Güncel:
Kenan Işık öldü mü? ŞOOOK!

Kenan Işık öldü iddiaları sosyal medyayı çalkalamaya devam ediyor ve şuanda bir haber alınamıyor Kenan Işık'dan .

21 Mart günü üzücü bir haber ajanslara düştü. Ünlü oyuncu Kenan Işık, sunuculuğunu yaptığı programın çekimleri öncesinde saunada fenalaşmış ve düşerek başını çarpmıştı.

UNUTMADIK

O günlerde Türkiye'nin gündeminde ise 30 Mart yerel seçimleri vardı. Türkiye seçim telaşı ve sonrasında da tartışmalarla boğuşurken bir yandan da herkesin aklında o vardı. Sevenleri Kenan Işık için dua etmeye devam ediyor. Dün ise kaldırıldığı Amerikan Hastanesinden yeni bir açıklama yapıldı: Bekleyeceğiz. Bu açıklama yüreklere su serpemedi ve hala gergin bekleyiş sürüyor.  Amerikan Hastanesi'nden Kenan Işık için yapılan son açıklamada şu sözlere yer verildi:

'NE OLDUĞUNU SÖYLEMEK İÇİN ERKEN'

Hastamız Kenan Işık'ın yaşamsal organlarının kontrolüne yönelik tedavisi, halen yoğun bakım ünitemizde sürmektedir. Yapılan radyolojik incelemelerde, beynin kritik alanlarında, geçirilmiş kafa travmasına bağlı hasar bulguları devam etmektedir.  Söz konusu hasarın klinik açıdan önemini öngörmek için henüz erkendir. Durumu stabil olmakla birlikte hayati tehlikesi halen devam etmektedir.

Son sağlık durumu nasıl? Kenan Işık öldü mü? Kenan Işık nere yatıyor?Kenan Işık'ın ailesi tarafından herhangi bir açıklama gelmedi.Spor salonundan çıktıktan sonra rahatsızlanıp yere düşerek başını betona çarpıp beyin travması geçirdikten sonra 22 Mart tarihinde Amerikan Hastanesi’nde ameliyat edilen ve yoğun bakım ünitesinde uyutulan tiyatro sanatçısı ve televizyon programcısı   ATV ekranlarının beğeniyle izlenen yarışma programı ’Kim Milyoner Olmak İster’in ünlü sunucusu Kenan Işık geçtiğimiz günlerde bir spor salonunda aniden yere düşerek beyin kanaması geçirmişti.Ünlü sunucu apartopar ameliyata alınmış ve sonrasında yoğun bakımda uyutuluyordu....
Hastanede Kenan Işık’ı ziyaret edip yakınlarından bilgi alan Menderes Samancılar ise, "Gittim bilgi aldım. Yakınlarını ziyaret ettim. İyileşecek. Durumu iyiye gidiyor. Ayrıca Nejat İşleride ziyaret ettim ama Nejat’ı ben göremedim benden önce Ali Sürmeli Nejat’ı görmüş oda iyileşiyor. Ali Sürmeli’nin Nejat İşler’i yürüttüğünü öğrendim inşallah Nejat ta, Kenan Işık ta ikiside iyileşecek. Kenan ile beraber yürüyeceğiz”dedi.
 
UYKU DURUMU DEVAM EDECEK
 
Hastene yönetimi ise Kenan Işık’ın tomoğrafisinin çekildiğini ve elde edilen sonuçlar çerçevesinde tedavinin sürdürüldüğü uyku durumuna devam edileceğini kaydetti…

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Wilson'dan ABD medyasına sert sözler
Ross Wilson, Türk-Amerikan ilişkileri hakkında çıkan haberlere ilişkin "ABD dış politikasını yapan Amerikan...

Haberi Oku