Güncel:
Bağkur ve Emekli Sandığı Hizmet Dökümleri

SSK Hizmet Dökümü 4A Sorgulama Şifresiz

Emekli olmak ya da sigortalılık durumunuzu öğrenmek için SSK hizmet dökümü sorgulamak isterseniz sitemizden TC kimlik numaranız ve sigorta numaranızla öğrenebilirsiniz.

Oldukça pratik bir şekilde sorgulama yapabileceğiniz sitemizde birçok 4A bilgisine ulaşabilirsiniz. Hizmet dökümü ya da diğer bilgileri öğrenmek istediğinizde sitemizdeki gerekli alanları doldurduktan sonra, hemen gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Güvenilir bir şekilde sorgulama yapabileceğiniz SSK hizmet dökümü 4A Sorgulama şifresiz işlemini sitemizden, herhangi bir sorun yaşamadan birçok konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bağkur ve Emekli Sandığı Hizmet Dökümleri

Bağkur ve Emekli Sandığı konusunda da SGK hizmet dökümü alabilirsiniz. Hangi kuruma tabiyseniz, gerekli olan bilgilere şifresiz olarak erişebileceğiniz sitemizden birçok konuyu öğrenebilirsiniz.

Ancak öğrenemediğiniz konular için de e devlet sistemine girebilirsiniz. E devlet sistemi için şifre olarak kullanabileceğiniz birçok uygulama kapsamında tüm SGK bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Akıllı kimlik kartları, internet bankacılığı şifreleri, mobil imza ve e devlet şifreleriyle sisteme girebilirsiniz.

PTT şubelerinden e devlet şifrenizi kolay bir şekilde alabilirsiniz. Bu nedenle dilediğiniz zaman şifrenizle gireceğiniz http://www.hizmetdokumu.com/ adresinden de bilgi alabilirsiniz.  

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Avustralya'dan sürpriz 'Rakka' kararı
Avustralya Dışişleri Bakanı Julie Bishop, Suriye'de 'DEAŞ'ın kalesi' olarak bilinen Rakka kentine seyahat...

Haberi Oku