Bugün

11 °C

Yarın

16 °C
02.12.2013 21:49:01

O Ses Türkiye Hasan Doğru-Melis-Cansu The phantom of the opera Beklenen düello Video

O Ses Türkiye'de düello sırası Gökhan'ın takımında. Gökhan üçlü düello için Hasan Doğuru, Melis Köksal, Cansu Çavuş'u karşı karşıya getirdi. Tüm Türkiye'nin merakla beklediği isim Hasan Doğru bu akşam düello için sahneye çıkacak.
O Ses Türkiye Hasan Doğru-Melis-Cansu The phantom of the opera Beklenen düello Video

O Ses Türkiye'de düello sırası Gökhan'ın takımında. Gökhan üçlü düello için Hasan Doğuru, Melis Köksal, Cansu Çavuş'u karşı karşıya getirdi. Tüm Türkiye'nin merakla beklediği isim Hasan Doğru bu akşam düello için sahneye çıkacak.

Mütevazi halleriyle herkesin gönlünü kazanan Hasan iki bayana karşı mücadele verecek. Gökhan bu üçlü düello için The phantom of the opera şarkısını seçerek herkesi şaşırttı. 

Hasan sahneye çıktığında yine o güzel sesi ile izleyen herkesi büyüledi. Zorlu rakiplerini bir adım ile geride bırakan Hasan salondan bol bol alkış aldı. Performans bitiminde karar veremeyen Gökhan için performans bir kez daha tekrarlandı. 

Gökhan bu mükemmel düellonun ardından Hasan Doğru ile yoluna devam edeğini söyledi. Melis ve Ceylan elenmenin eşiğinde kaldıktan sonra Murat Boz ve Ebru Gündeş seçim butonuna bastılar. Melis için döndüklerini söylen Murat Boz ve Ebru Gündeş yarışmacıyı takımlarına katmak için ellerinden geleni yaptılar.
 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum