Güncel:
Fethullah Gülen beddua videoları Youtube'dan kaldırıldı! Peki neden?

Son haftalarda cemaat ile AK Parti arasındaki sürtüşme daha da sertleşti. ABD'de yaşayan Fethullah Gülen'in ettiği bedduanın yer aldığı videoya göndermede bulunan bazı videolar türemişti. Bu videolar telif hakkı sebebi ile yayından kaldırıldı.

Gülen Cemaati'nin lideri Fethullah Gülen'in çok konuşulan son açıklaması bir hayli büyük dikkat çekti. Sosyal medyada çok tepki çeken beddua üstüne beddua ettiği video ise erakla izleniyor. Sosyal medyada çeşitli geyiklere de konu olan Fethullah Gülen'in son konuşması videosu Spothaber.com'da. Fethullah Gülen'in son konuşmasına pek çok yerden değişik tepkiler geldi. Diyanet bedduaya cevaz vermezken, Ahmet Hakan bunun bir beddua olmadığını iddia etti. Her kafadan bir ses çıkarken, Fethullah Gülen'in beddua videosunu vermek de bizlere düştü. İşte Fethullah Gülen'in çok konuşulan o beddua videosu Spothaber.com'da.

Son günlerin en popüler konularından biri de, Fethullah Gülen'in son konuşmasında beddua üstüne beddua etmiş olması. Önce beddua eden, sonra da bu beddualarına açıklama getiren Fethullah Gülen'in videosu Spothaber.com'da. Sosya medyada pek çok farklı versiyonları olan Fethullah Gülen Beddua videosu Spothaber.com'da. Gülen Cemaati lideri Fethullah Gülen'in önceki güne damgasını vuran beddua dolu son konuşmasının ardında, yeni bir konuşma daha geldi. Fethullah Gülen son konuşmasında neden beddua ettiğini açıklarken, Başbakan Erdoğan'ı ima eden çok çarpıcı eleştirilere de imza attı. İşte Fehullah Gülen'in yeni konuşmasının videosu Spothaber.com'da.

Fethullah Gülen'in bedduası ile dalga geçen videoların sosyal medyada sıklıkla yer bulması üzerine Cemaat söz konusu videoların kaldırılması için harekete geçti.
 
Fethullah Gülen'in yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrasında beddua ettiği sohbetiyle ilgili espri konusu olan bu videolar cemaati harekete geçirdi. 
 
Öğrenilene göre, cemaate yakın basın yayın kuruluşları, Gülen ile dalga geçen videolardın kaldırılması için Youtube'a başvuruda bulundu. Youtube'a itirazlar 'telif hakkı' gerekçesiyle yapıldı. 
 
İtirazları haklı bulan Youtube, pek çok videoyu yayından kaldırırken videoların yerine 'Bu video, Samanyolu TV tarafından bulunulan bir telif hakkı talebi nedeniyle artık kullanılamıyor' ibaresi konuldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Medya sorunlarının çözümü için büyük...
Anadolu Yayın Platformu yönetimi, Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürü Murat Karakaya’yı ziyaret etti....

Haberi Oku