Güncel:
6.2.2014 Süper loto sonuçları anlık süper loto çekilişi sonucu

Süper Loto çekilişi sonuçları açıklanıyor.Süper Loto çekilişi sonuçları bu akşam burada olacaktır.Milli Piyango İdaresi 6 Şubat sonuçları sizlerle olacak... Süper Loto, Süper Loto Sonuçları, loto, seri, Arka, kuruş, süper, 6 şubat, sahte, Kabul, iptal, sistem, 6 bilen, 5 bilen, 4 bilen, 3 bilen, kazanan, piyango, güvenlik, 5 araık süper loto, ikramiye, Sonuçları, rakamları, Süper Loto, özel çekiliş, Milli Piyango, Süper Loto'da, süper loto çekildi, süper loto çekilişi, süper loto sonuçları, milli piyango idaresi, loto çekiliş sonuçları, süper loto milli piyango, Süper Loto Çekiliş Sonuçları, süper loto çekilişi sonuçları, Oyun,Süper Loto,Milli Piyango

SONUÇLAR İÇİN TIKLA


Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto idare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.
 
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.
 
İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
 
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.
 
Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
 
Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.
 
Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
 
(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.
 
Süper Loto Geçen Hafta Sonuçları
 
Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nce düzenlenen Süper Loto çekilişi yapıldı. 30 Ocak Süper Loto Sonuçları neticesinde 6 bilen çıkmayınca 2 milyon 427 bin 989 lira haftaya devretti. İşte 30.01.2014 Süper Loto çekiliş sonuçları kazandıran numaraları..
 
30 Ocak 2014 Süper Loto Sonuçları; 7, 17, 20, 43, 49 ve 53 olarak belirlendi.Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, bu haftaki çekilişte 5 bilen 67 kişi, 5 bin 801 lira on beşer kuruş, 4 bilen 4 bin 387 kişi, 95 lira beşer kuruş ve 3 bilen 92 bin 411 kişi, 7 lira seksener kuruş ikramiye alacak.Bu haftaki çekilişte, 1 milyon 526 bin 467 lira 20 kuruş ikramiye dağıtıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Wilson'dan ABD medyasına sert sözler
Ross Wilson, Türk-Amerikan ilişkileri hakkında çıkan haberlere ilişkin "ABD dış politikasını yapan Amerikan...

Haberi Oku