcıoğlu'nun infaz emrini verdi' yalanı için düğmeye bastığı ileri sürüldü. İddiaya göre örgüt, BBP lideri Destici'nin Karaman'la yapmış olduğu görüşme kaydına montaj yapacak."
YAZICIOĞLU'NUN ÖLÜMÜNE FETVA MI VERİLDİ
Yazıcıoğlu idda edilmesiyle alakalı çok ilgi çekici bir konu daha var. Başbakan Tayip Erdoğan'ın sözlerine çok fazla kıymet verdiği, ilahiyatçı yazar Hayrettin Karaman, 17 Aralık operasyonundan iki gün akabinde çok fazla tartışılan bir yazı kaleme aldı. Yeni Şafak'taki köşesinde Karaman şu satırlara yer verdi:
"Mecellemizin 26. Maddesi şu şekilde der: 'Zarar-ı âmmı def'içün zarar-ı hâss ihtiyor olunur'.
Gençler de anlasın diye günün diline çevirelim.
Kamuya (ve bu arada ümmete) ilişkin zararı engellemek için bir şahıs, bölge ya da gruba ilişkin zarar göze alınır, sineye çekilir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Erdoğan'a açılan dava reddedildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, kendilerine "haşhaşi" denildiği ileri sürülerek açılan bin lira manevi tazminat...

Haberi Oku