Güncel:
AK parti Bitlis ve Bingöl mitingi ne zaman saat kaçta? AKP Miting izle Başbakan Erdoğan'ın konuşmasını canlı izle 11 03 2013

 AK Partililer Başbakan Erdoğan'ın şehirlerine gelmesi bekliyorlar. AK Parti miting izle. Konuşmalarında muhalefet ve cemaati sert bir dille eleştiren AK Parti Genel Başkanı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bugün miting için Bitlis ve Bingöl'de olacak. AK Parti Mitingleri saat kaçta başlayacak. AK Parti'nin mitingini canlı olarak izle. NTV izle. AK parti Mitingi canlı izle. TV net izle, haber turk izle. kanal a izle. 24 tv izle. Mitinglerde vatandaşa hitap eden ve seçim çalışmalarını hızla yürüten AK Parti'nin Bitlis ve Bingöl mitingini canlı olarak spothaber.com'dan takip edebilirsiniz.
 

AK Parti Genel Başkanı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 11.03.2014 Salı günü Bitlis ve Bingöl'de mitingler düzenleyecek. Kendinde olmayan belediyeleri de partisine katmak isteyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'nin mitinglerini canlı izle. Oy oranlarını arttırmak ve diğer partilerde olan belediyeleri almak için çalışan AK Partililer bugün Bingöl ve Bitlis'te mitingler düzenleyecek. AK parti miting izle. 11 03 2014 salı günü parti programı.

CHP esersizlik siyaseti yapar, kaset siyaseti yapar. MHP hakaret siyaseti yapar. BDP gerilim siyaseti yapar. Ama AK Parti eser siyaseti yapar. Unutmayın eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri; farkımız bu, farkımız bu. Onlar yaptıklarıyla değil iftiralarıyla ayakta durmaya çalışırlar, biz eserlerimizle.

Yerel seçim mitinglerine devam eden AK Parti bugün Bingöl ve Bitlis'te miting yapacak. 11 03 2014 AK parti mitingini canlı olarak izle. NTV, tv 24, CNN turk, a hab er izle. Aylardır konuşulan ve çalışmaları başlatılan 30 Mart yerel seçimlerine çok az bir süre kaldı. AK Parti Bingöl ve Bitlis mitigni canlı olarak trt haber, CNN TURK, a haber'den NTV'den , tv net izle. İl il dolaşan AK Parti Genel Başkanı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşma yapacağı AK Parti Bingöl ve Bitlis mitingini canlı olarak sitemiz spothaber'den izleyebilirsiniz.


 

Yurt dışında master ve doktoranın da önünü açtıklarını anlatan Erdoğan, sağlıkta yapılan yatırımların da aynı kararlılıkla devam edeceğini söyledi. 

"Bunlara 30 Mart’ta gereken cevabı verelim"
Erdoğan, bir vatandaşın talebini iletmek üzere kendisine seslenmesi üzerine, "Ama nasıl duyayım seni burada şimdi. Bak hava yağıyor, sizi bekletmeyeyim fazla, ben konuşmamı önce bir halledeyim şöyle. Ve ben şemsiyesiyle beraber şu adeta bulut tabakasını oluşturan Muşlu kardeşlerime ayrıca teşekkür ediyorum" diye konuştu. 

Erdoğan, konuşmasını şöyle sürdürdü:
"Ben bugün burada Pensilvanya’dan bahsetmeyeceğim, siz zaten Pensilvanya’nın ne olduğunu biliyorsunuz değil mi? Pensilvanya buraya geldi mi, kapılara geliyor mu, ablalar filan geliyor mu? Ama bizim ablalarımız burada, bizim abilerimiz de burada, gençlerimiz de burada. Onlara en güzel cevabı 30 Mart’ta vereceksiniz ben buna inanıyorum. Kardeşlerim bunlarda yalan var, bunlarda takiye var, bunlarda fitne var, bunlarda fesat var. Ama Müslüman’da bunların hiçbiri olamaz. Ama bunlara bakıyorsun Pensilvanya, benim başı örtülü kızlarıma  üniversiteye giremeyince diyor ki ’Başını açabilirsin, aç gir’. Bunları hep dinlediniz değil mi, bunları biliyorsunuz değil mi? İşte bunlara 30 Mart’ta gereken cevabı verelim. Şimdi SMS’ler atıyorlar, ’AK Parti’nin dışında kime oy verirseniz verin, CHP’ye MHP’ye BDP’ye herkese verin yeter ki AK Parti’ye vermeyin.’ Ya iki sene öncesine kadar AK Parti’ye oy vermek doğruydu da, AK Parti aynı AK Parti, şimdi ne oldu da ’AK Parti değil de oralara’ diyorsun. O zaman sende bir hal var. 10 sene önce farklı bugün farklı, burada bir numara var. Rant, rant, rant, mama kaybolunca her şey bozuldu. Kardeşlerim ne yaparlarsa yapsınlar, bize siz yetersiniz, siz. Sizin hayır dualarınız yeter. Ve biz bu hayır dualarla inşallah 30 Mart’a yürüyoruz."
Ağrı mitinginde de benzer bir coşku olduğunu söyleyen Başbakan Erdoğan, "Orada da bir başka coşku vardı. Maşallah Ağrı Dağı gibi onlar da azametliydi, haşmetliydiler" dedi. 
-"Said-i Nursi, ’Mekke’de olsam ülkeme dönmek isterim’ diyordu"
"İki insan arasındaki mahrem görüşme dinlenir mi? Hele hele başbakanın cumhurbaşkanıyla veya başbakanın bakanlarıyla yaptığı görüşmeler dinlenir mi" diye soran Erdoğan, şöyle konuştu:
"Ama bunlar dinlediler. Bu şekilde davrananlar dini bir cemaat olabilir mi? Değerli kardeşlerim Said-i Nursi, ’Mekke’de olsam ülkeme dönmek isterim’ diyordu. Birinci dünya savaşında bu bölgede savaştı, vatanını savundu, esir düştü, Sibirya’ya götürdüler. Ama güya Said-i Nursi, değerli kardeşlerim Said-i Nursi’nin peşinde olduğunu söyleyen Pensilvanya’daki bu zat Said-i Nursi gibi hareket etmedi. Said-i Nursi Sibirya’dan hemen fırsatı bulup Türkiye’ye döndü ama bu zat Türkiye’den 99’da biliyorsunuz başka bir ülkeye kaçtı, gitti. Ve çok enteresan Kürt olduğu için Said-i Nursi’nin yanına gitmeyenler şimdi de çözüm sürecini sabote etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Allah aşkına şu hale bakar mısınız, Cumhuriyet Halk Partisi bu ülkede ezanı yasakladı, Kur’an öğretmeyi ve öğrenmeyi yasakladı, camileri yıktı, ahıra çevirdi, Cumhuriyet Halk Partisi bu ülkede Ahmet Hani’nin kitaplarını yasakladı, Faki Teyran’ı hatta Arapça levhaları, hatta Hazreti Ali cenglerini yasakladı, şimdi bu cemaat, bu örgüt onunla beraber işbirliği halinde bize saldırıyor."
"Bunlarda çok değişik anlayışlar oluşmaya başladı" diyen Erdoğan, konuşmasını şöyle sürdürdü:
"Bakınız, Peygamber Efendimizi Miraç’tan indirip kamyonete bindiriyor ve öyle yürütüyorlar. Böyle şey olur mu ya. Onu da bırakın daha enteresanı var, birisi rüyasında Peygamberimizi görüyormuş. Tweet atıyor, Peygamber Efendimiz de ona diyormuş ki, ’Tweeti iki katına çıkartın’. Ya Peygamber Efendimizin işi gücü yok da senin tweetinle mi uğraşacak. Şunlara bak ya bunlar sapık, sapık. Bunlar istikameti kaybetmişler. Bunlar montajcı, bunlar kasetçi, bunlar tweetçi, ne istersen var bunlarda. Ve değerli kardeşlerim bu Cumhuriyet Halk Partisi Said-i Nursi’nin kitaplarını yasakladı. Said-i Nursi’nin dirisine tahammül edemediği gibi ölüsüne bile zulmetti ve Urfa’dan kaldırdı onun o cesedini Isparta’ya götürdü. İşte şimdi bu CHP ile Pensilvanya’daki zat ittifak yapıyor." 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Erdoğan'a açılan dava reddedildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, kendilerine "haşhaşi" denildiği ileri sürülerek açılan bin lira manevi tazminat...

Haberi Oku