Güncel:
Çıkmış ehliyet soruları ve soru cavapları! Yeni sına 2 Kasım'da

Bildiğimiz üzere ehliyet almak için ehliyet sınavını kazanmak gerekiyor. En son ehliyet sınavı 24 Ağustos'ta yapılmıştı. 24 Ağustos'ta yapılan ehliyet sınavında hangi sorular sorulmuştu. Ehliyet sınavında çıkan sorular neler? 2 Kasım'da ehliyet sınavına girecek olanların dikkatine. Önceki ehliyet sınavlarının sorularını çözerek sınava hazırlanmanız siizn için daha faydalı olacak.

Ehliyet sınavı soruları burada. Tıkla ehliyet sınavı sorularını öğren. 2 Kasım' da sınav var. İşte ehliyet soruları neler çıkmıştı çözümleri ve cevapları spothaberçcom'da.

MEB Ehliyet sınavı son olarak 24 Ağustos'ta yapılmıştı. Son ehliyet sınavı soru ve cevaplarıyla birlikte bütün ehliyet sınavı soru ve cevapları burada.. İşte çıkmış ehliyet soru ve cevapları.

ÖNCEKİ EHLİYET SINAVI SORULARI VE CEVAPLARI


MEB Ehliyet sınavı son olarak 24 Ağustos'ta yapılmıştı. Ağustos ayında düzenlenen sınavın sonuçları Eylül ayında açıklandı. Yeni ehliyet sınavı 2 Kasım'da... Bir diğeri ise 14 Aralık 2013'te düzenlenecek.

Ehliyet sınavına hazırlanacak adaylar için bir önceki sınavın soruları ve cevapları yardımcı olabilir. 24 Ağustos 2013 tarihli sınavın soruları ve cevap anahtarı için aşağıdaki linke tıklayın... Çıkmış ehliyet soru ve cevapları...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Erdoğan'a açılan dava reddedildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, kendilerine "haşhaşi" denildiği ileri sürülerek açılan bin lira manevi tazminat...

Haberi Oku