Güncel:
Ankara'da yarın okullar tatil mi?
Ankara'da kar yağışı aralıklarla devam ediyor, hava durumu raporlarına göre kar yağışı haftasonuna kadar devam edecek. Ankara'da bugün okullar tatil edildi pekiyarın 20 şubat cuma günü okullar tatil mi, gözler Ankara valiliğinden gelecek haberlerde...
Bölge genelinin çok bulutlu ve kar yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir. Kar yağışının öğlen saatlerinde Düzce, Zonguldak ve Bolu çevrelerinde yer yer yoğun olacağı beklenmektedir. Bölge genelinde orta, iç kesimlerde yer yer kuvvetli buzlanma ve don olayı beklenmektedir.
HAVA SICAKLIĞI
Sıcaklıklarda önemli bir değişiklik beklenmemektedir. Rüzgarın kuzey, kuzeydoğu yönlerden orta, Batı Karadeniz'in kıyı kesimleri ile bölgenin güney ve batısında yer yer kuvvetli (30-70 km/s) eseceği beklenmektedir.
UYARILAR
Kar yağışının öğle saatlerinde Düzce, Zonguldak ve Bolu çevrelerinde, yer yer yoğun olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksamalar, vb.) ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir. Rüzgarın Batı Karadeniz kıyı kesimleri ile bölgenin güney ve batısında yer yer kuvvetli (30-70 km/s) eseceği beklendiğinden, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksamalar, vb) ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.
Bölge genelinde orta iç kesimlerde yer yer kuvvetli buzlanma ve don olayı beklendiğinden, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksamalar, Zirai don. vb) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.
ANKARA'da kar yağışı etkisini yitirmeye başladı, yeni hava durumu raporlarına gör sıcaklık değerleri haftasonunda artacak. Meteoroloji yeni haftayla birlikte sıcaklıkların mevsim normallerine ulaşacağını söyledi. Ankara'da bugün okullar tatil edildi, peki yaroın 20 şubat cuma günü okullar tatil mi? Gözler Ankara Valiliği'nden gelecek haberlerde...
Bölge genelinin çok bulutlu ve kar yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir. Kar yağışının sabah saatlerinde Düzce, Zonguldak ve Bolu çevrelerinde yer yer yoğun olacağı beklenmektedir. Bölge genelinde orta, iç kesimlerde yer yer kuvvetli buzlanma ve don olayı beklenmektedir.
Anahtar Kelimeler
OkullarAnkaraTatil Mi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Kızılcahamam Sanat ve Su Festivali başlıyor
Kızılcahamam Belediyesi Sosyal ve Kültürel Faaliyetleri kapsamında 07-08 Eylül 2018 Tarihlerinde Kültür,...

Haberi Oku