Güncel:
Kenan Işık'ın son sağlık durumu hakkında ilk açıklama! Flaş haber!

Ünlü tiyatro ve televizyon sanatçısı Kenan Işık, düşerek başını çarptı. Beyin kanaması geçiren Işık ameliyata aldı. Kenan Işık'ın son sağlık durumu.

Spor salonunda "kendimi iyi hissetmiyorum" dedikten sonra fenalaşarak yere düşen Işık'ın bu sırada kafasını çarptığı öğrenildi. Beyin kanaması geçirdiği  iddia edilen Işık, Amerikan Hastanesi'nde ameliyata alındı. Hastaneden konuyla ilgili açıklama yapılmadı. Usta tiyatrocunun eşi Beril Işık, gözyaşları içinde ameliyathane önünde bekliyor. Haberi alır almaz hastaneye koşan Ayşe Nil Şamlıoğlu hastane çıkışı yaptığı açıklamada, "Ailesi de burada çok üzgünler. Şu anda kimse bir şey bilmiyor. Ameliyat bitince belli olacak" dedi.

Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'nden Kenan ışık'ın sağlık durumu hakkında açıklama yapıldı:

Açıklamada Kenan Işık'ın, kafa travması geçirdiği ifade edilerek, "bilinci kapalı olarak ambulans ile 14:29'da hastanemiz Acil Servisine getirilmiştir. Yapılan değerlendirmesinde beyin kanaması saptanarak, acil koşullarda ameliyata alınmıştır. Hayati tehlikesi devam etmekte olan hastamızın  izlem ve tedavisi yoğun bakım ünitemizde sürmektedir" ifadeleri kullanıldı.

Kenan Işık kimdir?

1947 yılında Yeşilyurt, Malatya'da doğdu. Devlet Demiryollarından emekli bir memur çocuğu. Ailesinde sanatla uğraşan kimse olmamasına rağmen ilkokulda müsamerelerden başlayarak hep tiyatro ile ilgili oldu.Şiirler okudu, piyeslerde başrolü aldı. Ortaokuldayken Malatya Halkevi'nde amatör tiyatro yapmaya başladı. Ankara'da liseyi okurken ise Meydan Sahnesi'ne girdi. 17 yaşında profesyonel tiyatrocu olan Işık, Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu.1972 yılında Devlet Tiyatrosu sanatçısı oldu. Onlarca oyun yazdı, sahneye koydu. Oyuncu, yazar yönetmen ve seslendirme sanatçısı olarak 30'un üzerinde ödül aldı. Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliği yaptı. Eski adıyla Kim Beş Yüz Milyar İster? olan Kim Beş Yüz Bin İster? yarışma programının sunucusu olarak daha geniş kitle tarafından tanındı.


GÖREV ALDIĞI TİYATRO OYUNLARINDAN BAZILARI
Huzur (Yön.)
Aşk Hastası (Yön.)
Sihirli Flüt


Emektar oyuncularımızdan Kenan Işık, beyin kanaması geçirdi ve saat 17.00 itibari ile ameliyata alındı. 1 saattir ameliyatı devam eden Kenan Işık öldü mü? Allah korusun, öyle bir şey gerçekleşmedi. Beyin kanaması geçiren 67 yaşındaki Kenan Işık'a acil şifalar diliyoruz. TV ekranlarının en düzgün ve seviyeli isimlerinden biri olan Kenan Işık'tan kötü bir haber geldi. Spor sonrası saunaya giren ve ardından da düşerek kafasını duvara çarpan Kenan Işık, beyin kanaması geçirdi. Kim Milyoner Olmak İster'in sevilen sunucusu Kenan Işık öldü mü? Böyle bir haberin gelmeyeceğini temenni ederek, henüz ameliyatta olan Kenan Işık'a acil şifalar diliyoruz.

Bugün gelen son dakika haberlerine göre, spor ve sauna sonrası fenalaşarak yere düşen ve beyin kanaması geçiren 67 yaşındaki Kim Milyoner Olmak İster'in sevilen sunucusu ve oyuncu Kenan Işık'ın son sağlık durumu ne? Kenan Işık kimdir? Tüm ayrıntılar Spothaber.com'da. Kim Milyoner Olmak İster isimli çok izlenen yarışmanın sunucusu ve emektar oyuncumuz Kenan Işık beyin kanaması geçirdi. Spor sonrası saunaya giren ve çıkarken yere düşen Kenan Işık'ın beyin kanaması geçirdiği belirtildi. Şuanda yoğun bakımda olan Kenan Işık'ın son sağlık durumu ne? Kenan Işık kimdir?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Sarkozy: Geçmişten ders aldım!
Nicolas Sarkozy, geçmişteki hatalarından ders aldığını belirterek, aradan geçen yılların kendisini daha...

Haberi Oku