Güncel:
Benim Dünyam fragman izle. Beren Saat'in son filmi ne zaman vizyonda?

"Bu karanlıkta ne kadar yaşayabilirsiniz? Kaç gün, kaç saat, kaç dakika?"

Beren Saat'in merakla beklenen filmi Benim Dünyam ile ilgili şok bir ayrıntı ortaya çıktı. Filmde, öğretmen öğrenci ilişkisi içerisinde olduğu zannedilen Beren Saat'in karakteri Ela ile Uğur Yücel'in karakteri Mahir hocanın filmde öpüştüğü ortaya çıktı.

Merakla beklenen Benim Dünyam filminin fragman videosunu Spothaber.com'da izleyebilirsiniz. Beren Saat'in son filmi olan Benim Dünyam ne zaman vizyona girecek?

Kenan Doğulu ile keyifli bir yaz tatili yapmak yerine bütün yaz Büyükada'da Benim Dünyam filmi çekimlerinde olan ünlü yıldız Beren Saat, emeğinin karşılığını 25 Ekim 2013 tarihinde almaya başlayacak. Filmde hem kör, hem sağır hem de dilsiz olan bir kadını, yani Ela'yı canlandırmış olan Beren Saat, bu uğurda büyük yardım ve eğitim almış. Benim Dünyam film fragmanı ve vizyon tarihi haberi Spothaber.com'da sizlerle.

Ünlü oyuncu Beren Saat'in bu yaz tatil yapmadan çektiği son sinema filmi Benim Dünyam ne zaman vizyona girecek? Filmde sağır, kör ve dilsiz bir kız olan Ela'yı canlandıran Beren Saat'e usta oyuncu Uğur Yücel eşlik ediyor. Benim Dünyam fragmanı da Spothaber.com'da. Benim Dünyam sinema filmi 25 Ekim 2013'te vizyona girecek.

25 Ekim 2013 günü vizyona girecek olan ve sinemaseverler tarafından çok merak edilen Beren Saat'in son filmi Benim Dünyam'ın fragmanı Spothaber.com'da. Bayram tatiline denk gelmeyen vizyon tarihi sabırsızlıkla bekleniyor. Beren Saat'in son filmi Benim Dünyam ne zaman vizyona girecek? Benim Dünyam fragmanı Spothaber.com'da.

Ünlü oyuncu Beren Saat'in tüm yaz tatil yapmadan çalıştığı ve Büyükada'da çekimlerini gerçekleştirdiği yeni filmi Benim Dünyam ne zaman vizyona girecek? Sinema dünyasında şok yaratacak olan Benim Dünyam filminde Beren Saat kör, sağır ve dilsiz bir kız olan Ela'yı, Uğur Yücel de Ela'nın emektar öğretmenini canlandırıyor. İşte Beren Saat'in yeni filmi Benim Dünyam'ın fragman videosu Spothaber.com'da.Beren Saat'in yeni filmi Benim Dünyam ne zaman vizyona girecek? Doğuştan sağır, kör ve dilsiz bir kız olan Ela'yı canlandıran Beren Saat'e usta oyuncu Uğur Yücel Mahir hoca rolüyle eşlik ediyor. Benim Dünyam filminin fragmanı Spothaber.com'da. 

Sinema dünyasını alt üst edecek olan bir film geliyor. Daha şimdiden fragmanıyla bile duygu seli yaşatan Beren Saat, yeni filmi Benim Dünyam'da doğuştan hem sağır hem kör hem de doğal olarak dilsiz bir kız olan Ela'yı canlandırıyor. Filmde öğretmeni rolündeki Uğur Yücel'in ise, itilip kakılan Beren Saat'e kol kanat germesi ve yıllarca ona nasıl emek verdiği duygusal anlar yaşanmasına neden olacak.

Beren Saat'in yeni filmi Benim Dünyam'ın konusu, fragman videosu ve ayrıntılar Spothaber.com'da. Benim Dünyam filmi 25 Ekim 2013'te vizyona giriyor. Büyük ihtimalle gişede rekor kıracak ve izleyenler göz yaşlarını tutamayacak.

İşte Beren Saat'in Benim Dünyam filminin fragmanı:

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Erdoğan'a açılan dava reddedildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, kendilerine "haşhaşi" denildiği ileri sürülerek açılan bin lira manevi tazminat...

Haberi Oku