Güncel:
Başbakan bugün nerede miting düzenleyecek? AK Parti mitingleri Manisa İzmir mitingleri 16 03 2014

Siyaset her geçen gün biraz daha kızışıyor. AK Parti CHP ve MHP mitinglerine devam ediyor. Bugün liderlerin programları nasıl AK Parti, CHP, MHP mitingleri canlı izle. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bugün İzmir ve Man,sa'da olacak. Seçim yasaklarına az bir süre kala mitingler düzenleyen AK Parti'nin son durağı neresi olacak? 16 Mart  2014 AK Parti İamir Manisa mitingi canlı izle. Mitingler ne zaman saat kaçta düzenlenecek? AK Parti mitinglerini izle. NTV, 24 tv, Haber Turk, A Haber, TRT Haber canlı izle.

 

BAŞBAKAN MİTİNGİ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Başbakan Erdoğan bugünkü programı oldukça yoğun görünüyor. Başbakan bugün İzmir Manisa'da ming düzenleyecek Başabakan'ın tüm miting programına buradan ulaşabilirsiniz. Başbakan'ın günlük miting programı burada yer alıyor. Başbakan'ın bugün nerede olacağını merak edenler spothaber.com'dan öğrenebilirler. Başbakan miting programı Başbakan bugünkü miting programı 16 Mart 2014 Başbakan bugünkü programı Başbakan bugün nerede olacak? Başbakan bugün nerede miting düzenleyecek?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İzmir ve Manisa mitingi canlı izle. NTV izle. A haber izle, Haber Turk, Halk Tv TRT turk izle. 30 Mart yerel seçimlerine çok çok az bir zaman kaldı. Başbakan Tayyip Erdoğan ve kurmayları şehir şehir gezmeye devam ediyorlar. 16 03 2014 Cumartesi. AK Parti İzmir ve Manisa mitingi canlı izle. Seçim yasaklarına az bir süre kaldı. Başbakan Erdoğan'ı İzmir ve Manisa mitingi maçı canlı izle. 16 03 2014 Cumartesi günü CHP MHP AK Parti mitingf programı spothaber.com'da. Bugün toplam 4 il dolaşarak 1 açılış 2 miting düzenleyecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın programı çok yoğun. AK Parti İzmir ve Manisa mitingi izle. AK Parti mitinginin canlı yayınına buradan sitemizden ulaşabilirsiniz. NTV izle. Haber Turk izle. 24 tv canlı izle. Halk tv izle AK Parti İzmir ve Manisa mitingi canlı izle. Televizyondan naklen seyret. AK Parti Antep mitingi canlı izle. 16 03 2014 Cumartesi

 Adana'da, partisinin İstasyon Meydanı'ndaki mitinginde vatandaşlara hitap edecek Erdoğan, valiliği ziyaret edecek.
- Antalya'ya geçecek Erdoğan, Kepez Spor Salonu yanında düzenlenecek mitingde konuşacak, valiliğe ziyarette bulunacak. 
- Erdoğan, daha sonra Ankara'ya gelerek, Başbakanlık Resmi Konut'ta IKBY Başbakanı Neçirvan Barzani'yi kabul edecek.

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Erdoğan'dan 'geçmiş olsun' telefonu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Musul Başkonsolosu Öztürk Yılmaz ve eşini aradı.

Haberi Oku