Güncel:
SGK Hizmet Dökümü Sorgulama Sayfası

SGK Sorgulama Sayfası

Milyonlarca sigortalı yeni bir işe girdiğinde sigortasının yatıp yatmadığını takip eder. Bu takip sonucunda gerekli olan sigortalılık işlemleri de e devlet sistemi üzerinden takip edilebilir.

Bu sisteme internet bankacılığı şifreleri ile giriş yapabileceğiniz gibi, PTT şubelerinden e devlet şifresi alıp da sisteme girebilirsiniz. Sistemdeki tüm gereksinimlerinizi en hızlı şekilde karşılayabilirsiniz. SGK sorgulama sayfası sadece turkiye.gov.tr adresi üzerinden girilebilen bir alandır ve diğer güvenli olmayan sitelerden girmeniz de tavsiye edilmemektedir.

Farklı sitelerde kimlik bilgilerinizi çalmak isteyen dolandırıcılar olabildiğinden resmi site dışındaki kanallardan sisteme girmemeniz gerekmektedir.

Hizmet Dökümü Sorgulama

Emekliliğine gün sayanlar için hizmet dökümü sorgulama işleri oldukça önemlidir. Emeklilik için 1 günün bile önem kazandığı günlerde ihtiyacınız olan her konuda bilgi edinmeniz için, hizmet dökümü sorgulama işlerini yapabilirsiniz.

Farklı sitelerden de turkiye.gov.tr adresine giriş yaptığınızda güvenli sayfalar arasından e devlet sistemine girebilirsiniz.

Sorgulamalar Ücretli Mi?

Turkiye.gov.tr üzerinden yaptığınız sorgulamalar ücretsizdir. Herkes için saatlerce kuyruk bekleme derdine kapılmadan yararlanılabilecek olan resmi SGK işlemleri ve ödemeler, e devlet sisteminde komisyonsuz ve güvenilir bir şekilde alınabilmektedir.

Birbirinden farklı seçeneklerle giriş yapabileceğiniz sisteme PTT şubesinden alacağınız e devlet şifresiyle girebilirsiniz. E devlet şifresi her zaman ve her yerde sisteme giriş yapmanıza imkan sağlamaktadır.

Siz de SGK hizmet dökümü gibi merak ettiğiniz işlemleriniz için http://www.ssksorgulamak.com/ a giriş yapabilirsiniz.

 

Anahtar Kelimeler
Ssk

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Avustralya'dan sürpriz 'Rakka' kararı
Avustralya Dışişleri Bakanı Julie Bishop, Suriye'de 'DEAŞ'ın kalesi' olarak bilinen Rakka kentine seyahat...

Haberi Oku