Güncel:
Düğün Dernek film fragmanı ve seanslar. Tüpçü Fikret ve Entarisi Dımdım Yar

Düğün Dernek filmi için gişe rakamları ne oldu diye soranlara haberimiz geliyor. Özellikle Ahmet Kural ve Murat Cemcir için izlenilen Düğün Dernek filminin fragmanı ve seansları için de tıklayın. İşte Düğün Dernek filmi ayrıntılar.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yine kahkahalara boğduğu ve Çalgı Çengi isimli filmin devamı niteliğinde olan Düğün Dernek filminin fragmanı ve seansları için tıklayın. Bugünlerde keyifli bir film diyorsanız, alın size Düğün Dernek. Hem gişe rakamları da açıklandı.

 

Vizyon filmleri arasında dikkat çeken bir yapım olan komedi filmi Düğün Dernek'in Sivas'taki galası yapıldı. Renkşi görüntülere sahne olunan Düğün Derenk filmin ilk 3 günlük gişe rakamları da açıklandı. Büyük bir rekor kıran Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in baş rollerinde oynadığı Düğün Dernek filminin ayrıntıları Spothaber.com'da.
 

Düğün Dernek filminin galasından gelen renkli görüntüler ve özellikle halay sahnesi izleyenleri kırdı geçirdi. Entarisi Dım Dım Yar isimli Sivas türküsüyle dillere pelesenk olan yeni filmin tüm ayrıntıları Spothaber.com'da. Düğün Dernek fragman, seanslar ve konusu haberimizde.

Düğün Dernek gişede rekor kırdı 

Düğün Dernek filmi ilk 3 günde 572.838 izlenerek 2013 rekorunu kırdı.

Entarisi Dım Dım yar klibi 10milyondan fazla izlenen Düğün Dernek filmi ilk 3 günde 572.838 bin kişi tarafından izlenerek kırılması zor bir rekoru elde etti. Cem Yılmaz 2013 rekoru 501 bin kişiyken, Düğün Dernek gişede 2013 rekorunu kırdı.

Düğün Dernek ekibi Sivas Galası

Sivas’ta çekilen "Düğün Dernek” filminin yönetmen ve oyuncuları Sivas’ta izleyicilerle buluştu. Komedi filmi "Düğün Dernek"in senaristi ve yönetmeni Selçuk Aydemir ile oyuncular Ahmet Kural, Murat Cemcir, Şinasi Yurtsever ve Barış Yıldız, gala için filmin çekildiği Sivas’a geldi.

Cumhuriyet Üniversitesi’nde öğrencilerle buluşan oyuncular daha sonra sinema salonuna geldi. Burada basın mensuplarının sorularını cevaplayan film ekibi izleyicilerin yoğun ilgisi nedeniyle zor anlar yaşadı. Oyunculardan Ahmet Kural, filmin senaryosunun yönetmen Selçuk Aydemir tarafından 5 yıl önceden yazıldığını ancak bugüne nasip olduğunu söyledi. Sivaslı yönetmen Selçuk Aydemir, beslendiği topraklar olan Sivas’ı anlattığı için mutlu olduğunu, şehrin tanıtımına katkısı olduğu içinde ayrıca mutlu olduğunu kaydederek, "Elimizden geleni yaptık, inşallah seversiniz.” dedi. Film ekibi daha sonra sinema salonlarını dolaşarak izleyicilerle selamlaştı. 

Düğün Dernek Konusu

Film Özeti


İşler Güçler dizisinin yönetmeni Selçuk Aydemir'in yazıp yönettiği, başrollerde ise Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in oynadığı film. 2013'ün sonlarında gösterime girecek filmin çekimleri Erzincan ve Sivas'ta yapılmıştır.
 
Orta Anadolu'daki bir köy düğününde dünyanın çivisi çıkar ve planlanan evlilik sürprizler doğurmaya başlar...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Wilson'dan ABD medyasına sert sözler
Ross Wilson, Türk-Amerikan ilişkileri hakkında çıkan haberlere ilişkin "ABD dış politikasını yapan Amerikan...

Haberi Oku