Güncel:
Meteoroloji hava tahmini (Haritalı) 1 haftalık hava durumu 23 Ekim

Hava durumu tahminlerine göre, hava durumu nasıl olacak? Önümüzdeki günler için hava durumu sizler için önemliyse sizlere en doğru ve en güncel hava durumu raporlarını sunuyoruz. Önümüzdeki hafta yağışsız geçecek olan hava durumu, özellikle önümüzdeki pazartesi günü güneşli bir hava sunuyor. Pazartesi sendromuna sendrom katacak olan güneşli havalar, hafta içinde genel olarak parçalı bulutlu bir seyir halinde olacak. Meteorolojiden gelen son hava durumu raporuna göre 1 haftalık haritalı durumu Spothaber.com'da.

Meteorolojiden gelen son hava durumu raporlarına göre 1 haftalık hava durumu haritası Spothaber.com'da. Tüm Türkiye'nin hava durumu genel olarak ilk başlarda gğneşli ve sonrasında yağışlı olmaya ve soğumaya başlayacak.

Bugün 23 Ekim 2013 günü, meteorolojiden alınan son hava durumu tahminlerine göre, Türkiye'de hava durumu nasıl olacak? Haritalı bir şekilde yer alan raporda özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere tüm Türkiye'deki illerin hava durumunu görebilirsiniz.

Meteorolojiden gelen son hava durumu raporuna göre son 1 hafta havalar nasıl olacak? Haritalı bir şekilde görebileceğiniz hava durumunu tüm Türkiye için algılayabilirsiniz.

Meteorolojiden gelen son hava durumu raporlarına göre, son 1 hafta havalar güneşli ve açık bir seyir izleyecek. Karadeniz bölgesinde sık sık yağan yağmurlara karşılık, diğer bölgelerimizde açık bir hava durumu olacak. Hafta sonuna doğru sıcaklıklar düşecek ve yurdun genelinde sağanak yağış ve soğuklar görülecek, ancak bir kaç gün güneşli ve parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. İşte son 1 haftanın hava durumu raporu Spothaber.com'da.

Kurban bayramı tatilinin bittiği bugün olan 23 Ekim 2013 gününde vatandaşlar bayram tatili sonrası hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Haritalı bir şekilde son 1 haftanın Meteoroloji hava durumu tahminlerini verdiğimiz haberimizde, bayram tatili sonrası hava durumunu gösteriyoruz. 

Kurban bayramı da bayram tatili de artık geride kaldı. Yarından itibaren masa başına geçecek olan memurlar ve sıralarına dönecek olan öğrenciler, tatilin hızla geçtiğini düşünüyor. Öte yandan Kurban bayramının ilk günlerinde güneşli, sonraki günlerinde ise yağmurlu ve kapalı geçen hava durumunun ardından, kurban bayramı tatili sonrası hava durumunun nasıl olacağı da merak ediliyor. Kurban bayramı tatili sonrası havalar nasıl olacak? Haritalı bir şekilde son 1 haftanın il il hava durumunun gösterildiği haberimizde, Meteorolojiden gelen hava durumu tahminlerine yer veriyoruz. Bu haftanın ilk günleri açık ve güneşli geçecekken, sonraki günlerde parçalı bulutlu bir hava durumu bzileri bekliyor. Yağış ise Karadeniz ve Doğu bölgesi haricinde görülmeyecek.

Kurban bayramı artık geride kaldı. 2 günlük Kurban bayramı resmi tatilinin ardından yeniden eski rutine dönülecek, mesai aşlayac ve okullar açılacak. Peki, Kurban bayramının sonlarında havalar nasıl olacak? Son 1 haftanın hava durumu tahminleri Meteorolojiden geliyor. Bugün 19 Ekim 2013, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Konya ve Kayseri ve hatta tüm illerin haritalı hava durumu göstergesi Spothaber.com'da.

 7 Günlük Tahmin
Kurban bayramı heyecanı artık geride kaldı. Uzun soluklu tatile çıkmış olanlar, artık tatillerinin son günlerini değerlendirmenin çabasındalar. Yarın Kurban bayramının 9 günlük resmi tatilinin son günü. Bu durumdan hayıflanan çalışanlar son tatil günlerinin soğuk ve yağmurlu geçmesinden de büyük üzüntü duyuyorlar. Bayram tatilinde hava durumunun nasıl olacağını merak edenler için Meteorolojiden alınmış 1 haftalık haritalı hava tahmini raporları Spothaber.com'da. Kurban bayramı sonrasında ve gelecek hafta haftaiçinde havalar nasıl olacak? Bugün 19 Ekim 2013 cumartesi günü, resmi tatilin son 2 gününün tadını çıkarın. Havalar yavaş yavaş ısınmaya başlayacak. Bugün genel olarak yağışlı bir hava durumu hakim olsa da, yarından itibaren ve özellikle hafta içinde açık ve güneşli bir hava olacak. Tabi Karadeniz bölgesi sürekli yağmurlu.

Kurban bayramı heyecanının son gününü yaşayanlar hem sevinç hem de üzüntü içerisinde, zira bugünden sonra uzun bir süre bayram sevincini yaşayamayacaklar. Kurban bayramının bitimiyle birlikte, 2 günlük bir resmi iznin ardından pazartesi günü mesai zili yeniden çalacak ve tüm çalışanlar iş başı yapacaklar. Artık uzun bir süre tatil yok. Bu yüzden bugünlerin kıymetini bilen tatilciler, piknik yapmak ve gezmek gibi istekler içerisinde. Ancak bunun için hava durumunun nasıl olacağının bilinmesi gerek. İstanbul, Ankara ve İzmir ve diğer illerde hava durumu nasıl? Bugün bu 3 büyük ilde de yağmur var. Dün ve bugün sıcaklıklar 15 derecelere kadar düştü. Ancak hafta sonu bir nebze daha açık geçecek. Yine de havalar soğuk seyredecek.

Bugün 19 Ekim 2013 cumartesi günü, hem kurban bayramı bitti, hem de resmi tatilin 8. gününde hava durumu nasıl olacak? Özellikle kestikleri kurban ile kebap yapmak isteyen vatandaşlar, piknik için hava durumunu öğrenmek istiyor. Kurban bayramı bitti. İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu.

Kurban bayramının bitmesine sayılı günler kaldı. Yarı yarıya biten Kurban bayramında, bugünlerde kestikleri kurban ile piknik yapmak isteyen vatandaşlar hava durumunu merak ediyor, ancak onlara kötü bir haberimiz var. Kurban bayramının ilk gününü piknik için değerlendirmediyseniz, sizlere haberler kötü. Çünkü kurban bayramının 3. ve 4. günü ve sonrasında hava durumu kötüleşiyor. Bugüne kadar piknik yapmadıysanızi artık daha da yapamazsınız. Hava sıcaklıkları bugün özellikle Ee ve Marmara'da 15 dereceye kadar düşecek. Kurban bayramının 3. ve 4. gününde İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu basıl olacak? İşte meteorolojiden son tahminler Spothaber.com'da.

Kurban Bayramı'nda hava durumu nasıl olacak? Kurban Bayramı'nın 3. ve 4. günü havalar soğumaya başlayacak. İzmir'de bayramın 3. günü öğlenden sonra yağmur yağması bekleniyor. Marmara'da da hava sıcaklık dereceleri düşüyor. Yurdun genelinde bayramın 3. ve 4. günlerinden itibaren soğuma mevcut.

Kurban Bayramı'nda havaların nasıl olacağı merak konusu idi. Kurban Bayramı'nın ilk günündeyiz. Ankara'da havalar mevsim normallerinde  seyrediyor. Kurban Bayramı'nda hava durumları ne olacak? İstanbul Ankara Antalya, İzmir  Kurban Bayramı hava durumu nasıl olacak sorusunun cevabı haberde.

Bugün bayramdan bir önceki gün yani arefe günü. Bugün hava durumunun ısındığını dışarıya çıktığınızda hissedeceksiniz. Meteroloji bayramda havaların sıcaklığının mevsim normallerinde olacağını söylemişti. İşte yurt genelinde hava sıcaklık durumları. İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir hava durumu bayramda havalar nasıl olacak?

Kurban Bayramı tatili resmen başladı. Kurban bayramı tatili başladı peki Kurban Bayramı'nda hava durumu nasıl olacak. Kurban Bayramı'nda hava durumunun tahmini raporu spothaber.com'da. Ankara, İstanbul, İzmir bayramda hava durumu ne olacak sorusunun cevabı haberimizin içinde.

Memur ve öğrenci şehri olan Ankara bugün bom boş. Soğuk ve gri sokaklarda işe giden çalışanlar olsada şehir adeta tatilin sessziliğini yüreğinde yaşıyor.Kurban bayramında hava durumunun nasıl olacağını kara kara düşünen tatilcilerden bir kısmı 9 günlük resmi iznini deniz kıyısında tatil yaparak geçirecek, bir kısmı da memleketlerinde kurban bayramı neşesi yaşayacak. Kurban bayramında hava durumu nasıl diye soruyorsanız, en güncel meteoroloji tahminleri Spothaber.com'da. İstanbul, Ankara ve Antalya'da Kurban bayramında havalar nasıl olacak?

Dün mesai bitimiyle birlikte Türkiye'de büyük bir trafik sorunu baş gösterdi. Kurban bayramında 9 günlük tatili fırsat bilen tatilciler, kurban bayramını sevdikleriyle geçirmek için uzun yolculuklara çıktılar. Bu uğurda trafik bile kilitlendi ve özellikle İstanbul'da tam bir çile baş gösterdi. Bugün yollar daha açık. Hava durumu ise özellikle merak edilen bir durum çünkü tatil günlernin nasıl bir havada geçeceği tatilciler tarafından merak ediliyor. Kurban bayramında hava durumu nasıl olacak?

Kurban bayramında Ankara'da parçalı bulutlu bir hava söz konusuyken, İstanbul ve Antalya'da açık bir hava söz konusu olacak. Bayramın 2. günü ise 1. güne nazaran hava biraz daha soğuyacak. Bu durumda 4 günlük kurban bayramında yağmur yağabilir. Özellikle Karadeniz ve Doğu bölgesi Kurban bayramında yağışlı bir hava yaşayacak.

Özellikle Antalya kıyılarına tatile giden çalışanlar hava durumunu özellikle merak ediyor. Kurban bayramının ilk gününde tüm yurtta hava açık ve güneşli, Antalya'da hava sıcaklığı 29 derecelere kadar çıkabilir. Kurban bayramının son günlerinde doğru ise sıcaklıklar düşüyor ve yer yer sağanak yağışlar görülebilir.Meteorolojiden alınan son hava tahminlerine göre, bayramda her bayramda olan yağmurlu geçme hali yaşanmayacak. Karadeniz bölgesi zaten yaz kış yağmurlu, onlar yağmura alışmışlardır. Bu yüzden bayramda Karadeniz ve Doğu bölgesinde yağış olabileceği tahminler arasında.

Bayramın birinci gününde, Ankara'da parçalı bulutlu bşr hava varken, Ankara ve İzmir açık geçecek. Ancak yağmur bayramın 2. gününde kendini gösterecek. Önümüzdeki günlerde sıcaklıkların artacağı İzmir'de, Kurban bayramının 2. günü yağış bekleniyor. Sıcaklıklar yağışla birlikte bir kaç derece azalacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Yusuf İslam'dan 38 yıl aradan sonra bir ilk
Dünyaca ünlü İngiliz müzisyen Cat Stevens (Yusuf İslam) 38 yıl sonra ABD'de konser vermeye hazırlanıyor.

Haberi Oku