Güncel:
O Ses Türkiye Yasemin ve Esra Keskin bıçak BOmba düello Video

O Ses Türkiye'de düello sırası Gökhan'ın takımına geldi. Gökhan efsane iki sesi karşı karşıya getirdi.. Elemelerde bütün jüri üyelerini birbirine düşüren Yasemin kendisi gibi güçlü bir sese sahip olan Esra ile karşı karşıya geldi..

Yasemin ve Esra bu akşam ki büyük düelloda Sezen Aksu'nun yürekleri dağlayan mükemmel şarkısı Keskin Bıçak'ı seslendirdiler.. Bu iki güçlü ses şarkıya başlar başlamaz salonu  ayağa kaldırdılar.. 

Hadise ve bütün jüri üyeleri bu mükemmel düeti ağzı açık seyrettiler.. Yasemin ve Esra şarkıyı bitirince bütün salon ayağa kalktı bir daha bir daha sesleriyle salonu inlettiler.. Acun Ilıcalı seyircinin isteği üzerine yarışmacıların şarkıyı bir kez daha seslendirmelerini istedi.. 

Ebru Gündeş Yasemin'i herkes biliyordu ve çok övgüler diziyorduk fakat Esra'nında mükemmel bir ses olduğunu söyledi.. Murat Boz bugüne kadar gördüğüm en güzel düelloydu ne benim takımımda nede başka bir takımda böyle bir düello izlemedim dedi..

Çok zor bir karar vermesi gereken Gökhan O Ses Türkiye'de yoluna Yasemin ile devam edeceğini söyledi.. Esra'yı takımına katmak isteyen jüri üyeleri Murat Boz, Hadise ve Ebru Gündeş oldu..

Tüm jüri üyeleri butona basınca Gökhan'da dayanamayıp bastı..Murat Boz Esra'yı ikna etmek için takımımda senin gibi bir ses yok Yasemin'in karşısına çıkaracak dedi.. Esra Ebru Gündeş'i seçerek takımına katıldı.. 
 O Ses Türkiye'de düellolar son hızıyla devam ediyor.. Düello sırası Gökhan'ın takımına geldi Rıza-Ayberk-Mert kıran kırana bir düello için sahneye çıktılar.. Gökhan bu akşamın en iyi düellosunu biz yapacağız dedi.. 

Gökhan'ın takımı sahnede ki yerlerini aldı.. Rıza, Ayberk ve Mert Sorry seems to be the hardest word şarkısını öyle güzel seslendirdiler ki bu kadar mükemmellikte kimse seslendiremezdi..

 Şarkı bütün salonu ve jüri üyelerini derinden etkiledi.. Rıza, Ayber ve Mert salonu sallayıp geçti. Ebru Gündeş süperdi dedi.. Hadise ben çok etkilendim çünkü 3'üde çok iyi dedi.. Gökhan Acun sen şu formatta bi değişiklik yapsanda ben bu 3 yarışmacıyı elemesem olmaz mı dedi.. 

Acun Ilıcalı'da ' Sen gel en iyi 3 yarışmacıyı rakip yap sonra da bana eleme de bu senin hatan' dedi.. Gökhan ne kadar yarışmacılarını elemek istemese de yaptığı büyük hatanın kurbanı oldu.. Gökhan yarışmanın gaddarlığından dolayı Mert'i seçmek zorundayım dedi.. Rıza ve Ayberk'i takımına katmak isteyen jüri üyeleri Murat Boz ve Hadise oldu.. 

Hadise butona Rıza için bastığını söyledi Murat Boz'da Rıza için bastığını söyleyince işler karıştı.. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Sarkozy: Geçmişten ders aldım!
Nicolas Sarkozy, geçmişteki hatalarından ders aldığını belirterek, aradan geçen yılların kendisini daha...

Haberi Oku