Güncel:
Dila Hanım son bölüm izle full (44.bölüm)

Dila Hanım son bölümü ile ekranlarda fırtına gibi esti. Show Tv ekranlarında reyting rekorları kırıyor. Dila Hanım'da Rıza Bey çok zorda. Rıza içeride kızının ve Dila Hanım'ın hasretiyle aklanmayı bekliyor.

Dila Hanım son bölüm izle, Dila Hanım 44.bölüm izle, Dila Hanım son bölümü full izle, Dila Hanım izle, Dila Hanım yeni bölüm izle, Dila Hanım yeni bölüm izle

Dila Hanım yeni bölümde neler oldu merak edenler için yeniden sizlerle. Dila Hanım yeni bölüm izle. 

Rıza Dila’dan avukatı olmasını ister. Dila ise zor bir kararın eşiğine gelmiştir; ölen kocasının davasında Rıza’nın avukatı olmak Dila için zordur. Dila’nın kararı ne olacaktır?

DİLA HANIM SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..


Azer Fatma’nın kendisine verdiği haberin şokundadır. Fatma’nın beklediği bebeğin kendisinden olmadığını düşünür. 
Sultan oyunlarına devam etmektedir. Sultan Fatma’nın odasından aldığı elbise ve takıları Yasemin’in odasına saklar. Fatma odasından kaybolan eşyaları Yasemin’in odasında bulunca Yasemin’i hırsızlıkla suçlar ve Yasemin’i evden kovar. Yasemin’in suçsuz olduğu anlaşılacak mıdır?
Suat Azer’le işbiriğine girmiştir. Mahkemede Azer’i gizli tanık olarak sunacaktır. Azer’i mahkeme salonunda gizli tanık olarak gören Rıza’nın tepkisi ne olacaktır?

Dila Hanım son bölüm izle, Dila Hanım 44.bölüm izle, Dila Hanım son bölümü full izle, Dila Hanım izle, Dila Hanım yeni bölüm izle, Dila Hanım yeni bölüm izle

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Şırnak'ta 4 terörist teslim oldu
Şırnak'ta bölücü terör örgütü mensubu 4 terörist teslim oldu.

Haberi Oku