Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
27.01.2014 08:53:08

Show Tv Kuzeyin Oğlu ile devam edecek

Show Tv ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Bülent Ersoy Show programı yayından kaldırıldı. Show Tv Bülent Ersoy Show'un kaldırılmasının ardından yerine yeni bir müzik programı arayışı içindeyken Volkan Konak ile anlaştığı söylendi. Show Tv artık Kuzey'in oğlu ile yoluna devam edecek.
Show Tv Kuzeyin Oğlu ile devam edecek

Karadeniz'in en özel seslerinden olan ünlü sanatçı Volkan Konak yakın zamanda Show Tv ekranlarında karşımıza çıkacak. Kuzeyin Oğlu Bülent Ersoy'un sunduğu Bülent Ersoy Show'un yerine transfer edildi. Kuzeyin Oğlu pazar akşamları karşımızaçıkacak. Volkan Konak birbirinden özel şarkıylarıyla ve o güzel şiirleriyle karşımıza çıkacak. 

Geçen hafta olaylı bir şekilde yayından kaldırılan 'Bülent Ersoy Show'un yerine Volkan Konak'ın sunacağı yeni bir müzik programı pazar günleri 22.45'te ekranlara gelecek... Yakın zamanda Show Tv ekranlarında Volkan Konak'ı seyretmenini keyfini çıkartacaksınız. 

Show TV’de Türk sanat müziğinin ‘Diva’sı Bülent Ersoy’un pazar günleri 22.45’te başlayan ‘Bülent Ersoy Show’ programı yerine bundan sonra Volkan Konak ekrana gelecek. Geçen hafta ‘Bülent Ersoy Show’u bitirdiğini açıklayan DP Yapım’ın sahibi Mehmet Fevzi Siverek zaman kaybetmeden Volkan Konak’la anlaştı.

Dört yıl ara vermişti

‘Bülent Ersoy Show’ programını bitirdikten sonra Show TV yönetimiyle karar aldıklarını söyleyen Siverek, "Show TV’de pazar akşamları yine bir program yapacağız. Ama Bülent Ersoy olmayacak. Zaten, Show TV yönetimine Bülent Ersoy’u rica minnet kabul ettirmiştim. ‘Başka birisiyle yap, bu kişi sorunlu’ demişlerdi. Dinlemedim, direndim ama haklı çıktılar. Bununla kimse çalışmaz" açıklamasından sonra Bülent Ersoy’la sözleşmeyi fesh etmişti. Dört yıl önce Show TV’de ‘Kuzeyin Oğlu’ programıyla ekrana gelen Volkan Konak, yuvasına dönmüş oldu. Bülent Ersoy’un programının yerine ekrana gelecek olan Volkan Konak çalışmalarına hemen başladı.

‘Kuzeyin Oğlu’ programıyla dört yıl aradan sonra seyircisiyle buluşacak olan Volkan Konak, önümüzdeki haftalarda ekrandaki yerini alacak.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum