Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
16.01.2013 00:00:00

Mehmet Ali Birand öldü mü? SON DURUM öldü mü?

Başarılı sunucu Mehmet Ali Birand öldü mü? Mehmet Ali Birand'ın öldüğü haberleri yayılmaya başlandı. Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand yoğun bakıma kaldırıldı. Durumu ağır olan başarılı sunucunun durumu ciddiyetini koruyor. Mehmet Ali Birand'ın hastalık haberi ise sosyal medyada günün olayı oldu. Ünlü sunucunun son durumu ne? Mehmet Ali Birand'ın beyin ölümü gerçekleşti mi?
Mehmet Ali Birand öldü mü? SON DURUM öldü mü?

Mehmet Ali Birand'la ilgili yayılan haberler herkesi merakta bıraktı. Yılların gazetecisi başarılı sunucu Mehmet Ali Birand yoğun bakıma kaldırıldı. Durumu ağır olan Mehmet Ali birand için sosyal medyada 'Mehmet Ali Birand öldü'  'Mehmet Ali Birand öldü mü' başlığında çok sayıda twit atıldı. Mehmet Ali Birand'ın ölüm haberi doktorları ve Kanal D tarafından  yalanlandı. Kanal D'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

"Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand safra kesesindeki stent değişimi için hastaneye yatmıştır. Acil şifalar diliyoruz."  Birand'ın doktorları ise başarılı sunucunun dün akşam hastaneye geldiğini, durumunun ciddiyetini koruduğunu, yoğun bakımda tedavi gördüğünü fakat umutlu olduklarını açıkladı.
 
Kanal D Haber Direktörü Süleyman Sarılar da Birand'ın durumuyla ilgili bir açıklama  yaptı.
 
Sarılar,'Daha önce biliyorsunuz safra kesesine bir stent takılmıştı. Bu stendin rutin değişme zamanı gelmişti. Dün yapılacaktı ama operasyon bugüne kaldı. Bugün stent değiştiğinde bir enfeksiyon meydana geldi. Doktorlar bir enfeksiyon tespit etti. Kan değerlerinin normale dönmesi için hastanede tutuyorlar' dedi.
 
Süleyman Sarılar,' Doktorlar hayati tehlikesi yok diyor. Yani söyledikleri şu. Kan değerleri normale dönünceye kadar kontrol altında hastanede tutacağız diyorlar' şeklinde konuştu. Birand'ın bilincinin açık olduğunu da söyleyen Sarılar,'Ben yanına girmedim. Doktorlarla görüştüm. Doktorların açıklaması bu. Bundan öte bir şey söylemiyorlar' dedi. Yoğun bakımda olduğuna dair iddiaların sorulması üzerine ise Sarılar,''Kontrol altında tutuyoruz' dediler. O doktorların bileceği bir iş. Nerede kontrol altında tutuyorlar bilemiyoruz. Ailesi de yanında' diye konuştu. 
 
Birand'ın hastaneye dün akşam kaldırıldığı ortaya çıkarken, sağlık durumunun ciddi olduğu ancak doktorların umutlu olduğu bildiriliyor. Birand yoğun bakım ünitesinde tutuluyor. 
 
İZLEYİCİLERİNE CANLI YAYINDA VEDA ETMİŞTİ
 
Mehmet Ali Birand 24 Haziran 2012 tarihinde akşam programının sonunda söyledikleri ile izleyenleri şaşkına çevirmişti. Birand ‘Artık veda zamanı’ demiş, neden ayrıldığını da açıklamıştı..
 
Kanserle mücadele eden Birand o gece şunları söylemişti: 
 
“Tatile falan çıkmıyorum. Bir süredir gördüğüm tedavi iyi sonuç verince yarın kendimi cerrahlara bırakıyorum. Önemli bir ameliyatım var. Kötü değil iyi bir haber veriyorum."
 
Sezon başında yeniden buluşmayı çok istediğini belirten Birand, izleyicilerden, seven sevmeyen herkesten dua beklediğini istemişti..
 
Daha sonra ise twitter adresinden şunları yazmıştı:
 
-Sevgili dostlar... an itibariyle tam 127 bin 159 kişisiniz(bu sayı sürekli artıyor) hepinize çok teşekkür ediyorum.
 
-Bugüne kadar Twitter'ı çok önemsedim.Bana yazdığınız her şeyi okudum. Dikkate aldım. Ancak biliyorsunuz bir süredir tedavi görüyordum.
 
-ve çok iyi sonuç aldık.Bu sayede yarın ameliyat olacağım ve bir süre ne ekrana çıkabileceğim ne posta'daki yazılarımı yazabileceğim
 
TWİTTER'DA MEHMET ALİ BİRAND YORUMLARI:
 
Erhan Başçı:
 Savaşmayı seven ve güçlü duruşunuz umarım hastalığınızla da başa çıkacaktır.. Mehmet Ali Birand'a acil şiflar dilerim!
 
Patavatsız ‏@patavatsiz
Mehmet Ali Birand Reyiz biz senin o gaflarının müptelasıyız. Sakın oralardan ölüp gelme... Bekliyoz sapasağlam. Hadi acil şifalar inş...
 
12 Numara ‏@12numaraorg
En ağır eleştirilerimizin sahibi Mehmet Ali Birand yoğun bakıma kaldırıldı. Kendisine acil şifalar diliyoruz. Aramıza dön, yine eleştirelim.
 
nihat yılmaz ‏@nhtyilmaz
toplumumuzda hasta ve ölmüş kişi hakkında kötü bişey yazılmaz ama bu Mehmet Ali Birand için hiç iyi yazan yok yahu.ne kadar seveni!!! çokmuş
 
itaatsizler ‏@itaatsizler
Mehmet Ali Birand Yoğun Bakımda
 
Abdulhamit Güler ‏@_hayirlisi_
birand'ın yattığı hastane'den gelen bilgi (tedbirli yazıyorum) Mehmet Ali Birand hayatın kaybetti...
ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum