Güncel:
Kerem Bursin kimdir? Demet Özdemir kimdir? Sevgilisi kimdir? Gerçek sevgilileri kimdir? Zeyker kimdir? Yağmur Tanrısevsin kimdir?

Kerem Bursin Kimdir? Kerem Bursin’in sevgilisi kim? Haberin Kralı
Kimdir haber dizimiz kerem bursin ile devam ediyor…
alemin kralı haberin kralı spothaber.com…
politika, kariyer ve eğlence siteniz spothaber.com…
aradığınız herşey spothaber.com da…..
Özellikle Beyazıt Öztürk’ün kafasını adonis kaslarına taktığı Kerem Bursin kimdir?
Güneşi Beklerken dizisinde ortalığı yakıp kavuran Kerem Bursin’in sevgilisi kimdir?
Özellikle baş rol oyuncusu Hande Doğandemir ile yakıştırılan Kerem Bursin, sağ gösterdi sol vurdu. Diğer baş rol oyuncusu olan Yağmur Tanrısevsin ile aşk yaşayan Kerem Bursin hakkında bilmedikleriniz spothaber.com da…. Kerem Bürsin’in adonis kaslı fotoğrafları da burada.
kerem bursin-2
Kerem Bursin gerçek adıyla Kerem Bürsin’in hayatı ve vikipediası ney ?
Adonislerini nasıl yaptı? Zeyker’in yaşı kaç? Zeyker’in sevgilisi varmı ?ZEYKER hayranlarının büyük bir hayranlıkla takip ettiği, adonis kaslarıyla genç kızların sevgilisi oyuncu Kerem Bursin kimdir? Güneşi Beklerken dizisinin yakışıklı Kerem’i Kerem Bursin’in sevgilisi kim? İşte tüm ayrıntılar ve Yağmur Tanrısevsin’in biyografisi. Kerem ile Zeynep ile sevgili mi?
kerem bursin-3
Kerem Bursin ile Zeyker sevgili mi? Sevgilileri kim? Sevgilisi kim? ikiside kaç yaşında tahmin edemmessiniz ancak ikisininde çok başarılı oyuncular olduğu kesin.
Güneşi Beklerken dizisinde adonisli kaslarıyla gönülleri fetheden ve özellikler hedef kitlesini genç kızların oluşturduğu Kerem Bursin, bir hayli popüler, bir hayli iddialı. Kerem Bursin’in sevgilisi kim diye sürekli aranıyor, henüz net görüntü alınamamış olsa da, Kerem’in dizi partnerlerinden Melis karakterine hayat veren Yağmur Tanrısevsin olduğu söyleniyor. Hande Doğandemir olsun diye bekleyen ZEYKER’ler, Hande Doğandemir’in Okan Yalabık ile birlikte olduğunu da unutmamalı.
kerem bursin-4
İkili arasındaki aşk iddiaları doğru mu?
Kerem Bursin kimdir? Kerem Bursin kime aşık? Kerem Bursin sevgilisi hakkında ne dedi? Kerem Bursin ve sevgilisi merak ediliyor? Güneşi Beklerken dizisinin emrak edilen ismi Kerem Bursin’in gerçek sşkı kim?
Kanal D ekranlarının en çok sevilen ve Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Güneşi Beklerken dizisinin başrol oyuncusu Kerem Bursin son günlerde sevgilisi ile gündeme geliyor?
Kerem Bursin’in sevgilim yok dese de magazin dünyasında sular durulmuyor. Yağmur Tanrısevsin ile beraber olduğu söylenilen Kerem Bursin bu konu ile ilgili herhangi bir çaıklama yapmadı. Bakalım genç oyuncu neler söyleyecek?
Yağmur Tanrısevsin Kerem’in gerçek aşkı çıktı
Rol aldıkları dizide iki sevgiliyi canlandıran Kerem Bursin ve Yağmur Tanrısevsin gerçek hayatta da aşk yaşamaya başladı. Uzun süre Amerika’da oyunculuk eğitimi alan ve Eric Morris’in öğrencisi olan Kerem Bursin, Türkiye’deki ilk oyunculuk deneyimini ‘Güneşi Beklerken’ dizisindeki ‘Kerem’ rolüyle yaşadı.
Hande Doğan Demir kimdir?
Hande Doğandemir (DOĞUM TARİHİ: 22 Kasım 1985, Ankara), Türk oyuncu. Güneşi Beklerken'in Zeyker'i
Browni İntense reklamlarında canlandırdıktan sonra dikkat çekmiş. TRT'de yayınlanan Şubat dizisinde "Elem"(fantastik) karakteriyle ve Kanal D'de yayınlanan Güneşi Beklerken dizisinde baş rolde yer almıştır. Bunun haricinde Keskin Bıçak, İbreti Ailem ve Kahramanlar gibi dizilerde oynamıştır. 2011'de Hatırlar mısınız? adlı programda TRT Okul'da iki yıl sunuculuk yapmıştır. 2013 yılında Leyla ile Mecnun dizisinde tek bölümlük "Şans" karakterini canlandırmıştır.Böyle Bitmesin dizisinde alisilmisin disinda Vanlı depremzede Ceylan'ı konuk oyuncu olarak oynamıştır.
Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi sosyoloji bölümü mezunudur. İletişim sosyolojisi üzerinde çalışmıştır. Ortaokul ve lisede Fransızca eğitim görmüştür.
 
Zeyker'in günlüğü
 Lennon şöyle demiş..Hayat, sizin plan yaparken yaşadıklarınızdır.. Ne zaman geleceğe dair planlar yapsam..kesin bir yargıya varsam..tamam ya, bundan sonra böyle olacak kesin desem…yanılıyorum. Plan yapıyorum.. sonra o planlar bozuluyor..bambaşka şeyler geliyor başıma. Bir tek benim başıma da değil üstelik.. Sanırım en çok..sevdiğimiz insanların üzülmesine dayanamıyoruz..işte o zaman..kendi üzüntümüzü derdimizi unutuyoruz.. Onlar iyi olsun.. 
yüzleri gülsün yeter diyoruz. Sonra sıra bize geliyor.. Bazen düşünüyorum da..benim kalbim camdan yapılmış galiba..bir kere kırıldı mı..bi daha eskisi gibi olmuyor. Çok denedim…unutmak istedim..ama yapamadım.. Kırık parçalarını toplayıp yapıştıramadım kalbimi. O yüzden bir karar verdim..bir daha plan yapmıycam..kesin kararlar vermiycem..çünkü hayat..ben plan yaparken yaşadıklarım gerçekten de.. Başka bir şey değil.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Wilson'dan ABD medyasına sert sözler
Ross Wilson, Türk-Amerikan ilişkileri hakkında çıkan haberlere ilişkin "ABD dış politikasını yapan Amerikan...

Haberi Oku