Güncel:
Survivor SMS Sonuçları nedir? Acunn kim elendi?

Survivor SMS Sonuçları öğren! 31 Mart Survivor SMS Sonuçları Survivor SMS Sonuçları açıklandı mı? Ardındansa Eda. Gönüllüler takımından giden ve halkın sahip çıktığı isim buradan. Şimdi adadan elenen 3. isim belli oluyor.
Survivor’da Gönüllüler takımı yarışmayı kaybetmesi nedeniyle oylamaya kaldı. Survivor’da artık kaybeden takımdan ilk sms oylamasına kalan isim belli oldu. Yeni eleme sistemi nedeniyle gönüllüler takımı kendi arasında sms’e kalacak adayı belirlerken, halk oylamasıyla ise en favori isim belli olacak.   
İzleyenleri ekrana kilitleyen Survivor 2014′te ilk elenen isim belli oluyor.
Bu yıl yapılan değiğişikle birlikte adaya veda eden ismi vatandaşlar arasında yapılan SMS sıralaması belirleyecek. Buna göre konseyde takım tarafından belirlenen ismin yanına SMS oylamasında birinci gelen kişi tarafından biri isim daha eklenecek.
İki isim arasından adaya veda edecek olan yarışmacı ise yine SMS oylaması sonucuna göre en az oyu alan olacak.
 Star TV ekranlarında yayınlanan Survivor 2014 ilk elenen isim belli olmuştu. Survivor’a ilk veda eden isim Ekrem olacak. Gönüllüler takımından giden ve halkın sahip çıktığı isim buradan. Ünlülerden ilk elenen isim ise 31 Mart tarihinde.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Sarkozy: Geçmişten ders aldım!
Nicolas Sarkozy, geçmişteki hatalarından ders aldığını belirterek, aradan geçen yılların kendisini daha...

Haberi Oku