Güncel:
Dombıra Dinle , (AKP) Ak Parti Seçim müziği Recep Tayyip Erdoğan Dombra dinle izle

Hükümet kanadı AK Parti'nin seçim müziğinin içerisinde Recep Tayyip Erdoğan'ın isminin geçtiği dombıra şarkısını tercih etti.  Uğur Işılık'ın yazdığı Dombra seçim müziği dinle. Şarkıcı Uğur Işılak'tan Dombıra dinle... AK Parti seçim müziği Dombıra takılmadan dinle...

2014 yılında tercih edilen seçim müzikleri son döneme damgasını vuran şarkılardan seçildi. Uğur Işılak dombıra dinle uğur Işılak AK Parti yerel seçim şarkısı dinle. AK Partinin seçim müziği bu sefer ortak. Dombıra dinle. Uğur Işılak'ın seslendirdiği AK Parti yerel seçim müziği Dombırayı dinle...

Cengiz Han Marşı olarak bilinen Dombra'nın müziği üzerine Uğur Işılık'ın yazdığı Dombra seçim müziği dinle. Dombıra dinle 2014 yerle seçimlerinden önce AK Parti için Uğur Işılak'ın hazırladığı müziği dinle. Dombıra tıkla dinle takılmadan dinle.

Başarılı sanatçı Uğur Işılak'ın seslendirdiği AK Parti seçim müziği halk tarafından beğenildi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 30 Mart yerel seçimleri için seçtiği şarkı. Dombıra tıkla dinle. AK Parti Dombıra müziği için tıkla...

AK Parti seçim müziği tıkla dinle. Seçim çalışmları için Uğur Işılak'ın seslendirdiği seçim müziği. Tıkla dinle.

 AK Parti Dombra seçim müziği. 2014 Yerel seçim müzikleri belielendi. AK Parti'nin seçim müziği belli oldu. Seçim müzikleri arasında en çok tartışma konusu olan AK Parti seçim müziği dinleyenelerin beğenisini topladı.AK Parti seçim müziği Dombra dinle. Uğur Işılak'ın seslendirdiği karşı tıkla dinle..

Ak Parti'nin Uğur ışılak tarafından seslendirilen seçim müziği mecliste ve sokakata kavgalara neden olsada her mitingde çalınıyor. AK Partinin seçim müziğini dinle. AK Parti'nin seçim müziği dinlemek için tıklayın.

Tartışmalara neden olan AK Parti seçim müziği tıkla dinle. AK Parti Dombra tıkla dinle. Başbakan Erdoğan'ın Ankara Arena'da konuşma yapmasının hemen öncesinde, Uğur Işılak'ın seslendirdiği seçim şarkısı çalındı.

Dombra seçim müziği mecliste kavgaya neden oldu. Hükümet kanadı ve muhalefet arasında tatsız bir atışma yaşandı. Yerel seçim çalışmalarından önce AK Parti seçim müziğini belirledi. Başbakan Erdoğan'ı duygulandıran müzik AK Parti seçmenleri tarafından da bir hayli beyenildi.

 Uğur ışılak'ın seslendirdiği şarkı haberimizin devamında. AK Parti seçim çalışmalarında artık bu şarkıyı kullanacak. Başbakan Erdoğan seçim stardını verdi. 30 Mart yerel seçimleri için hazırlanan şarkı Başbakan Edoğan'ı duygulandırdı. Uğur Işılak'ın seslendirdiği seçim şarkısı Ankara Arena'da bulunan AK Partilileri şoşturdu. AK Parti'nin yeni seçim müziği dinle.

Başbakan Erdoğan'ın yerel seçimler öncesinde ilk kez seçim beyannamesini açıklamak için kürsüye yürüdüğü anda Uğur Işılak'ın AK Parti için hazırladığı seçim şarkısı söylendi.

ERDOĞAN'I DUYGULANDIRAN SEÇİM ŞARKISI

Cengiz Han Marşı olarak bilinen Dombra'nın müziği üzerine yazılan şarkı üzerine Erdoğan duygu dolu anlar yaşarken, şarkının içinde "Göründüğü gibi olan, gücünü milletten alan Recep Tayyip Erdoğan" gibi sözlere yer verildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Wilson'dan ABD medyasına sert sözler
Ross Wilson, Türk-Amerikan ilişkileri hakkında çıkan haberlere ilişkin "ABD dış politikasını yapan Amerikan...

Haberi Oku