Güncel:
Ankara'nın Dikmeni nasıl? Ankara'nın Dikmeni 2.bölüm fragmanı izle

Kanal D'nin yepyeni dizisi Ankara'nın Dikmeni izleyiciler tarafından büyük beğeni gördü. Ankara'nın Dikmeni adına bakıldığında bir Ankara dizisi olarak beklenildiyse'de konusu İstanbul'da geçen bir dizi oldu. BKM mutafından çıkan Bülent Emrah Parlak'ın başrolünü oynadığı Ankara'nın Dikmeni ilk bölümü ile büyük bir izleyici kitlesine ulaştı. 
Ankara'nın Dikmeni isimli dizi hakkında tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ankara'nın Dikmeni her çarşamba akşamı yeni bölümleriyle Kanal D ekarnalranda karşımıza çıkacak. 

Ankara'nın Dikmeni'nde Tilbe'nin piyano dersinden kazandığı parayı duyan Dikmen, kendisi de bağlama dersi vermek için harekete geçiyor... Ankara'nın Dikmeni'nde 2. kısım bomba gibi... Tüm ayrıntılar ve fragman haberimizde...

Kanal D'nin başrollerini Bülent Emrah Parlak, Burak Kut, Gözde Kansu, Nurseli İdiz, Özlem Aydın, Nazmi Kırık, Serap Matyaş ve Can Tolbas'ın paylaştıkları yeni komedi dizisi Ankara'nın Dikmeni 2. ve yeni bölümüyle ekrana geliyor. Tilbe'nin piyano dersinden kazandığı parayı duyan Dikmen, kendisi de bağlama dersi vermek için harekete geçer. Zirek'le beraber bastırdığı el ilanlarını her yere yapıştırır. Zirek'in henüz önce Dikmen'e verdiği para, karısı Zeliş'in biriktirdiği paradır. Zeliş bu paranın yerinde olmadığını görünce Zirek'i haneden kovar. Gidecek yeri olmayan Zirek, Dikmen'in evine gelince Tilbe çıldırır. Beste yeni aldığı müzik sistemini haneye kurması için Dikmen'den ricada bulunur. Bu yardım isteğini ve Beste'nin annesiyle konuşmalarını yanlış açıklayan Dikmen, akşam olduğunda hazır ve heyecanlı şekilde Beste'nin kapısındadır.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Wilson'dan ABD medyasına sert sözler
Ross Wilson, Türk-Amerikan ilişkileri hakkında çıkan haberlere ilişkin "ABD dış politikasını yapan Amerikan...

Haberi Oku