Güncel:
Esra Erol FOX TV evlendirme programı canlı izle!  FOX TV Esra Erol evlendiriyor

Esra Erol'un merakla beklene programı  FOX TV2de başladı. Esra Erol FOX TV'de evlendiryor.. Esra Erol canlı canlı FOX tv izleyin tıklayın Esra Erol2un izdivaç programınbı seyredin... Esra Erol şuan güzelelr güzeli gelin adayıyla konuşuyor bakalım 49 yaşındaki Emine hanıma aday olarak kim gelecek?  Öyle görünüyor ki Emine hanım hem akıllı, hem bakımlı hemde güzel bir eş adayı.. Emine hanım spor kıyafetleri seviyor aman damat badat-yları dikkat. Birde Emine hanım maddiyata önem vermiyor.. Yaşlansak bile çocuksu olmalı... Emine hanım 49 yaşları ile 58 yaşları arasında aday istiyor Emine hanım dinamik kendini genç hisseden bir aday istyiyor haaytı dolu dolu yaşayacağı kişi... EN çok iki çocuk olmalı.. İşte 49 yaşında lise mezunu çok iyi yemek yapan Karadenizli, çocuğu olmayan maddiyata önem vermeyen Emine habım aday arıyor...

ESRA EROL İLE EVLENDİRME PROGRAMI FOX TV CANLI İZLE

 

FOX TV ekranlarının çiçeği burnunda programı Esra Erol  ile aşk kapıyı çaldığında programı reyting rekorları kırarak izleniyor. Evlendirme programlarında adeta bir marka olan Esra Erol, yeni yeni yuvalar kurarak gündüz kuşağını da dolduruyor. Esra Erol ile evlendirme programı canlı izleme.

 


Esra Erol ile Aşk Kapıyı Çaldığında ismiyle FOX TV ekrablarında boy gösteren Esra Erol'un evlendirme programı 16.30'da başlıyor. Özellikle Avrupa ülkelerinde girişlerde sorun yaşayanlar için özel hazırladığımız bu haberde, ev hanımlarının programı kaçırmamaları için canlı izleme linki derledik.


ESRA EROL CANLI İZLE
Esra Erol halihazırda yaptığı programı bırakarak, FOX TV ekranlarında yepyeni bir programa başladı. Özellikle ev hanımlarını hedef kitlesi gözeten Esra Erol, düzey olarak da onlara yönelik bir program sunuyor. Esra Erol evlendirme programı Star TV canlı izleme linki Spothaber.com'da.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Sarkozy: Geçmişten ders aldım!
Nicolas Sarkozy, geçmişteki hatalarından ders aldığını belirterek, aradan geçen yılların kendisini daha...

Haberi Oku