Bugün

17 °C

Yarın

21 °C
14.12.2013 21:27:29

94/1 Askerlik sülüs belgeleri çıktı mı ? Acemi birliğim nereye çıktı devletim.gov

Askerlik sülüs belgeleri çıktımı. 94/1 askerlik sülük belgesi çıktı mı? Askerliğim nereye çıktı. Askerlik sülüs belgelerini nerden alabilirim? Askerlik çıkan il sorgusu. Askerlik sülük belgeleri ne zaman belli olur. 94/1 askerlik sülüs belgeleri e-devlet alma. Askere gidecek gençler şu günlerde telaşlı bir bekleyiş içindeler. Askere gidecek gençler acemi birliklerinin nereye çıkacağını son derece merak ediyorlar. Askerlik sülüs belgelerinin çıkıp çıkmadığını yada acemi birliklerinin nereye çıktığını öğrenmek isteyenler haberimizde bütün detayları bulabilirler.
94/1 Askerlik sülüs belgeleri çıktı mı ? Acemi birliğim nereye çıktı devletim.gov

Askerlik sonuçları sorgulama, askere nereye düştüm, askerlik nereye çıktı, askerlik sorgulaması nereden yapılır, askerlik sülüs ne zaman belli olur? Askerliğinizi nerede yapacağınızı internet üzerinden öğrenme adımlarını buradan sizlere aktaracağız.

Gelişen teknoloji ile artık askerlik acemi birliği internet üzerinden öğrenilebiliyor? Telefonda saatlerde askerlik şubesini arayıp, zaman kaybetme devri bitti?

Acemi birliğinizi öğrenmek için e-devlet şifresi ile turkiye.gov.tr adresine giriş yaptıkdan sonra sevk edilecek eğitim merkezi seçeneğinden acemi birliğinizi sorgulayıp, gideceğiniz askeri birliği öğrenebilirsiniz.

    Öncelikle https://www.turkiye.gov.tr/ adresine giriyoruz.
    Sağ üstte bulunan “Sisteme Giriş” butonuna tıklıyoruz.
    Buradan “E-Devlet Şifresi” bağlantısına tıklıyoruz.
    Açılan sayfadan üstteki alana TC Kimlik Numaramızı ve alttaki alana e-Devlet şifremizi giriyoruz. Sisteme ulaşıyoruz..
    Giriş tamamlandıktan sonra üstte bulunan bağlantılardan e-Hizmetler bağlantısına tıklıyoruz.
    Buradan sayfayı aşağı doğru sürüklüyoruz ve Milli Savunma Bakanlığı altındaki “Sevk Edilecek Eğitim Merkezi” bağlantısına tıklıyoruz.
    Ve karşınızda askerlik sonucunuz…

 


Adı Soyadı:Volkan ÇİMENLİOĞLU
Cinsiyet: Erkek
Üyelik Tarih: 01.04.2013
Üyelik Durumu: Onaylı
Soru:

silüsler acıklandımı yada 94/1 lerin silüs ne zaman acıklancak ben 93 dogumluyum 94/1 gdyrm silüsü aldıktan ne zaman snra askere gdeblrm

Cevap: 94/1 Şubat ayı askerlerinin sülüsleri henüz çıkmamıştır. 94/1 Askerlik sorgulama işlemi 2014 yılının ocak ayı sonlarında gerçekleşecek ve sorgulama yapıldıktan sonra sülüsler askerlik şubelerinden alınabilecektir.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum