Güncel:
Medcezir canlı izle Star tv son bölüm ( tekrar bölümü) 28.09.2013

Asım Şekip Kaya, yangının sorumlusu olduğunu düşündüğü Yaman'dan şikayetçi olur ve yaman tutuklanır.. Herkesin aksine Selim ve Mert gerçeğin farklı olduğundan emindir.

MEDCEZİR SON BÖLÜM STAR TV CANLI İZLE


Ancak Yaman, hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalmasına rağmen kimseyi ele vermez. Yaman'ın sessiz kalmasıyla, Ender evinin kapılarını Yaman'a tamamen kapatır.

Bu karar, Selim ve Ender arasındaki mutlu evliliğin aslında göründüğü kadar sağlam olmadığını kanıtlar. Öte yandan Nevin, Hasan'ın şikayetini geri çekmesiyle özgürlüğüne kavuşur.

Ancak kendisini dışarı çıkartan sebebin, hayatındaki en büyük sır olduğunu bilmemektedir. Sude'nin aylardır titizlikle hazırlandığı panayır gecesi büyük olaylara gebedir.. 

Sude, Selim ve Ender'in arasını bozmak için eline geçen fırsatı ustalıkla değerlendirir.Sude'nin son kurbanı ise Yaman'la annesi olur. Ancak bu son hamlesiyle, Mira ile Yaman arasında gizli bir bağ kurduğunun farkında değildir...

MEDCEZİR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Yaman 2. bölümde yeniden dönmüştür. Aşk kıvılcımlarının ahavada uçuştuğu Medcezir'in yeni bölümünde neler olacak?

Medcezir ilk bölümüyle herkesi kendine hayran bıraktı. Öyle ki sosyal medyada en çok konuşlan konu haline geldi.


Çağatay Ulusoy Adını Feriha Koydum dizisi bittikten sonra uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle gözaltına alınmıştı. Uzun süre gözlerden uzak olan Çağatay Ulusoy Medcezir dizisiyle yeniden ekranlara döndü..

Dizinin bir diğer bombası ise Fatih Terim'in kızı Buse Terim'inde dizi kadrosunda olması oldu. Buse Terim dizinin kıyafetlerini hazırladı...Medcezir dizisindeki kıyafetler Buse Terim imzalıydı..

Med Cezir dizisinin 2. bölümü 20 Eylül Cuma akşamı Star TV'de ekrana geldi. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Hazar Ergüçlü, Mine Tugay, Taner Ölmez ve Şebnem Dönmez'in yer aldığı Med Cezir dizisinin 2. bölümünde bir anne olarak Ender razı olur ve böylece Yaman son bir şans yakalar. Annesi hapisten çıkana kadar Yaman, onların yanında kalmaya devam edecektir.

Bir anne olarak Ender, kalkanlarını indirir ve Yaman’a son bir şans verir. Annesi hapisten çıkana kadar, Yaman misafirleri olmaya devam edecektir. Mira, hiç beklemediği bir anda Yaman’ı karşısında gördüğünde, bitti sandığı hikayelerinin aslında yeni başladığını fark eder.

Yaman ise Mira’yı ulaşılmaz bir yıldız olarak görmektedir. Serezler’in evindeki sayılı günlerinde tek amacı, annesini hapisten kurtarmaktır. Selim’in uyarılarına rağmen bu sorunu kökten çözmek üzere, üvey babası Hasan’ın karşısına çıkar.


Yaman’ı bekleyen büyük tehlike... Annesinin tutuklanmasıyla, Yaman’ın hayat hikayesindeki eksik parçalar ortaya çıkar. Yaman sadece duruşuyla değil, yaşadığı acı dolu hayatla da bir şansı hak etmektedir. Bir anne olarak Ender, kalkanlarını indirir ve Yaman’a son bir şans verir. Annesi hapisten çıkana kadar, Yaman misafirleri olmaya devam edecektir. Mira, hiç beklemediği bir anda Yaman’ı karşısında gördüğünde, bitti sandığı hikayelerinin aslında yeni başladığını fark eder.

Yaman ise Mira’yı ulaşılmaz bir yıldız olarak görmektedir. Serezler’in evindeki sayılı günlerinde tek amacı, annesini hapisten kurtarmaktır. Selim’in uyarılarına rağmen bu sorunu kökten çözmek üzere, üvey babası Hasan’ın karşısına çıkar.

Ancak bu gizli operasyonun beklenmeyen iki “kuyruğu” daha vardır. Mira ve Mert... Yaman annesini hapisten kurtarmak isterken, Mert yüzünden Hasan’a altından kalkamayacağı bir söz vermek zorunda kalır. İlk günden itibaren Yaman’dan hoşlanmayan Orkun, Mira’yla ilişkisindeki sorunların yeni suçlusu olarak Yaman’ı görür. Eylül’ün doğum günü partisinde iki sevgili arasında yaşanan gerilim, büyük bir tartışmaya döner. Gecenin sonunda kızları Mira’ya ulaşamayan Beylice ailesinin ortalığı ayağa kaldırmasıyla, gözler Yaman’a çevrilir. Mira ve Yaman’ı birlikte gören Orkun’un kıskançlık ateşi, büyük bir yangına döner.MEDCEZİR TWİTTER'I YIKTI

Cihan Oğuzhan ‏@oguzhancihan #Medcezir dizisi 10 numara 5 yıldız idi. Emeği geçen herkese teşekkürler...

Serenay Sarıkaya ‏@SrnySrkyResmi #medcezir ne Guzel seyler yazmışsınız ben de sizi çok seviyorum.

Buse Terim ‏@BuseTerim #medcezir bu akşam başlıyor! Bu sezonda yeni bir heyecanla karşınızdayım

MEDCEZİR'İN İLK BÖLÜMÜNDE NELER OLDU

Dizinin konusu malum, fakir gencin, zengin kızıyla aralarındaki aşk hikayesi. Hemen aklıma gelen Serenay, Çağatay’ı görür görmez aşık olacak ve çekim alanına girecek. Gençlerin aşkları da “Medcezir” gibi gelgitler olacaktır.  Coğrafyada, Güneş veya Ay’ın yer çekimi etkisiyle okyanuslarda görülen suların alçalması ve yükselmesi olayına gelgit yada med cezir denilmektedir. Nede güzel düşünüp bulmuş Sayın Ece Yörenç, sizi buradan kutluyorum. Dilerim ismi kadar konu da su gibi aksın. Hem gözümüze, hem de gölümüze…

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Erdoğan'a açılan dava reddedildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, kendilerine "haşhaşi" denildiği ileri sürülerek açılan bin lira manevi tazminat...

Haberi Oku